Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ama chakrain değil ki benim unc0ver benim jbli
Farketmiyor hocam. Temiz kurulum istiyorsanız DFU yapın yoksa Restore RootFS ve Disable OTA deaktif edip aracı çalıştırın sonra OTA güncelleme yapın

TRIKAS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iphone x unvover 13.5 olurmu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Pc olmayanlar içinde düşündülermi acaba?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Untedhered yapmak çokmu zor şu jailbreak aracını

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
unc0ver.dev anasayfası açılmayan kişiler, unc0ver'ın GitHub sayfasından da indirebilir 5.0.0 sürümünü:

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
yuh arkadaş unc0ver in sitesine bi bakim ne hareketlik var diye.... site kitlenmiş arkadaş:)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Vay arkadaş bir türlü su altserver ı yükleyemedim surda kaldım

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Vay arkadaş bir türlü su altserver ı yükleyemedim surda kaldım

itunes i windows storeden kurma itunes web sayfasından kur
Mesaj düzenlendi:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
o kadar bekleyiş boşaymış.....:(
Full-fledged support for all devices on iOS 11.0-13.5 with Cydia and tweak injectio. Açıklamaya göre desteklenmesi lazım. Offset unutulmuş olabilir. 13.5’e geçin veya bekleyin

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Full-fledged support for all devices on iOS 11.0-13.5 with Cydia and tweak injectio. Açıklamaya göre desteklenmesi lazım. Offset unutulmuş olabilir. 13.5’e geçin veya bekleyin
hocam iphone 5s :D mecbur beklicez

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Imkanınız varsa checkra1n ile jailbreak yapın. unc0ver’a gelişte veri kaybı yaşamazsınız.
normalde checkra1n kullanıyodum snapchatten ban yedim diye yeniden başlattım usbde yanımda değil hala jbsizim

misertus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs 13.4 deyim 13.5 e geçeyim mi şimdi jail yapabilcekmiyim ?

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar bende PC yok telefondan direk kurulmuyor mu uncover

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hocam ilk defa unc0ver deneyimim olacak ama ben nerde hata yapıyorum da olmuyor jb anlamadım!
altsigner ile imzaladım cihazımda unc0ver simgesi var... profiller kısmından da doğrulattım...
ana ekranda unc0ver i bastım "0/32 Ready to jailbreak" yazıyor.... altta Jailbreak a bastığımda.... Rebel reklamı gibi birşey çıkıyor ya üst solda çarpı işareti ya da altta "See Rebel Case" yazısını tıklamam gerekiyor ama her ikisini de yaptığım halde 1/32 Ready to jailbreak" yazısı yazıp ekrana "Jailbreak Completed.... An error occurred while ensuring resources of our application....." yazısı geliyor. Ok'a bastım... ama ana ekrana geri döndüğümde cydia aracını göremiyorum. Ben nerde hata yapıyor olabilirim ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
iphone xs 13.4 deyim 13.5 e geçeyim mi şimdi jail yapabilcekmiyim ?
Evet yapabilirsiniz.
Arkadaşlar bende PC yok telefondan direk kurulmuyor mu uncover

3. Parti yayınlayıcılara bakın hocam.
İPhone 6 / 12.4.6 jailbreak desteği var mı?
Açıklamaya göre destekliyor fakat arkadaşın cihaz 12.4.4 sürümünde ve desteklemediğini söylüyor. Kurup deneyim

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam ilk defa unc0ver deneyimim olacak ama ben nerde hata yapıyorum da olmuyor jb anlamadım!
altsigner ile imzaladım cihazımda unc0ver simgesi var... profiller kısmından da doğrulattım...
ana ekranda unc0ver i bastım "0/32 Ready to jailbreak" yazıyor.... altta Jailbreak a bastığımda.... Rebel reklamı gibi birşey çıkıyor ya üst solda çarpı işareti ya da altta "See Rebel Case" yazısını tıklamam gerekiyor ama her ikisini de yaptığım halde 1/32 Ready to jailbreak" yazısı yazıp ekrana "Jailbreak Completed.... An error occurred while ensuring resources of our application....." yazısı geliyor. Ok'a bastım... ama ana ekrana geri döndüğümde cydia aracını göremiyorum. Ben nerde hata yapıyor olabilirim ?
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tekrar deneyiniz

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

rebel ekranı geldiğinde ekranı yukarı doğru kaldır onu kapat 2 kere reboot yapacak cihaz x e basıp kapatmayın

Tips
Tips
Üst Alt