Neler yeni

Taurine Jailbreak by Coolstar(iOS14.0-14.3)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane Hocam hangisi daha iyi sizce Unc0ver mi yoksa Taurine mi tsk
Her kullanıcının kendine ait jailbreak özellikleri veya tweak kurma özellikleri vardır (Setup)

En iyisi kendin test et kendin karar ver derim...

Bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir:)

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
5 dakika da kurarsın hocam sorun yok.
Dün akşam kurulum yaptım, tweakler ve repoları eklememle birlikte 40 dakikamı falan aldı. Akşamdan beri telefonu inceliyorum ve gerçekten çok fazla fark var. Bana çok daha stabil geldi ve telefondaki ısınma sorunu kayboldu. 4 kez falan yeniden başlattım ve jb yaptım tek seferde jb aktif oldu, servis bulunamadı hatası almadım. Ayrıca sileo cydia ya göre çok daha stabil ve hızlı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün akşam kurulum yaptım, tweakler ve repoları eklememle birlikte 40 dakikamı falan aldı. Akşamdan beri telefonu inceliyorum ve gerçekten çok fazla fark var. Bana çok daha stabil geldi ve telefondaki ısınma sorunu kayboldu. 4 kez falan yeniden başlattım ve jb yaptım tek seferde jb aktif oldu, servis bulunamadı hatası almadım. Ayrıca sileo cydia ya göre çok daha stabil ve hızlı.
Taurine ve Sileo sürekli güncellenen projeler. Hata, sorun çok az denecek seviye de. Haklı olarak Cydia güncellenmediği için eksik kalıyor. Bende niye eski sürüm, sorunlu bir JB aracı kullanayım ki? :D iOS 12'den beri kullanıyorum. Kullandığıma çok da memnunum. 30-35 gün uptime gördüğümü hatırlıyorum. O derece stabil JB araçları var. :D Discord'dan da takip edebilirsin.

Ek olarak açık kaynak kodlu olduğu için de güvenilir projeler.

Ek olarak güncel programlama dili Swift ile yazıldığı için daha sağlam.

Son düzenleme:

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Taurine ve Sileo sürekli güncellenen projeler. Hata, sorun çok az denecek seviye de. Haklı olarak Cydia güncellenmediği için eksik kalıyor. Bende niye eski sürüm, sorunlu bir JB aracı kullanayım ki? :D iOS 12'den beri kullanıyorum. Kullandığıma çok da memnunum. 30-35 gün uptime gördüğümü hatırlıyorum. O derece stabil JB araçları var. :D Discord'dan da takip edebilirsin.

Ek olarak açık kaynak kodlu olduğu için de güvenilir projeler.

Ek olarak güncel programlama dili Swift ile yazıldığı için daha sağlam.
Tavsiyen ve önerin için teşekkür ederim kardeşim, bu ekibi twitterda vs takip ediyorum şuan. Gerçekten dediğin gibi çok stabil bi araç. Şu ana kadar telefonda hiçbir şekilde takılma, donma veya başka türden bir hata olmadı. Unc0ver de arada bir takılma oluyodu önemsemiyordum. Isınma sorunu da yok, her yeniden başlamada tek seferde jb aktif oluyor ve el feneri unc0verde ara sıra çalışmıyordu. Redditte araştırdım telefonun ısınmasıyla alakalıymış o da. Yalnız başka geçiş yapacak arkadaşlar olursa eğer taurine ile rootsf yapınca, root şifresi de sıfırlandı bende, yeniden jb yapınca tekrardan root şifresini değiştirdim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tavsiyen ve önerin için teşekkür ederim kardeşim, bu ekibi twitterda vs takip ediyorum şuan. Gerçekten dediğin gibi çok stabil bi araç. Şu ana kadar telefonda hiçbir şekilde takılma, donma veya başka türden bir hata olmadı. Unc0ver de arada bir takılma oluyodu önemsemiyordum. Isınma sorunu da yok, her yeniden başlamada tek seferde jb aktif oluyor ve el feneri unc0verde ara sıra çalışmıyordu. Redditte araştırdım telefonun ısınmasıyla alakalıymış o da. Yalnız başka geçiş yapacak arkadaşlar olursa eğer taurine ile rootsf yapınca, root şifresi de sıfırlandı bende, yeniden jb yapınca tekrardan root şifresini değiştirdim.
Ben 14.3 shsh’siz geçme konusundan görerek geçip kullanıyorum şu anda. Taurine ile jb yaptım ama jb var mı yok mu inan farkında değilim. Hani temiz format atarsın cihaz acayip hızlı, akıcı olur ya aynı onun gibi. Tweak, uygulama yüklememe rağmen hala ilk gün ki hızında. 14.3’ünde etkisi olduğunu düşünüyorum. Ben bir de 6S kullanıyorum. 😁

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Şuanda Unc0ver kullanıyorum, 33 tweak kurulu bende ve gerçekten stabil. Ancak bazen el feneri çalışmıyor ve jb yaparken bazen servis yok hatası alıyorum. Eğer tweaklar silinmeden geçebilseydim direk geçip denerdim ancak herşeyi baştan yapmak yorucu olabilir diye düşünüyorum.
batchomatic tweaki ile repo ve tweak listenizi alın. sıfırlayın geri yükleyin

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Taurini sitesinde tıklıyorum AltStore ile aç diyorum ama AltStore ekranına gelince çok bekliyor ve yüklenmiyor var mı bi çözümü

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Taurini sitesinde tıklıyorum AltStore ile aç diyorum ama AltStore ekranına gelince çok bekliyor ve yüklenmiyor var mı bi çözümü
ipa indirip manuel yükle

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
o nasıl oluyor impactor ile mi :)

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bunu denedim olmadı telefondan ipa indir dedim sonra bunu altstore ile aç dedim couldnt find altserver

sonra telden altstoreu sildim tekrar yükledim bu sefer tam oalcaktı the operation could not be completed hatası aldım
Mesaj düzenlendi:

bi de şu oluyor mesela şimdi teli pcye bağladım altstore simgesi kayboldu
Mesaj düzenlendi:

tekrar denedim oldu :)

Son düzenleme:

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
şimdi de şöyle bi sorun oluştu whatsappa girilmiyor atıyor uygulamadan, whatsappla ilgili tweak de yok snowboard bi de juice bi de icleaner pro

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
şimdi de şöyle bi sorun oluştu whatsappa girilmiyor atıyor uygulamadan, whatsappla ilgili tweak de yok snowboard bi de juice bi de icleaner pro
Whatsupp en yeni sürüm de bende de aynisi.. downgrade yap

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ondan değil rootfs yaptım sonra snowboard uı extensionı kurmadım oldu

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Kardeş Taurine’yi kuramadıysan eğer cydiadan altdeamon tweakını kur. Ondan sonra altstore ile yüklemeyi dene. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde kurabilirsin

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Altstore ile imzalamak şart mı; 3tools programında sign ipa kısmından halledemiyor muyuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Altstore ile imzalamak şart mı; 3tools programında sign ipa kısmından halledemiyor muyuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sorunun cevabını bilmiyorum ama ReProvision Reborn ile imzalama yapabilirsin. Packix reposunda.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu jbye reprovision gerekli mi? Ben kurmuştum ama imzayı yaptıktan sonra yeni Taurine kuruyo yani iki tane Taurine uygulaması oluyor.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu jbye reprovision gerekli mi? Ben kurmuştum ama imzayı yaptıktan sonra yeni Taurine kuruyo yani iki tane Taurine uygulaması oluyor.
Altstore ile imzalama ya da geliştirici hesabın varsa gerek yok ReProvision’a.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Altstore ile imzalama ya da geliştirici hesabın varsa gerek yok ReProvision’a.
3utools ile imzaladım aynı görevi görüyor sanırım... teşekkür ederim reprovision ı siliyorum o zaman :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
unc0ver dan geçiş yaptım sorunsuz yüklendi cydia yoktu onuda sileodan yükledim cydia açtığımda işlem yapıyorum sorun yok fakat ekte ki hatayı alıyorum sorun neysen kaynaklanır sizce ?
Taurine Cydia desteklemiyor. Sileo kullanın. Farklı sistem kullandığı için Cydia sağlıklı olmaz.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Destekliyor, arada bir hata verse de destekler. Ama Sileo varken gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Tips
Tips
Üst Alt