Neler yeni

Taurine Jailbreak by Coolstar(iOS14.0-14.3)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Uzun zamandır beklediğiniz Taurine Jailbreak sonunda sizlerle.
Jailbreak iOS 14-14.3 ile uyumludur.
Taurine mümkün olan en iyi jailbreak deneyimini size yaşatmak için tasarlandı. Libhooker ve sileo sevenler için biçilmiş kaftan. Ayrıca Taurine topluluğun katkılarıyla kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatacak şekilde oluşturulmuş Procursus Bootstrapı içermektedir

Kurulum:

1) Taurine indirin.
2) İndirme sitesindeki kurulum aşamalarını tamamlayın. Altstore ile imzalanıyor.
Not: Altstore ile uğraşamam diyorsanız site yöneticilerine ulaşarak ipa imzalama servisimizden yararlanabilirsiniz.
3) İpayı imzaladıktan sonra jailbreak butonuna basın. Cihaz kendini yeniden başlatacaktır.
4) Cihaz yeniden başladıktan sonra tekrar jailbreak butonuna basın. Jailbreak dosyaları cihaza yazılacaktır.

Not: Diğer jailbreak programlarından(Unc0ver) geçiş yapıyorsanız:
3. adımda restore rootfs seçeneğini aktif edip jailbreak yapın. Daha sonra 4. adımdan devam edin.

Dikkat!!! Restore Rootfs mevcut tweaklerinizi siler. Yedek almayı unutmayın.

İndirme Linki:

D49AD9DF-E607-4C76-8670-17C9CA34C1CF.png

Taurine Jailbreak iOS 14 ile uyumludur. iOS 13 için Taurine eşdeğeri Odyysey kullanabilirsiniz

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uzun süre ayrı kalınca yeni Jailbreak araçlarımı çıktı yoksa benmi yabancı kalmışım bekliyoruz detayları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Niye çıktı yahu
Mesaj düzenlendi:

Efsane seni bi yerden gözüm ısırmakta

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
checkra1n kullananlar nasıl geçiş yapabilir ?

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler dün unc0verdan Taurine'e geçiş yaptım ciddi anlamda performans artışı yaşadığımı söyleyebilirim. Özellikle Sileo'nun akıcılığı, klavyedeki lagların kalkması, ve 2 faktörlü otomatik şifre doldurmanın çalışması(checkrain ve uncoverda çalışmıyor) gayet cezbedici.

efsane

Administrator
Cihaz
@Godfather

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Godfather

Super

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam taurine açık kaynak kodlu olduğu için içerisinde hangi kodların olup olmadığını görebildiğimiz için güvenilir bence.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Godfather

Arkadaşın kafası karışık 😁

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tam olarak nasıl kaldıracağımı öğrenene kadar en mantıklı olanı kullanmaya devam ediyorum. Bu durumun nesi ilginç anlamadım? Hala verilerimi kaybetmeden jailbreaki tamamen nasıl kaldıracağımı kimse anlatmadı.

efsane

Administrator
Cihaz
Tam olarak nasıl kaldıracağımı öğrenene kadar en mantıklı olanı kullanmaya devam ediyorum. Bu durumun nesi ilginç anlamadım? Hala verilerimi kaybetmeden jailbreaki tamamen nasıl kaldıracağımı kimse anlatmadı.
Senin aldığın tüm verilerde jailbreak artıkları bulaşmıştır...

Yani kısacası DFU moduna al cihazı ve sıfır bir kurulum yap

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Unc0ver da çoğu zaman ilk denememde başarısız oluyor. Bazen sim kartı görmüyor vs. Şuan hangisi daha stabil diye düşünüyorum. Her iki jb aracını da deneyen var mı?

Godfather

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver da çoğu zaman ilk denememde başarısız oluyor. Bazen sim kartı görmüyor vs. Şuan hangisi daha stabil diye düşünüyorum. Her iki jb aracını da deneyen var mı?
Taurine > checkra1n > unc0ver performans ve stabilite göz önüne alındığında.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Oldukça başarılı buldum. Gayet hızlı ve stabil. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

ps: Burada konu biraz arkalarda kalmış. Jailbreak başlığına taşınırsa daha çok kişi görüp denemek isteyecektir diye düşünüyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Oldukça başarılı buldum. Gayet hızlı ve stabil. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

ps: Burada konu biraz arkalarda kalmış. Jailbreak başlığına taşınırsa daha çok kişi görüp denemek isteyecektir diye düşünüyorum.
Ben iOS 12'den beri kullanıyorum bu ekibin JB araçlarını. Hep daha stabil, daha hızlıydı. Vaz geçemedim. :D 30-40 gün uptime gördüğümü bilirim iOS 13'de. :D

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Şuanda Unc0ver kullanıyorum, 33 tweak kurulu bende ve gerçekten stabil. Ancak bazen el feneri çalışmıyor ve jb yaparken bazen servis yok hatası alıyorum. Eğer tweaklar silinmeden geçebilseydim direk geçip denerdim ancak herşeyi baştan yapmak yorucu olabilir diye düşünüyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuanda Unc0ver kullanıyorum, 33 tweak kurulu bende ve gerçekten stabil. Ancak bazen el feneri çalışmıyor ve jb yaparken bazen servis yok hatası alıyorum. Eğer tweaklar silinmeden geçebilseydim direk geçip denerdim ancak herşeyi baştan yapmak yorucu olabilir diye düşünüyorum.
5 dakika da kurarsın hocam sorun yok.

Tips
Tips
Üst Alt