Neler yeni

Çözüldü ReProvision sorunu!

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benim telefonda oyunlar var ve yaklasik 3 günü kaldı. sign yapmazsam uygulama direkt siliniyor mu? yoksa provision duzeldikten sonra uygulamalarimi kullanmaya devam edebilecek miyim?

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar reprovision gtayı imzalamıyor x code dan olan bir sorun değil aylardır var bu artık canıma tak etti biri yardımcı olabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar reprovision gtayı imzalamıyor x code dan olan bir sorun değil aylardır var bu artık canıma tak etti biri yardımcı olabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İndirdiğiniz İpa sorunlu olabilir tekrar başka yerden indirin ve deneyin.
Yalnız şu anda reprovision, extender, cydia impactor apple xcode güncellemesi nedeni ile çalışmıyor.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bendede aynı sorun 2 gündür var yandık

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende de aynı sorun oldu şu an appvalleyden indirin 139 gün yazıyor uncover. Patlamaz ise bekleyelim artık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
nolacak çözüm yokmu 3. parti sitelerden hayatta yüklemem tavsiyede etmem başınız ağrır

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cydia impactor, Reprovision ve extender tweak ve uygulamalarının geliştiricileri tarafından güncellenmesi gerekli. Sizin yapabileceğiniz güncellenmesini beklemek.
Alternatif site üzerinden jb aracını yükleyebilirsiniz.
Üstad bu verdiğiniz site güvenilir mi? Bende bu site üzerinden kurdum mecburen.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Üstad bu verdiğiniz site güvenilir mi? Bende bu site üzerinden kurdum mecburen.
İmza sorunu çözülene kadar kullanabilirsiniz.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu sertifika guncellenememesi meselesinden dolayi i6 cihaza 12.1.1 surume uncover 3.0.0 b49 u yeniden yukleyemiyorum (cydia impactor ile ) napmami onerirsiniz bu versiyondan epey memnundum sizce tweakboxtan son uncoveri kurmak iyi olur mu riskli mi veya en yeni uncoverlar daha eski surumlere (12.1.1) gibi olmuyor mu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu sertifika guncellenememesi meselesinden dolayi i6 cihaza 12.1.1 surume uncover 3.0.0 b49 u yeniden yukleyemiyorum (cydia impactor ile ) napmami onerirsiniz bu versiyondan epey memnundum sizce tweakboxtan son uncoveri kurmak iyi olur mu riskli mi veya en yeni uncoverlar daha eski surumlere (12.1.1) gibi olmuyor mu ?
Tweakbox sorunlara neden oluyor link den geçici olarak uncover ipa yükleyebilirsiniz.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweakbox sorunlara neden oluyor link den geçici olarak uncover ipa yükleyebilirsiniz.
Yukarida ismi gecen silzeeden uncover 3.7.0 b3 indirdim kurmadim oyle duruyor henuz, cihazim ios 12.1.1 iphone 6 , jailbreakli zaten ama kapatip acma hususundan bastan gerekli oldu, stabil midir daha onceki surumlerden indirebiliyor muyum bir yerden, 3.0.0 b49 dan epey memnundum :(

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yukarida ismi gecen silzeeden uncover 3.7.0 b3 indirdim kurmadim oyle duruyor henuz, cihazim ios 12.1.1 iphone 6 , jailbreakli zaten ama kapatip acma hususundan bastan gerekli oldu, stabil midir daha onceki surumlerden indirebiliyor muyum bir yerden, 3.0.0 b49 dan epey memnundum :(
Bir üst mesaj da bulunan linki kullanın.

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba reprovisiondan böyle bi hata alıyorum çözümü nedir7B6B7988-3F31-48D8-8F79-FCDD638A808C.png

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reprevision güncelemiş cydia da yalnız girişte icloud şifresi ile giriş yapıluyor 2. Şifreye gerek yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Xarl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Please update to Xcode 7.3 or later to continue developing with your Apple ID.( hatası devam ediyor)
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ReProvision’u tamamen silip filza’dan tüm kalıntıları silip iClenar pro ile bir temizlik yaptıktan sonra cydia’dan 0.5 versiyonu kurup apple kimliğim ile giriş yaptıktan sonra artık unc0ver ipa kurulabiliyor sorunsuz ️ Eski geçici sertifikayı silmeyi unutmayın️ bilginize...

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
reprovision güncellendi ve uygulamaya özgü şifre kabul etmiyor ben her ne kadar bilgiler apple'a gidiyor dense de diğer hesabımdan giriş yapmayı tercih ettim..

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
reprovision güncellendi ve uygulamaya özgü şifre kabul etmiyor ben her ne kadar bilgiler apple'a gidiyor dense de diğer hesabımdan giriş yapmayı tercih ettim..
Evet bende aynı sorunla karşılaştım senin gibi yaptım, yapacak bişey yok artık.

Tips
Tips
Üst Alt