Neler yeni

Çözüldü ReProvision sorunu!

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.4
Tweakbox sorunlara neden oluyor link den geçici olarak uncover ipa yükleyebilirsiniz.
Hocam reprovision sorunu düzeldi ama ben bu ios ninjayı çok beğendim. Bundan sonra hep bunu kullansam sıkıntı olur mu ?

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Hocam reprovision sorunu düzeldi ama ben bu ios ninjayı çok beğendim. Bundan sonra hep bunu kullansam sıkıntı olur mu ?
Cihazınıza profil kurulumu yapan sitelerin kullanımını önermem. Sonuçta bu sitelere dolaylı da olsa cihaza erişim hakkı tanımış oluyorsunuz. Sorununuzu çözmek için geçici çözüm odaklı bir seçenek olarak sundum.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
12.4
Cihazınıza profil kurulumu yapan sitelerin kullanımını önermem. Sonuçta bu sitelere dolaylı da olsa cihaza erişim hakkı tanımış oluyorsunuz. Sorununuzu çözmek için geçici çözüm odaklı bir seçenek olarak sundum.
Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Arkadaşlar aşağıdaki hata oldu hesabı kaldırıp yeniden kurayım dedim şimdi iki tane Apple hesabıma da girişi kabul etmiyor bu durumla karşılaşan var mi?

Ekli dosyalar

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
10.3.1
Arkadaşlar aşağıdaki hata oldu hesabı kaldırıp yeniden kurayım dedim şimdi iki tane Apple hesabıma da girişi kabul etmiyor bu durumla karşılaşan var mi?
Aynı problem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Peki nasıl çözeceğiz bilgisi olan var mı?

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.2.1
Tweak güncellendi arkadaşlar bilginize.

JamesPark

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.2
Tweak güncellendi arkadaşlar bilginize.
Tweak güncellendi ama ne silzee ne ios ninjadan jailbreak aracını kuramıyoruz impactorden hala xcode73 hatası alıyorum ne yapıcaz :/

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Tweak güncellendi ama ne silzee ne ios ninjadan jailbreak aracını kuramıyoruz impactorden hala xcode73 hatası alıyorum ne yapıcaz :/
unc0ver un kendi sitesinden aracı kurup jb aktifleştirdikten sonra ReProvision kurup, önceden site üzerinden kurduğun unc0ver u silip sonra kendi sitesinden ipa sını indirip ReProvision ile kurulumunu yaparsan olacaktır.

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
12.4
Pc den 3u tools ile yükleme jb yapın. Ordan yükleniyor.

Reprevision için yeni olan görseldeki hata alanlar reprevisionu kendi reposundan güncellesinler.

(your apple id or password is incorrect. app-specific passwords are not supported)

hatanın çözümü için 2 faktörlü doğrulamayı kapamak gerekiyor sanırım, her türlü denedim uğraştım, Tek çözüm yeni apple kimliği ile 2 aşamalı doğrulamayı açmadan yazmak. Ya da yeni kimlik oluşturarak onu yazmak, Başka çözüm bulamadım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

JONES.53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.2
ReProvision güncellendi imzalama işe yaradı bende bilginize

jakin33

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.4
D8DAD0F3-767E-4A5D-834F-6E890D1BE605.png
Bu ara böyle bir hata dolanıyor. Apple kimliğim 2 li kimlik faktör doğrulama yok... Şifrem yanlış değil, repo yeni repo? Sebebi ne bu hatanın ?

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.1
Güncelleme sonrası apple kimliği ile giriş yapılıyor. Şu an sorun yok bende

Üst Alt