Neler yeni

Pubg Mobile v9.5 Cheat Engine Enabled! [Jailbreaksiz+AntiBan]

ozguryalcin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam peki bilgisayarsız nasıl jailbreak yapabilirim? Ve yaptıktan sonra dlg nasıl yükleyebilirim?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Oyunu kapatıp tekrar açın.

Video eklendi

Eklendi video
Hile kodu bir defamı girecez yoksa aynı adimları herseferinde tekrar mı yapacaz
Yani maç bitikten sonra hile kodu birdahamı yapacaz

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu ipa dan ban yiyen olmuş 6 aydır orginal hesapla ios gods jailbreaksız ipa kullandım ban yemedim sonra sıkıldım oyunu sildim.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu ipa dan ban yiyen olmuş 6 aydır orginal hesapla ios gods jailbreaksız ipa kullandım ban yemedim sonra sıkıldım oyunu sildim.
Bu ipa derken konudakinden bahsediyorsan ben oynuyorum sıkıntı yok arkadaşlar Anti Ban taktiğini uygulamıyor konuda belirttiğim kodlardan hariç kodlar kullanıyorlar banlanıyorlar konuda yazanların aynısını yapsalar hiç bir sıkıntı olmaz

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
aimbotu DLG’de çalıştıramadım yaptıklarınızın aynısını yaptım traininge girip deniyorum çalışmıyor sebebi ne olabilir?

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
5-6 oyun oynayıp ban yedim. kendi hesabınızdan oynamayın.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aimbot kafa gitmiyor neden acaba

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ban yiyen arkadaşlar size tavsiye olarak.

aimbotu ne kadar saklamaya çalışsanız da tencent ekibi buna bir çözüm bulmuş bir şekilde sistem sizi onlara ifşalıyor ve banned !!

Öneri olarak sadece 2 adet hile başarılı çalışıyor hiç ban yemedim onları vereceğim..

Çim Gizleme hilesi:
[Float]search 0.000005 3 sıradaki arkadaşı 1.2 yapın (lobideyken yapın yoksa oyun kapanır direk)
anten hilesi :
[float] search -1.68741035461 çıkan bütün arkadaşları 10000 yapmanız lazım önemli bir uyarı bu kodu oyun başladığında savaş esnasında yapmalısınız yeni bir savaş başladığında tekrar yapmanız gerekiyor sürekli yapmak zorundasınız )

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

aimbotu ne kadar saklamaya çalışsanız da tencent ekibi buna bir çözüm bulmuş bir şekilde sistem sizi onlara ifşalıyor ve banned !!

Öneri olarak sadece 2 adet hile başarılı çalışıyor hiç ban yemedim onları vereceğim..

Çim Gizleme hilesi:
[Float]search 0.000005 3 sıradaki arkadaşı 1.2 yapın (lobideyken yapın yoksa oyun kapanır direk)
anten hilesi :
[float] search -1.68741035461 çıkan bütün arkadaşları 10000 yapmanız lazım önemli bir uyarı bu kodu oyun başladığında savaş esnasında yapmalısınız yeni bir savaş başladığında tekrar yapmanız gerekiyor sürekli yapmak zorundasınız )
özetlemiş

MuhammedBilik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar uygulamayı yükledim giriş yaptım oyun bile girmedim ban yedim 2 dakikalık

Son düzenleme:

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Çim Gizleme hilesi:
anten hilesi :
Cıkan hepsini 10000 yapmana grrek yok sadece sonunda 8 rakamı olanları degiştir yeteli

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şimdide bu hatayı alıyorum şifrede doğru olduğu halde91090558-D444-4D74-A6AC-AE3AEE26F7E7.jpeg

Tips
Tips
Üst Alt