Neler yeni

Pubg Mobile v9.5 Cheat Engine Enabled! [Jailbreaksiz+AntiBan]

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3 4 gündür sadece çim ağaç yok etme kullanıyorum başka hiç bi kodu değiştirmiyorum ban falan yok
Orjinal oyun üzerine DLGMemor tweak kurulu electra 11.3.1 6s plus
Sende jb var kardeşim bizde yok 😔 bide arkadaşım as olana kadar ban yememişti as veya taç olana kadar yemezsin eğer yersen bizide haberdar edersin

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaklaşık 2-3 aydır hileler aktif ve hiç sorun yaşamadım diyebilirim anten ve çim hilesi sorunsuz çalışıyor. Anten hilesi ban attırmıyor fakat eskisi gibi direk lobi üzerinde açmayın öyle çalışmıyor
Dostum iyi güzel diyosunda hangi ipa yı yükledim çünlü “DLG” yazıyor sende hangi siteden indirdin ?

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A
Çim gizleme kodu girdiğim gibi atıyor beni üstad
Mesaj düzenlendi:

Oldu teşekkürler
atıyor derken banmı atıyor ve nasıl çözdün? Çünkü ben bu ipa yı kurdum ve hiçbirşey yapmadan ban yedim ? Siz nasıl kullanıyorsunuz

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
A

atıyor derken banmı atıyor ve nasıl çözdün? Çünkü ben bu ipa yı kurdum ve hiçbirşey yapmadan ban yedim ? Siz nasıl kullanıyorsunuz
Kardo bende dün yükledim daha kod girmeden ban atıyor offical client indirim diyor 2-3 hesap banlatıp kendi hesabıma giriyorum

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardo bende dün yükledim daha kod girmeden ban atıyor offical client indirim diyor 2-3 hesap banlatıp kendi hesabıma giriyorum
Nasıl tam olarak anlamadım ? Her girişte 2/3 hesapmı banlatacaz ?

Kolpaciino

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bu programı daha önce kullanmadım yardımcı olabilir misiniz kullanımında? ayrıca tencent emulatore cheat engine ile bu kodları yazablir miyiz ?

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardo valla bende tam çözemedim bu pubg nin clientini kodlamışlar
Valla kardo nasıl olduğunu bilmiyorum ban yiyor daha bişey yapmadan sonra twetter hesabı acıyorum kodları giriyorum sonra hesabı bağlayıp oynuyorum bir iki maç sonra kendi hesabıma giriyorum sıkıntı yok şuan ama ban’ı hackden ziyade app storedeki clienti indir diyor bi ara güncelleme yapmadı sürekli ban atıyordu dedim clientten heralde vpn actım öyle girdim güncelledi

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardo valla bende tam çözemedim bu pubg nin clientini kodlamışlar

Valla kardo nasıl olduğunu bilmiyorum ban yiyor daha bişey yapmadan sonra twetter hesabı acıyorum kodları giriyorum sonra hesabı bağlayıp oynuyorum bir iki maç sonra kendi hesabıma giriyorum sıkıntı yok şuan ama ban’ı hackden ziyade app storedeki clienti indir diyor bi ara güncelleme yapmadı sürekli ban atıyordu dedim clientten heralde vpn actım öyle girdim güncelledi
Dostum garip çünkü ben hiçbir hile açmadan ban yiyip duruyorum hiç menüyü dahi göremiyorum güncelle uyarısı vermiyor ama banı atıyor 😂

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar bu programı daha önce kullanmadım yardımcı olabilir misiniz kullanımında? ayrıca tencent emulatore cheat engine ile bu kodları yazablir miyiz ?
Dostum garip çünkü ben hiçbir hile açmadan ban yiyip duruyorum hiç menüyü dahi göremiyorum güncelle uyarısı vermiyor ama banı atıyor 😂
jb siz cihazlarda ban yememek çok zor ben daha önce iosgods dan indirmiştim daha açılır açılmaz ban atmıştı bugün yemezsin belki ama yarın garanti yersin maalesef

MuhammedBilik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
neden 9.5 olan linki yok ? sürekli eski sürüm indiriliyor ?

• Like
Reactions: vio

alper1925

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kardo mesaj atmıstın o mesajı göremiyorum mesajda atamıyorum sana tekrar yazarmısın özelden

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
bende ban man yok bam bam bam. 11.3.1 jailbreak orjinal ipa üzerine dlg

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler birşey soracam bu gamesir x1 alacamda bazıları ban atıyor diyor bilen varmı alimmi acaba ?
F6240A31-CFB8-4CCB-9B73-19B4DFA1798A.jpeg

Tips
Tips
Üst Alt