Neler yeni

Pubg Mobile v9.5 Cheat Engine Enabled! [Jailbreaksiz+AntiBan]

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulamaya özel parola olayı açık. İkili doğrulamayı kapatın ya da tavsiyem impactor için kullanmadığınız bir apple hesabı açıp onunla deneyin.
Yeni hesap açıcam öyle denicem ama ikili doğrulama olayını anlamadım biraz açarmısın sana zahmet

ilhannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yeni hesap açıcam öyle denicem ama ikili doğrulama olayını anlamadım biraz açarmısın sana zahmet
internetten itunel girip ordan yapıyorsun ikili doğrulama telefon güvenlik ayarlarını ayarlıyorsun
Mesaj düzenlendi:

kurdum hiç bir kod kullanmadan girdik isim yazarken ban attı deneme hesap üstünden test ettim. guess olarak direk 10 yıllık ban atıyor

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tanımlı cihaz dışında başka tarayıcıdan hesabını girince cihazınıza kod gelir onu girdikten sonra hesap açılır onu kapatın

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuanlık gizlendi kısa sürede yeni link eklenecek indirmeyin oto Ban atıyor

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Telefonum jailbreakli DLGMemor tweaki ile sadece çim ağaç yok etme kullanıyorum. Ama araç kullanırken bu iş sıkıntı oluyor, birden ağaç önüme çıktığı için ağaca çarpıyorum. Başka bir sorun olarak, uzaktaki düşmana ateş ediyorum ama adam halbuki ağacın arkasında. Veya mesafe uzak olduğu için mermiler başka bir ağaca gidiyor. Bu sebeplerden dolayı kısaca ağacın gövdesini yok etmemenin yolu var mı ?

ilhannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonum jailbreakli DLGMemor tweaki ile sadece çim ağaç yok etme kullanıyorum. Ama araç kullanırken bu iş sıkıntı oluyor, birden ağaç önüme çıktığı için ağaca çarpıyorum. Başka bir sorun olarak, uzaktaki düşmana ateş ediyorum ama adam halbuki ağacın arkasında. Veya mesafe uzak olduğu için mermiler başka bir ağaca gidiyor. Bu sebeplerden dolayı kısaca ağacın gövdesini yok etmemenin yolu var mı ?
Ona çözüm yok android çimi azaltıyor ağaçlar kalıyor ios daha denk gelmedim bildiğim kadarıyla Yok
Mesaj düzenlendi:

Şuanlık gizlendi kısa sürede yeni link eklenecek indirmeyin oto Ban atıyor
Takipteyiz hocam

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki ne zamandır kullanıyosun as veya fatih olabildinmi ban yemeden

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba yardım edebilir misiniz ? Bu ipayı indirdiğim an ban yedim yani indirdim girdim facebookla bağlan dedin oyun durdu ekrana mesaj geldi banlandınız die bidaha denedim başka hesapla oda ban yedi neden olabilir

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba yardım edebilir misiniz ? Bu ipayı indirdiğim an ban yedim yani indirdim girdim facebookla bağlan dedin oyun durdu ekrana mesaj geldi banlandınız die bidaha denedim başka hesapla oda ban yedi neden olabilir
Şuan deneme yapmayın bence demekki sistem yakalıyor bende indirdim yüklemedim ban attığını söylemişti yorumlarda arkadaşlar

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki bu DLG ekleme işini kendimiz yapsak? Yani kendi ipa mıza dlg paketini eklesek ? Nasıl yapabiliriz

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki bu DLG ekleme işini kendimiz yapsak? Yani kendi ipa mıza dlg paketini eklesek ? Nasıl yapabiliriz
Onu anlamam ben jb bekliyorum sürümüm 11.4.1 çıkarsa jb ile deniyecem şuan güncel oynuyorum hile yok denecek kadar azaldı en üst sıradakiler hariç adam 38 lvl fatih ilk 100 ün içinde hile olduğu çok belli nasıl hile var nasıl yakalanmıyorlar çözemedim

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Onu anlamam ben jb bekliyorum sürümüm 11.4.1 çıkarsa jb ile deniyecem şuan güncel oynuyorum hile yok denecek kadar azaldı en üst sıradakiler hariç adam 38 lvl fatih ilk 100 ün içinde hile olduğu çok belli nasıl hile var nasıl yakalanmıyorlar çözemedim
Bende bunu merak ediyorum adamda ağaç yok sekmeme var ama ban man yemiyor

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk 100 demi arkadaş the veil sanmıyorum bildiği güzel hile olsa paylaşırdı
İlk 100 de değil ama bana sanki kendine ait paylaşmadığı private bir hilesi var gibi geldi çünkü her gece 6 saat online im hileli arkadaş arıyorum diyor

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlk 100 de değil ama bana sanki kendine ait paylaşmadığı private bir hilesi var gibi geldi çünkü her gece 6 saat online im hileli arkadaş arıyorum diyor
Ben şuan tekli kasıyorum avrupa sıralamasında ilk 200 içindeydim hile kullananlar çok fazla belli etmiyor inan alan daralınca seni araçla eziyor en kötüsü awm vs silahla tek atıyor çimenlerin içindeki adama ama eskiye göre hile 100/99 azaldı diyebilirim

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
3 4 gündür sadece çim ağaç yok etme kullanıyorum başka hiç bi kodu değiştirmiyorum ban falan yok
Orjinal oyun üzerine DLGMemor tweak kurulu electra 11.3.1 6s plus

Tips
Tips
Üst Alt