Neler yeni

Tweak OnlineNotify

yusufrido

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kurulu Watusi tools görünüyor. Onu kaldirin watusi 2 for WhatsApp varsa onuda kaldirin. Sonra bigboss reposundan watusi 2 for WhatsApp kurun, yaninda watusi toolsta kuracaktir. Sonrasinda onlinenotify kurun. İslem tamamdir.
İlginiz için teşekkür ederim fakat dediğiniz adımları sırasıyla gerçekleştirmeme rağmen sonuç alamadım yine aynı şekilde kuramıyorum. (whatsApp sürümünü 4 veya 5 sürüm downgrade de ettim.)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlginiz için teşekkür ederim fakat dediğiniz adımları sırasıyla gerçekleştirmeme rağmen sonuç alamadım yine aynı şekilde kuramıyorum. (whatsApp sürümünü 4 veya 5 sürüm downgrade de ettim.)
Watusi tools Kaldiramiyorsunuz sorun orda tam anlamiyla kalktigina emin olun

yusufrido

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Watusi tools Kaldiramiyorsunuz sorun orda tam anlamiyla kalktigina emin olun
89C765B9-F55E-4942-8CE9-A83BA7B8A7D2.png

Kurulu tweakler kısmından tekrardan watusi 2 ve toolsu silip springledim. Bu bigbossun tweaki kurup ardından onlinenotify kuracağım doğru mudur? Az önce yaptığım işlem buydu

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ekli dosyayı görüntüle 7923

Kurulu tweakler kısmından tekrardan watusi 2 ve toolsu silip springledim. Bu bigbossun tweaki kurup ardından onlinenotify kuracağım doğru mudur? Az önce yaptığım işlem buydu
Silme isleminden sonra bigboss reposu disinda hangi repodan watusi tools gorunuyorsa o repoyu kaldirin.Sonra filza ile root bolumunde WatusiTools aramasi yapın cikan dosyalari silin. Cop kutusu kismindan da silin. Sonra iCleaner ile ayar dosyasi varsa silin. İCleaner ile temizlik yapip bigboss reposundan watusi 2 for WhatsApp kurun.

yusufrido

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Silme isleminden sonra bigboss reposu disinda hangi repodan watusi tools gorunuyorsa o repoyu kaldirin.Sonra filza ile root bolumunde WatusiTools aramasi yapın cikan dosyalari silin. Cop kutusu kismindan da silin. Sonra iCleaner ile ayar dosyasi varsa silin. İCleaner ile temizlik yapip bigboss reposundan watusi 2 for WhatsApp kurun.
Daha önce hiç watusi kurmadım dediğiniz gibi bigbosstan kurmama rağmen olmuyor acaba farklı bir çözüm yolu var mı ya da farklı alternatif tweak?

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulamayı arka planda açık bırakınca çoğu zaman giriş çıkış loglarını tutmuyor. Çok nadiren kaydediyor bunu çözümü yok mudur? Dış bildirimleri açınca da sürekli online gözüküyoruz o da iyi değil.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulamayı arka planda açık bırakınca çoğu zaman giriş çıkış loglarını tutmuyor. Çok nadiren kaydediyor bunu çözümü yok mudur? Dış bildirimleri açınca da sürekli online gözüküyoruz o da iyi değil.
Dışa bildirimleri açman gerek saglıklı bir log dosyası için.

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yeni güncelleme geldi güncelle diyorum sürekli desteklenmeyen url hatası alıyorum

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onlinenotify tweakini ilk defa kullanacaktım fakat bağlı uygulamalar olduğu uyarısını aldım watusitools tweakini kurmama rağmen hala tweaki kuramamaktayım yardımcı olabilecek var mı?
Mesaj düzenlendi:

whatsaap sürümünü düşürerek sorunu çözdüm

Son düzenleme:

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@ramazandemiral @efsane6
Önceden whatsapp' da sağ üstte bulunan yeni sohbet sekmesini açtığımızda orada telefon rehberinde olup da whatsappı olan kişilerden de çevrimiçi olanlarında yeşillik oluyordu şuan da olmuyor bir sorun mu var acaba. Yada yeni güncellemeyle birlikte bu kaldırıldı mı? Bilgisi olan var mı?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ramazandemiral @efsane6
Önceden whatsapp' da sağ üstte bulunan yeni sohbet sekmesini açtığımızda orada telefon rehberinde olup da whatsappı olan kişilerden de çevrimiçi olanlarında yeşillik oluyordu şuan da olmuyor bir sorun mu var acaba. Yada yeni güncellemeyle birlikte bu kaldırıldı mı? Bilgisi olan var mı?
Bende watusi ile uyumlu değil, son görülme watuside kapalıysa yeşilde yok

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
OnlineNotify Kurulumu yaptığınız zaman Watusitools kurulumuna da ihtiyaç duyuyor. Muhtemelen kurulu sizde ama OnlineNotify kurdugunuz repodan watusitools kurmak istiyor. WatusiTools kurulu paketi kaldırdıktan sonra kaynakları yenileyip tekrar OnlineNotify kurulumu yapın,Sorun çözülecektir.
Şu anda her şeyi kaldırdım kaynakları nerden yenileyeceğim biraz daha Açma şansınızı varmı efendim Bilgi eksikliğim varda 😊

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şu anda her şeyi kaldırdım kaynakları nerden yenileyeceğim biraz daha Açma şansınızı varmı efendim Bilgi eksikliğim varda 😊
Cydia açtığınız zaman altta kaynaklar yazar, o kısmı açıp üstte yenile yapabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt