Neler yeni

Tweak OnlineNotify

O

orkooo

Guest
cydia da bigbosta gorunmuyor burdan watusitools linkine tikla oto cydia yi acacak onu indir kur pesinede tewak kur calisacak bende baya ugrastim sorunu bole cozdum

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Jodebox ve watusi tools kurulu mu ?
Jodebox kurulu değildi sanırım watusi tools kurdum
Mesaj düzenlendi:

cydia da bigbosta gorunmuyor burdan watusitools linkine tikla oto cydia yi acacak onu indir kur pesinede tewak kur calisacak bende baya ugrastim sorunu bole cozdum
Tskler sayende oldu

Son düzenleme:

Loverman07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Online notify yüklemek istiyorum nereden yüklenir ve nasıl bulamadım. Bilen birisi yardımcı olabilir mi iPhone 8 kullanıcıyım

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Watusi ile birlikte calismiyor galiba. Watusiyi kaldirinca calisiyor bunun cozumu yokmu.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Watusi ile birlikte calismiyor galiba. Watusiyi kaldirinca calisiyor bunun cozumu yokmu.
Watusi ile çalışır geliştiricisi aynı. Watusideki bi ayarınızdan dolayı çalışmayabilir.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bide online olan yada yazan kisinin bildirimi anlik gelmiyor. Whatsapp in icinde oldugumda geliyor uygulama arka plandayken gelmiyor. Bu boylemi yoksa.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bide online olan yada yazan kisinin bildirimi anlik gelmiyor. Whatsapp in icinde oldugumda geliyor uygulama arka plandayken gelmiyor. Bu boylemi yoksa.
Onun için arkaplanda sürekli çalışması lazım. Onun ayarı olması lazım online notify’da

canozkan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Whatsapta ayarlar kısmında onlinenotify sekmesinin altında tracking list butonu aç üstte + tuşuna basıp seçmek istediğin kullanıcıyı seç done de sonra geri ekrana gelip tracking list kısmının altındaki contact Logs kısmında log dosyaları tutmaya başlayacaktır ordan takip edebilirsin
Bende o bölüm var denemek amaçlı arkadaşı ekledm listeye ama malesef girdiğini cıktığını vs hiçbişeyi loglamıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar bugun aldigim güncellemeler...

Güncelleme sonrası whatsapp çalışmadı. Bir kaç denemeden sonra onlinenotify tweaki icleaner içinden kapatınca whatsapp çalışmaya başladı. Son sürüm whatsapp kullanıyorum

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaslar bugun aldigim güncellemeler...

Güncelleme sonrası whatsapp çalışmadı. Bir kaç denemeden sonra onlinenotify tweaki icleaner içinden kapatınca whatsapp çalışmaya başladı. Son sürüm whatsapp kullanıyorum

2.18.100 sürümü için destek eklenmisti ama sorun teşkil ediyorsa WhatsApp sürümünu düşünebilirsiniz

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
OnlineNotify i çalıştırabildiniz mi tekrar hocam çözümü nedir?

yusufrido

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Onlinenotify tweakini ilk defa kullanacaktım fakat bağlı uygulamalar olduğu uyarısını aldım watusitools tweakini kurmama rağmen hala tweaki kuramamaktayım yardımcı olabilecek var mı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Onlinenotify tweakini ilk defa kullanacaktım fakat bağlı uygulamalar olduğu uyarısını aldım watusitools tweakini kurmama rağmen hala tweaki kuramamaktayım yardımcı olabilecek var mı?
OnlineNotify kurulumu yaptığınız zaman ne uyarısı alıyorsunuz ekran görüntüsü paylaşabilirseniz yardımcı olalım.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yeni Güncelleme geldi ama tweak bende çalışmıyor. Whatsapp uygulamadan atıyor

Tips
Tips
Üst Alt