Neler yeni

Tweak OnlineNotify

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Onada tıkladım efsane6 kardeş malesef tık yok
Mesaj düzenlendi:

Udid hatalı yazıyor 2017 de almıştım iphone 6s plus için o yüzdenmiş yeniden satın aldım tweaki çalışıyor güzel

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Udid hatalı yazıyor 2017 de almıştım iphone 6s plus için o yüzdenmiş yeniden satın aldım tweaki çalışıyor güzel
Aslında satın almana gerek yoktu geliştiriciye Mail adresini yollasaydın o senin yeni UDİD ‘e eklerdi.. transfer yapabiliyorsun cihazdan cihaza

JailbreakTR

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Satın almana işlemini nasıl yapabiliriz acaba satın aldığımızda aynı sorun çıkarmıkı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Satın almana işlemini nasıl yapabiliriz acaba satın aldığımızda aynı sorun çıkarmıkı ?
Satın alma imkanın Yoksa? (PayPal vs.) Satın almada yardımcı olurum...

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Nasıl satın alıncanı bilsem kendim halledicem ama paypal kalktı diye nasıl yapılcağını bilmiyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nasıl satın alıncanı bilsem kendim halledicem ama paypal kalktı diye nasıl yapılcağını bilmiyorum
Konudan nasıl paypal hesabı oluşturacağına bakabilirsin.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Lisan konusunda yardımcı olabilecek varmi acaba 2$ Karşılığında eft yapabilirim

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dışa bildirimler yarım saat civarı çalışıyor ancak sonrasında bildirim gelmiyor kayıt da etmiyor. Uygulama arka planda açık ama niye böyle yapıyor anlamadım.

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
uygulama respringten sonra otomatik başlamıyor ya da uzun bir süre uygulamayı açmayınca uygulama kaçırıyor online bildirimlerini. arka planda otomatik uygulama çalıştıran bir tweak var mı?

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uygulama respringten sonra otomatik başlamıyor ya da uzun bir süre uygulamayı açmayınca uygulama kaçırıyor online bildirimlerini. arka planda otomatik uygulama çalıştıran bir tweak var mı?
Whatchdog lite o işi hallediyor 👍

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar merhaba bu tweak i satın almak istiyorum.Eft yapsam satın alabilecek var mı ?

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkdaşlar tweak i satın almak istedim notify i ve watusitools u orijinal reposundan indirdim halay hesap açıp giril yaptığımda login failed diye hata alıyorum satın alma menüsü açılmıyor.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba uzun zamandır onlinenotify ve Watusi lisanslı olarak iki ayrı telefonda kullanıyorum. telefonlarda iki ayrı hat var ve iki yerdeki rehber aynı. 1. telefonda karşı tarafın rehberine kayıtlı olmadığım kişilerin çevrimiçi bilgileri gözükmüyor çevrim içi olsalar bile. 2. telefonda 1. telefonda çevrim içi bilgileri görünmüyen kişilerin bilgileri görünüyor. İki numarada kesinliklikle rehberlerine kayıtlı değil. 1. telefonda jb. kapattığımda da çevrim içi bilgileri gözükmüyor. WhatsApp sunucuları tarafından bir engelleme olmuş olabilir mi?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba uzun zamandır onlinenotify ve Watusi lisanslı olarak iki ayrı telefonda kullanıyorum. telefonlarda iki ayrı hat var ve iki yerdeki rehber aynı. 1. telefonda karşı tarafın rehberine kayıtlı olmadığım kişilerin çevrimiçi bilgileri gözükmüyor çevrim içi olsalar bile. 2. telefonda 1. telefonda çevrim içi bilgileri görünmüyen kişilerin bilgileri görünüyor. İki numarada kesinliklikle rehberlerine kayıtlı değil. 1. telefonda jb. kapattığımda da çevrim içi bilgileri gözükmüyor. WhatsApp sunucuları tarafından bir engelleme olmuş olabilir mi?
Whatsap ve Whatsapp Bussines kurup iki hatti ayri aktif edip kontrol sağlayabilirsiniz.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Whatsap ve Whatsapp Bussines kurup iki hatti ayri aktif edip kontrol sağlayabilirsiniz.
İkisinde de denedim. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. Karşı tarafın rehberine kayıtlı değilsem son görülmeleri açık olsa bile hem son görülmelerini göremiyorum hemde çevrim içi olduklarında göremiyorum. Telefonu restore ettim, whatsapp sürümlerini düşürüp dendim olmadı. Diğer hattımla WhatsApp da aynı kişileri görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu bende de oluyor zaman zaman düzeliyor ama bazı numaralarda sürekli oluyor

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu bende de oluyor zaman zaman düzeliyor ama bazı numaralarda sürekli oluyor
Daha önce olmamıştı şimdi 1 haftadır böyle ne yaptıysam olmadı. VPN bile kullandım olmadı. WhatsApp dan kaynaklı sanırım bir engelleme yapıyor.

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar onlinenotify birkaç gündür düzgün çalışmıyor. Saat 17:00 a kadar normal çalışıyor ancak o saatten sonra çevrimdışı bildirimleri gelmiyor sadece çevrimiçiler geliyor. Sizde de aynı mı?

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar onlinenotify birkaç gündür düzgün çalışmıyor. Saat 17:00 a kadar normal çalışıyor ancak o saatten sonra çevrimdışı bildirimleri gelmiyor sadece çevrimiçiler geliyor. Sizde de aynı mı?
Evet bende de düzgün çalışmıyor, whatsap sürüm düşürdüm iki kademe yine düzelmedi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dün güncelleme geldi onlinenotify için onu yaptınız mı?

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Geliştiriciyle görüştüm güncelleme geldi bir süre çalışıyor sonra uzun süre arka planda kalınca uyku moduna geçiyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor bende mi bir sıkıntı var anlamadım.

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uyku moduna zaten geçiyordu geçmesin diye whatch dog lite kullanıyordum. Şimdi sadece girişleri gösteriyor çıkışları ise sadece bazı saatlerde gösteriyor
Mesaj düzenlendi:

Şimdi dikkat ettim de takip listesine istediğim birini de ekleyemiyorum artık sadece önerilen sık kullanılan kişiler çıkıyo eskiden manuel numara bile girebiliyoduk

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt