Neler yeni

Çözüldü nfcwriter tweak

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Paypaldan girip ödeme yaptığın seçenekten anlaşmazlık bildir yap. @ivez

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Olur herlalde bi dene. :)
Ben paypale girip yapmadım, tweaki indirim içinden aldım, bulamadım tam dediğiniz yeri ayrıntılı gösterebilir misiniz? telegram gruptaysanız, ekran kaydı rica ederim. Saygılar teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Ekran görüntülerini atıyorum gereken yerlere tıklayarak bildirin. Satın aldığınız ödemenin üstüne tıklayıp. Resimde görünen yerlere tıklayın ve sonraki aşamada adım adım doldurun ingilizce bilen birinden yardım alınız.

4A54B0A1-51D4-49C0-92BF-CBDDFDA321CF.jpeg

BC8B1E8E-C167-4405-91D3-262AD64BA557.jpeg

203A596E-DD52-4B11-BB9A-6A56BF671320.jpeg

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Se7Touch bi kere alıp iade ettim İstanbulKart-FastPay de çalışmadı diye. Şimdi Hastanenin çipli kartı kopyalayıp turnikeden geçmek için denemek istiyorum. Çelişkide kaldım.

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Se7Touch bi kere alıp iade ettim İstanbulKart-FastPay de çalışmadı diye. Şimdi Hastanenin çipli kartı kopyalayıp turnikeden geçmek için denemek istiyorum. Çelişkide kaldım.

Hocam 6s ve altında çalışmıyor . İstanbulkart da çalışması gerekiyor diye biliyorum .

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam 6s ve altında çalışmıyor . İstanbulkart da çalışması gerekiyor diye biliyorum .

Bende İp7 var, çalışmadı hayır.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Hastane Turnikesinde çalışmadı.
Kredi kartlarını deneyen oldu mu?

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hastane Turnikesinde çalışmadı.
Kredi kartlarını deneyen oldu mu?

Kredi kartları çok büyük ihtimalle çalışmaz ekstra güvenlik önemleri öevcuttur.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kredi kartları çok büyük ihtimalle çalışmaz ekstra güvenlik önemleri öevcuttur.
Vallahi ikinci kez dün gece aldım (3.99$ yani 24 TL)
Bu sabah denedim İstanbul Kart çalışmıyor
Hastane Turnikesinde çalışmıyor
Kredi Kartları da çalışmıyorsa
Boşuna aldık desenize

Son Dakika:
-Hastane yemekhane okuyucusu çalıştı (Turnikeli olan çalışmamıştı).
[email protected] ün dediği gibi Finansbank denedim çalışmadı.

Son düzenleme:

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Vallahi ikinci kez dün gece aldım (3.99$ yani 24 TL)
Bu sabah denedim İstanbul Kart çalışmıyor
Hastane Turnikesinde çalışmıyor
Kredi Kartları da çalışmıyorsa
Boşuna aldık desenize

Son Dakika:
-Hastane yemekhane okuyucusu çalıştı (Turnikeli olan çalışmamıştı).
[email protected] ün dediği gibi Finansbank denedim çalışmadı.

nasıl çalıştırdığınızı anlatır mısınız?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Burdan bakabilirsin kardeş:

Önce programa kartınızı okutun, bunun için programı ilk açtığınızda altta en solda "Read Tags" bölümünden yapılıyor, bu bölümde ekranın en üstünde "Scan e New Tag" butonuna tıklayınca telefon NFC okumaya başlıyor, kimlik kartı ya da okutmak istediğiniz kart ne ise onu telefonun üst tarafına yani daha önce "Scan a New Tag" yazan bu butonun olduğu bölüme yaklaştırın okuyunca kart bilgileri ekranda görünüyor hemen. Okunan kartları görmek isterseniz programın altta en sağda yer alan "Settings" bölümün girip "Manage Saved Tags" içine bakabilirsiniz burda daha önce okunan kartların bilgileri yer alıyor isterseniz kolaylık olsun ve kartlar birbirine karışmasın diye okunan kartların Tag bölümüne isim verebiliyorsunuz, burda önemli olan okunan kartın UID numarası, Emule etmek istediğiniz kart için programın altında yer alan "Tag Emulation" bölümüne giriyoruz. Burda "Set desired UID" yazasının altında yer alan kutucuk içine emule etmek istediğimiz ve daha önce telefona okuttuğumuz kimlik ya da hangi kart ise onun UID numarasını yazıyoruz, kutucuğa tıkladığınızda ekrana çıkan kılavyenin hemen üzerinde "Choose from saved UIDs" yazısına tıklayarak daha önce okutulan kartların içinden istediğimiz UID numarasına ait Tag ı seçerebiliriz o zaman UID numarasını kutucuğa kendi yazıyor. Ve son solarak da ekarının altında yer alan "Start Tag Emulation" butonuna basınca daha önce telefona okutmuş ve UID numarasını seçmiş olduğumuz kartın NFC bilgilerine program emule ediyor ve telefonu yaklaştırdığımız okuyucuya sanki kartımızı yaklaştırmışız gibi davranmasını sağlıyor. Çoğu NFC li kartta ve ve Tag da işe yarıyor program.

Son düzenleme:

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben iş yerinde kartlı geçişlerde kullanıyorum. bazen kartı unutunca işe yarıyor.
Birkaç kredi kartında denedim çalışmadı. Muhtemelen kredi kartlarında ekstra güvenlik protokolü var. Aksi halde millet birbirinin kartını 2 saniyede kopyalardı.
Erzurumda otobüs kartlarında da çalışıyor.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bu işe merak saldım. Yazılabilir etikette alacam
Tweak işe yararsa satın da alırım.

Sizce aşağıdaki ürün işimizi görür mü ?

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu işe merak saldım. Yazılabilir etikette alacam
Tweak işe yararsa satın da alırım.

Sizce aşağıdaki ürün işimizi görür mü ?

Merak sal kardeş, ama bir çok kartı okuyunca, yazılamaz diye not çıkıyor, bence tweaki alıp denemelisiniz, ben sadece hastanede turnike ve kapılarda kullanıyorum, bunun için dahi değer. Bişey bulursanız paylaşırsınız. Kolay gelsin

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Merak sal kardeş, ama bir çok kartı okuyunca, yazılamaz diye not çıkıyor, bence tweaki alıp denemelisiniz, ben sadece hastanede turnike ve kapılarda kullanıyorum, bunun için dahi değer. Bişey bulursanız paylaşırsınız. Kolay gelsin

Tweak i satın alırız o kolayda.
Şimdi oyun parkı kartını kopyaladım. Yanlış kart seri olmadı.
Uyumsuz olduğunu mu yoksa bir yerde GATA mı yapıyorum anlamadım.
Otopark kartını da kopyaladım, Pazartesi deneyecem bakalım olacak mo ?

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Yazılamaz demesinin sebebi genellikle elimizdeki kartlar ya tek seferlik yazılım yapıldığından yada eskiden cd’ler yazdırılıp kapatıldığı gibi şimdi kartları da yazdırıp kapatıyorlar. İnternetteki sticker şeklindeki nfc kartlardan alırsanız istediğiniz kadar yazabilirsiniz. Program çok iyi işliyor. Kredi kartları dışında çalışmadığı yer yok gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yazılamaz demesinin sebebi genellikle elimizdeki kartlar ya tek seferlik yazılım yapıldığından yada eskiden cd’ler yazdırılıp kapatıldığı gibi şimdi kartları da yazdırıp kapatıyorlar. İnternetteki sticker şeklindeki nfc kartlardan alırsanız istediğiniz kadar yazabilirsiniz. Program çok iyi işliyor. Kredi kartları dışında çalışmadığı yer yok gibi.

Çalışıp çalışmadığını sadece deneyerek mi kontrol ediyoruz. Kopyaladığınız kartın özelliğine bakarak çalışıp çalışmayacağını tespit edebilirmiyiz ?

Bir de telefonu tutunca yanlış kart diye uyarı veriyorsa, etikete kopyalayınca çalışabilir mi ?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Yok kardeş İstanbulKart bile çalışmıyor. Çalışan turnikeler.

serdarkurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar bu tweak’in akıbeti nedir? Muadili bir tweak var m?

Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
İstanbul Kart, kartın üzerindeki koruma yöntemleri yüzünden işlemez. Ama kullananlara bir sorum var. Bu apartman girişlerinde kullandığımız göster geçleri kullanabilir miyiz? Boşu boşuna satın almak istemiyorum. Ve göster geçler kullanılabiliyorsa bir şekilde Apple Watch üzerinden kullanabilir miyiz?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
İstanbul Kart, kartın üzerindeki koruma yöntemleri yüzünden işlemez. Ama kullananlara bir sorum var. Bu apartman girişlerinde kullandığımız göster geçleri kullanabilir miyiz? Boşu boşuna satın almak istemiyorum. Ve göster geçler kullanılabiliyorsa bir şekilde Apple Watch üzerinden kullanabilir miyiz?
bazı repolarda cracklisi var onu deneyip daha sonra satın alabilirsin.
apple watch desteği yok diye biliyorum tweak lerin

Tips
Tips
Üst Alt