Neler yeni

Çözüldü nfcwriter tweak

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Güvenilirmi kartı tanıtmaya boşaltmasınlar içini :)Kredi Kartımı Kaydetmemde sence güvenlik problemi olurmu ekleyip markete gidip deneyecem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
riske girmeye değmez.
sadece basit kartları yükleyin..

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar otobüs kartını ziraat bankasını okuttum rakamlar falan çıkıyor alt alta değişik şeyler tam olarak ne işe yarıyoe tweak okuttuktan sonra ne işime yarıyacak bu bilgiler mesela

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar otobüs kartını ziraat bankasını okuttum rakamlar falan çıkıyor alt alta değişik şeyler tam olarak ne işe yarıyoe tweak okuttuktan sonra ne işime yarıyacak bu bilgiler mesela
Kart bilgilerini NFCWriter ile okuttuktan sonra o bilgileri iphone da saklayabilirsin... yani artık kart yerine iphone kullanırsın ve kartı taşımana gerek kalmıyor

Not: Her kartı okumaz ve arada bir işlemleri yenilemen gerekecektir

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kart bilgilerini NFCWriter ile okuttuktan sonra o bilgileri iphone da saklayabilirsin... yani artık kart yerine iphone kullanırsın ve kartı taşımana gerek kalmıyor

Not: Her kartı okumaz ve arada bir işlemleri yenilemen gerekecektir
İş yeri kart oluyucu turnikeler çalışıyor ama banka kartları çalışmıyo sebebi ne olabilir ziraat kartımı tanıttım ama alışverişte yaklaştırınca pos cihazına tı tı tıt yapıyo??nasıl çalışır bilgin varmı kardeşim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Kredi kartlarındaki ekstra güvenlikler nedeniyle kredi kartlarını kopyalamıyor. Belki ininal gibi yükle harca kartlarını kopyalara bilir denemek lazim. Kredi kartlarının hepsini denedim çalışmamıştı zamanında.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
3B3594FB-4200-4E07-8CF3-679820171504.jpeg
Arkadaşlar bir haftadır bu hatayı veriyor. Telefonu resetledim, succession ile restore ettim ama çalışmadı. Kullanabilen arkadaşlar var ise ben donanımsal diye düşüneceğim.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 18343
Arkadaşlar bir haftadır bu hatayı veriyor. Telefonu resetledim, succession ile restore ettim ama çalışmadı. Kullanabilen arkadaşlar var ise ben donanımsal diye düşüneceğim.
Bende çalışıyor. Iphone 11 IOS 13.5 Unc0ver JB

Tips
Tips
Üst Alt