Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

BreWerS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Iphone 7, IOS 12.4 sürümüne sahip bir cihazım var. Chimera'nın 1.3.9 sürümünü kullanıyordum telefonun şarjı bitti ve haliyle jailbreak'te gitti. Telefonu açınca chimera revoke olmuştu girilmiyordu. Bende Cydia impactor ile ipa'sını kurmak istedim ama karşıma birkaç tane birbirine benzer hatalar çıktı bunun sebebi sanırım impactor'un güncellenmesi gerektiğiymiş. Chimera'yı kurmak için başka bir alternatif var mı nereden yükleyebilirim? ignition, tweakbox gibi yerlerden denedim indirirkten sonra chimera'nın simgesi silik kalıyor. Ayrıca bir sürü tweak'im vardı çöp olsun istemiyorum chimera jailbreak yüklüyken, unc0ver vb. yüklenebilir mi?

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 13 de çalışıyor mu acaba?

edit: çalışıyor, teşekkürler.

Son düzenleme:

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
beyler ve bayanlar biliyorsunuz ki herkez bu impactor un güncellemesini bekliyor bunu beklemek istemiyip ben jbsiz yaşayamam diyeninizde var bilgisayarı olanlar için bir uygulama var uygulamanın adı 3uTools bir link verecem size bu linkten indirebilirsiniz. bu programın kendi sitesinin linkidir

vede bu uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
bu uygulama şuanda İOS 12 üzeri jb araçlarında sıkıntı yaşıyor ama İOS 11 ve altı olan varsa bu uygulamadan jb aracını kurabilir

nasıl yapılır

ilk önce 3uToolls u açıyoruz
ondan sorna telefonun bilgisayara iyi bir şekilde bağlandığından emin oluyoruz
sonra da jb ve tools yazan bir bölüm var oraya tıklıyoruz
sonra jailbreak yazan bir yer var orayada bastıkmı run a basıyoruz ve jb aracımız yükleniyor
ve keyifli jbler

inş yardım edebilmişimdir vede şunu söylemeyi unutmuşum bunları yaptıktan sonra REPROVİSİON adlı tweakı kurmayı unutmayın

sorularınızı bekliyorum

REPROVİSİON REPOSU

Bluebird

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
beyler ve bayanlar biliyorsunuz ki herkez bu impactor un güncellemesini bekliyor bunu beklemek istemiyip ben jbsiz yaşayamam diyeninizde var bilgisayarı olanlar için bir uygulama var uygulamanın adı 3uTools bir link verecem size bu linkten indirebilirsiniz. bu programın kendi sitesinin linkidir

vede bu uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
bu uygulama şuanda İOS 12 üzeri jb araçlarında sıkıntı yaşıyor ama İOS 11 ve altı olan varsa bu uygulamadan jb aracını kurabilir

nasıl yapılır

ilk önce 3uToolls u açıyoruz
ondan sorna telefonun bilgisayara iyi bir şekilde bağlandığından emin oluyoruz
sonra da jb ve tools yazan bir bölüm var oraya tıklıyoruz
sonra jailbreak yazan bir yer var orayada bastıkmı run a basıyoruz ve jb aracımız yükleniyor
ve keyifli jbler

inş yardım edebilmişimdir vede şunu söylemeyi unutmuşum bunları yaptıktan sonra REPROVİSİON adlı tweakı kurmayı unutmayın

sorularınızı bekliyorum

REPROVİSİON REPOSU

Aynisini yaptim uncover 30/31 de kaliyor cihaz reboot yapiyor.onceden chimera ile jailbreakim vardi.(iphone xs max 12.0)

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Aynisini yaptim uncover 30/31 de kaliyor cihaz reboot yapiyor.onceden chimera ile jailbreakim vardi.(iphone xs max 12.0)
Uygulama biraz sıkıntılı şuanda İOS 12 üstü için ama İOS 11.4 ve altında sorunsuz çalışıyor

Yani sizin şuanda yapcak bir şeyiniz yok maasef ki impactor un güncellemsini bekleyeceksiniz
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar. Iphone 7, IOS 12.4 sürümüne sahip bir cihazım var. Chimera'nın 1.3.9 sürümünü kullanıyordum telefonun şarjı bitti ve haliyle jailbreak'te gitti. Telefonu açınca chimera revoke olmuştu girilmiyordu. Bende Cydia impactor ile ipa'sını kurmak istedim ama karşıma birkaç tane birbirine benzer hatalar çıktı bunun sebebi sanırım impactor'un güncellenmesi gerektiğiymiş. Chimera'yı kurmak için başka bir alternatif var mı nereden yükleyebilirim? ignition, tweakbox gibi yerlerden denedim indirirkten sonra chimera'nın simgesi silik kalıyor. Ayrıca bir sürü tweak'im vardı çöp olsun istemiyorum chimera jailbreak yüklüyken, unc0ver vb. yüklenebilir mi?
Evet maalesef herkez bu hatayı alıyor ve impactor un güncellenmesini bekliyorlar

Sıkıntı şudur apple ın yaptığı bir sunucu değişikliğiden dolayı bu sıkıntılarla karşılaşıyoruz

Vede çoğu alternatif bu yüzden kullanılmaz durumda

Ama son soruyu başkasına sormalısın yanlış bilgi vermek istemem

İNŞ yardım edebilmişimdir
Mesaj düzenlendi:

Beyler benimde bir sıkıntım varda h3lix in sitesinden rc6 sürümünü indirmeye çalışıyorum ama dosya virüslü diyip geri siliyor bu chrome bunu nasıl düzeltebilirim?

Yada link tavsiyeniz varmı

Şimdiden teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

Uygulama biraz sıkıntılı şuanda İOS 12 üstü için ama İOS 11.4 ve altında sorunsuz çalışıyor

Yani sizin şuanda yapcak bir şeyiniz yok maasef ki impactor un güncellemsini bekleyeceksiniz
Mesaj düzenlendi:

Evet maalesef herkez bu hatayı alıyor ve impactor un güncellenmesini bekliyorlar

Sıkıntı şudur apple ın yaptığı bir sunucu değişikliğiden dolayı bu sıkıntılarla karşılaşıyoruz

Vede çoğu alternatif bu yüzden kullanılmaz durumda

Ama son soruyu başkasına sormalısın yanlış bilgi vermek istemem

İNŞ yardım edebilmişimdir
Mesaj düzenlendi:

Beyler benimde bir sıkıntım varda h3lix in sitesinden rc6 sürümünü indirmeye çalışıyorum ama dosya virüslü diyip geri siliyor bu chrome bunu nasıl düzeltebilirim?

Yada link tavsiyeniz varmı

Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

serhatsertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar
iOS 12.1.2 chimera jailbreak youtube açılmıyor.... unsub ,liberty,shadow tweakleri denedim bu seferde YouTubetools çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Ebrar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
instagramda çok sıkıntı yaşıyorum cihaz banı yedim
Ve çözüm olarak tweak aracılığıyla indirip giriyordum
Artık tweak ler çalışmıyor sanırum doğrulanmadı diyip girmem engelleniyor
Bilen biri bana yardımcı olabilir mi kalıcı çözüm olacak şekilde
Mesaj düzenlendi:

instagramdan cihaz banı yedim hiçbir şekilde giriş yapamıyorum
Bunun üstüne tweak kullanaraj indirdim instagramı ve artık onlarda uyarı veriyor doprulanamıyor diye
Bana yardım edebilecek biri var mı

Son düzenleme:
M

Musteszirat

Guest
Nepeta reposundan selector diye bir tweak kullanıyordum gayet güzel bas çevir yapıyordu ama şimdi repo neden çalışmıyor

Mustafa48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
7CC1B6FF-6CF2-4F95-BB28-C9D5627DB0DB.pngBeyler bugün bu hatayı aldım Kurmaya çalıştığım her deb dosyasında bu hatayı veriyor ve sileodan tweak silemiyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
instagramda çok sıkıntı yaşıyorum cihaz banı yedim
Ve çözüm olarak tweak aracılığıyla indirip giriyordum
Artık tweak ler çalışmıyor sanırum doğrulanmadı diyip girmem engelleniyor
Bilen biri bana yardımcı olabilir mi kalıcı çözüm olacak şekilde
Mesaj düzenlendi:

instagramdan cihaz banı yedim hiçbir şekilde giriş yapamıyorum
Bunun üstüne tweak kullanaraj indirdim instagramı ve artık onlarda uyarı veriyor doprulanamıyor diye
Bana yardım edebilecek biri var mı
CacheClearer tweakini kur ve ayarlar saklama alanında instagrama giderek resimde görülen en alt iki seçeneğini uyguladıktan sonra Apps Manager tweaki ile uygulama verilerini temizle
ED49449C-F36D-48B8-A037-D3684FEE662F.png

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Selamlar
iOS 12.1.2 chimera jailbreak youtube açılmıyor.... unsub ,liberty,shadow tweakleri denedim bu seferde YouTubetools çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
youtube ile ilgili bütün tweakleri kaldırıp icleaner ile verileri temizleyip deneyin.

Merhaba, yeni bir cihaz aldım iphone 6s plus versiyonu ise 13.1.2. Bu cihazıma en uygun jailbreak yapabilmem için hangi yolu izlemem gerekli yardımcı olur musunuz?

İyi çalışmalar.
Yalnızca Checkra1n Jailbreak yapabilirsin alternatif şu anda yok. Konusu ana sayfada mevcut,

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Instagram’da beğeni sayısı gitmiş, rocket ile bişey yapılabiliyor mu?
@efsane6

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

benkuti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sa arkadaşlar şöyle bi problemim var... Yenilerde x aldım jailbreak felan yaptım bikaç tweak yükledim uygulamalarda problem yok ama Pubg call of duty de yüklenirken daha oyundan atıyo çözümü varmıdır ?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Sa arkadaşlar şöyle bi problemim var... Yenilerde x aldım jailbreak felan yaptım bikaç tweak yükledim uygulamalarda problem yok ama Pubg call of duty de yüklenirken daha oyundan atıyo çözümü varmıdır ?
liberty lite,shadow,unsub bu jailbreak bypass tweakleri denedin mi

benkuti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
liberty lite,shadow,unsub bu jailbreak bypass tweakleri denedin mi
Liberty lite ile yaptım oldu dostum teşekkür ederim. Şimdide kaynak paketlerini indirmiyo hata kodu veriyo oyundan atmıyo ama kıyafetler felan görünmüyo :)

Son düzenleme:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
6s Plus cihazımı 3utools programa bağlayıp pro flash sekmesinden shsh2 araması yaptığımda ios 13 e ait 3 ve iOS 12 e ait 1 tane (12.4.2) shsh2 kayıt/dosya çıkıyor bunları indirdim.
12.4.2 olan dosyayı word ile açıp kontrol ettim. Generator key yazıyor.

shsh2 sitesi üzerinden cihazımın ecid nosu ile Kontrol ettiğimde iOS 12 ye ait shsh2 ilgili bir dosya kayıt yok görünmüyor çıkmıyor sadece iOS 13 e ait çıkıyor son 1-2 gün önce baktığımda. Kafamı karıştırıyor.

asıl sormak istediğim şu
6s Plus cihazım iOS 13.2.3 malum şu anda jb Li değil. Checkrain ile jb yapıp 12.4.2 e ait nonance ayarını girsem 12.4.2 ye geri düşürebilir miyim işe yarar mı ? Neyle nasıl yapmalıyım 3utools ile mi ?

Son düzenleme:

sarhosbulasikteli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iCloudBypassCA nedir arkadaşlar ne işe yarar?

iCloudBypassCA Version 2.0 - One Click To Bypass ;)

Simple tool to Bypass iCloud

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
6s Plus cihazımı 3utools programa bağlayıp pro flash sekmesinden shsh2 araması yaptığımda ios 13 e ait 3 ve iOS 12 e ait 1 tane (12.4.2) shsh2 kayıt/dosya çıkıyor bunları indirdim.
12.4.2 olan dosyayı word ile açıp kontrol ettim. Generator key yazıyor.

shsh2 sitesi üzerinden cihazımın ecid nosu ile Kontrol ettiğimde iOS 12 ye ait shsh2 ilgili bir dosya kayıt yok görünmüyor çıkmıyor sadece iOS 13 e ait çıkıyor son 1-2 gün önce baktığımda. Kafamı karıştırıyor.

asıl sormak istediğim şu
6s Plus cihazım iOS 13.2.3 malum şu anda jb Li değil. Checkrain ile jb yapıp 12.4.2 e ait nonance ayarını girsem 12.4.2 ye geri düşürebilir miyim işe yarar mı ? Neyle nasıl yapmalıyım 3utools ile mi ?
Düşüremezsiniz

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
araç takımlarının olduğu kısıma geçiş yaparken kasıyor telefon, bi tweak sebep oluyor ama hangisi bilmiyorum beyler (en soldaki sayfadan bahsediyorum) yardım lütfen

Tips
Tips
Üst Alt