Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
arkadaşlar ben söyle bir hata aldım
bunu nasıl düzelteceğimizi bilen biri varmı şimdiden teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar ben söyle bir hata aldım
bunu nasıl düzelteceğimizi bilen biri varmı şimdiden teşekkürler
Crack repo ve tweak kaynaklı sorun.
Uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın. (Tüm tweaklarınız silinir)

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Crack repo ve tweak kaynaklı sorun.
Uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın. (Tüm tweaklarınız silinir)
şey öncelikle özür dilerim
ben sürümü yazmayı unutmuşum 10.3.3 h3lix var bende
şimdiden yeniden teşekkür

Moderatör tarafından düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şey öncelikle özür dilerim
ben sürümü yazmayı unutmuşum 10.3.3 h3lix var bende
şimdiden yeniden teşekkür
Resimde gördüğün Yasaklı repoyu kaldırın. Ve daha sonra kurduğunuz tweakları kaldırın

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar banka uygulamalarının jailbreki algılamaması için bi tweak vardı reposuyla birlikte yazar mısınız ?

shado

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hiçbir fikrim yok hocam. farklı analiz uygulamaları ile deneyin isterseniz

Documents klasörüne attığında Reprovision ile ipa kur kısmında gözükmesi lazım.

SnowBoard içerisinde böyle bir ayar vardı kuruluysa bir bak
Hocam o seçenek nerede yani reprovision ile ipa kur seçeneğini göremiyorum yanlış yere mi bakıyorum , ipa documents klasöründe.

doodliest12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam ben bu unc0ver 3.6.3 ü kurmak istiyorum ama cydia impactorda böyle diyor internette falan millet telefondan sil falan diyor da hiçbir şey yok telefonda iphone 7 12.1.2 itunes güncel impactor güncel anlamadım gitti xcode dan revoke da yaptım yardım edebilecek olursa çok memnun olurum

Screenshot_1.png

BreWerS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar, Sileo üzerinden Appcake kuramıyorum hata veriyor. AppCake'i telefona yüklemenin başka bir alternatif yolu yok mudur? Bilgisayar üzerinden ipa. yüklemek bazı durumlarda zahmetli olabiliyor.

hata.png

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar. Laptop dan Impactor ile unc0ver'ı teşefona yğkeleneye çalıştığımda fotoğraftaki gibi hata alıyorum. Yardımcı olurcak var mı?
Cydia impactor çalışmıyor güncellenmesi gerek.
Saurik in attığı tweet a göre aralık ortasına kadar güncellenmeyecek.
Alternatif yükleme yöntemlerini deneyin.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Cydia ’ya giremiyorum ne yaptımsa olmuyor sizdede oylemi bügün başladı bende bu sorun öğlenden beri !!!

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şimdi Windows için jailbreak yapabiliyor muyuz artık ? Bilen var mı net bilgi verecek olan <blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">🔥 CheckRa1n <a href=" ">#JAILBREAK</a> FOR Windows / Linux (Ra1nStorm) RELEASED! (iOS 13.2.2 / 13 / 12.3) <br><br>VIDEO HERE: <a href=" "> </a><br><br>An unofficial way to Jailbreak iOS 13 / 12 With CheckRa1n without a Mac / without macOS.</p>&mdash; GeoSn0w (@FCE365) <a href="
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
"

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm arkadaşlar biraz önce cydia yi açınca 1 kaç tane güncelleme olduğunu gördüm hemen hepsini güncelle dedim sadece bir tanesi güncellenmedi (substitute) bende ayrı olarak güncelledim daha sonra ne yaptimsa cydia açılmadı bende uncover ile restore rootfs yaptım sonrası ise cydia sorunsuz açıldı tekrardan tüm tweakleri kurmaya başladım taki Appsync yüklemeye gelinceye kadar appsyncyi yüklersem otomatik olarak bir kaç tane jailbreak ile ilgili tweakleri kaldırmaya çalışıyor bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı aceba?şimdiden teşekkürler (iphone xs max ios 12.4)

Ekli dosyalar

cash4carti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bir sorum olacak, önceden kişil erişim noktasından usb kablo ile masaüstüme internet aktarabiliyordum. yaklasik bir aydir bunu gerceklestiremiyorum her yolu denedim, bana iphoneumdan masaüstü pcme internet aktarabilceğim bir program tweak bu tarz birşey önerebilirmisiniz? teşekkürler

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bazen bağlantı koptuğunda yapıyor tekrar bağlanmıyor. Böyle olunca bende hücresel veriyi Wi-Fi yi Bluetooth u her şeyi kapatıp en baştan başlıyorum düzeliyor. Hücresel veriyi açıp kişisel erişim den bağlantı paylaşımı açarken seçeneklerden Wi-Fi yi seçip tekrar bağlamıyorum. Deneyin bakalım.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Slm arkadaşlar biraz önce cydia yi açınca 1 kaç tane güncelleme olduğunu gördüm hemen hepsini güncelle dedim sadece bir tanesi güncellenmedi (substitute) bende ayrı olarak güncelledim daha sonra ne yaptimsa cydia açılmadı bende uncover ile restore rootfs yaptım sonrası ise cydia sorunsuz açıldı tekrardan tüm tweakleri kurmaya başladım taki Appsync yüklemeye gelinceye kadar appsyncyi yüklersem otomatik olarak bir kaç tane jailbreak ile ilgili tweakleri kaldırmaya çalışıyor bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı aceba?şimdiden teşekkürler (iphone xs max ios 12.4)
AppSync orjinal repodan mı kuruyorsun?
arkadaşlar bir sorum olacak, önceden kişil erişim noktasından usb kablo ile masaüstüme internet aktarabiliyordum. yaklasik bir aydir bunu gerceklestiremiyorum her yolu denedim, bana iphoneumdan masaüstü pcme internet aktarabilceğim bir program tweak bu tarz birşey önerebilirmisiniz? teşekkürler
TetherMe

Tips
Tips
Üst Alt