Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

-Yusuf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Arkadaşlar bende iPad 5 varda. Şuan 13.2.3 güncelleme geliyor. Hiç Jailbreak atmadım. Bir yardımcı olurmusunuz? Çünkü hiçbir şey bilmiyorum. Ve bir bilgayara ihtiyaç duymadan atmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

shado

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar reprovision yükledim açtım girdim problem yok ancak, filzadan veya başka bir yerden ipa yüklemek istediğimde paylaş menüsünde reprovision görünmüyor düzenle deyip baktığımda da görünmüyor yardımcı olur musunuz ?
Cihaz : iphone 7 13.2.2 checkra1n

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostlar konu doğru yerdedir umarım mobilden yazıyorum. Yanlış yerse öncelikle affola.

Cihaz 6s iOS 12.4 çeşitli tweakler yüklü ancak uygulamaların isimlerini gizleyecek bir ayar yapmadım. Cydia güncellemesini yaptım ve respring işlemi sonunda uygulamaların isimleri silinmiş.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam benim antutu gpuyu ne yapmam lazım eskiden kare kare fotoğraflar gösterip değerlendiriyordu bugün bir kaç defa yaptım hiçbirinde göstermedi
Hiçbir fikrim yok hocam. farklı analiz uygulamaları ile deneyin isterseniz

Arkadaşlar reprovision yükledim açtım girdim problem yok ancak, filzadan veya başka bir yerden ipa yüklemek istediğimde paylaş menüsünde reprovision görünmüyor düzenle deyip baktığımda da görünmüyor yardımcı olur musunuz ?
Cihaz : iphone 7 13.2.2 checkra1n
Documents klasörüne attığında Reprovision ile ipa kur kısmında gözükmesi lazım.

Dostlar konu doğru yerdedir umarım mobilden yazıyorum. Yanlış yerse öncelikle affola.

Cihaz 6s iOS 12.4 çeşitli tweakler yüklü ancak uygulamaların isimlerini gizleyecek bir ayar yapmadım. Cydia güncellemesini yaptım ve respring işlemi sonunda uygulamaların isimleri silinmiş.
SnowBoard içerisinde böyle bir ayar vardı kuruluysa bir bak

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiçbir fikrim yok hocam. farklı analiz uygulamaları ile deneyin isterseniz

Documents klasörüne attığında Reprovision ile ipa kur kısmında gözükmesi lazım.

SnowBoard içerisinde böyle bir ayar vardı kuruluysa bir bak
Hocam ilgin için teşekkürler ama snowboard yüklü değil

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.2.2 ve 13.2.3 sürümlerinde itunes restore ile veya dfu mod restore ile cihaz kurulumu yaptıktan sonra cihaz otomatik olarak respring atıyor 1 defa, deneyimleyen oldu mu ?

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sa beyler whatsup güncelledim ve watusi dark mod kapandı Bö çözümü olan varmı

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Badgomizeri de devre dışı bırakarak kontrol edin tekrar.
İcleaner içerisinden yüklü tweakları teker teker devre dışı bırakarak kontrol edebilirsiniz.
iCleaner dan temizlik yaptım olmadı ancak iCleaner ın kendisini sildim bu defa düzeldi. Ama ccmodules çalışmıyor bilginiz veya alternatifi varmıdır

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iCleaner dan temizlik yaptım olmadı ancak iCleaner ın kendisini sildim bu defa düzeldi. Ama ccmodules çalışmıyor bilginiz veya alternatifi varmıdır
Ccmodules çalışıyor bu repodan tekrar kurun.

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bi sorum var bioprotect xs kurdum önceden lisans istemiyodu ama şimdi lisasn istiyo çözümü nedir yada alternatif tweak varmıdır

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ccmodules çalışıyor bu repodan tekrar kurun.

Hocam bu repodakini kurdum ama ayarlarda gözükmüyor cydia da yüklendiği gözüküyor dolayısıyla yine çalışmıyor

Sadeceoyna93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba şuan iphone 6 12.4.3 var jailbreak yapamıyorum galiba di mi beklemem gerekiyo galiba güncellemiş kendini 12.4 sadece var onada

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
rera1n diye bi uygulama çıktı bilgisi olan var mı

Tips
Tips
Üst Alt