Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
İPad Pro 11 inç kullanan var mı arkadaşlar ?
Film izlerken yanlarda siyahlık oluyor mu yani 18:9 mu ekran yoksa 16:9?

Son düzenleme:

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone ile ilgili sorularım
1 Sahibinden. uygulamasının eski versiyon nasıl indirebilirim ?
2 Sahibinden uygulamasından aynı bir uygulama yani nasıl klonlayabilirim
3 bunnar için jailbreak gereklimi
4 iphone 11 ios 13.2.2 jailbreak varmı

Bilenler cevaplarsa ulaşır ise iyi olur herkese hayırlı günler simdiden sağolun EYVALLAH
Bunlar için jailbreak gerekli ve şuan iPhone 11 jailbreak yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nokia lumia telefonlarda whatsappda 1 saniyede 30 mesajı aynı anda tikleyip gönderebiliyor fakat iosda 1 saniyede en fazla 7 tane felan bunu hızlandırabilirmiyiz ?

Unalozz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bende ipad air modelinde ipad var. Sürümü 12.4.3 uncover indirip jb yapmaya çalıştım ama uygulama açtıktan sonra unsported diye hata alıyorum. Uygulamayı indirmeden önce destekleği cihazlar arasında benim ipad air 1 de var. Chmera denedim onda da aynı şekilde desteklemiyor diyor. Acaba sorun ne olabilir. (Yazmadan önce bu forumda unsported hatasını araştırdım ve sonuç alamadım araştırmayıp direk yazan birisi değilim)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar bende ipad air modelinde ipad var. Sürümü 12.4.3 uncover indirip jb yapmaya çalıştım ama uygulama açtıktan sonra unsported diye hata alıyorum. Uygulamayı indirmeden önce destekleği cihazlar arasında benim ipad air 1 de var. Chmera denedim onda da aynı şekilde desteklemiyor diyor. Acaba sorun ne olabilir. (Yazmadan önce bu forumda unsported hatasını araştırdım ve sonuç alamadım araştırmayıp direk yazan birisi değilim)
hata değil, sürümünüz desteklenmiyor. Checkra1n aracını kullanın.

Jailbreaklı bir iphone uygulama veya Oyunn inidirip - jailbreaksız iphone gönderebilirmi ?
İphone 11 ios 13 jailbreak olmadığı için bu yöntemi bilen varsa söylerse iyi olur denerim
Mesaj düzenlendi:

Jailbreaklı bir iphone uygulama veya Oyunn inidirip - jailbreaksız iphone gönderebilirmi ?
İphone 11 ios 13 jailbreak olmadığı için bu yöntemi bilen varsa söylerse iyi olur denerim
İstediğim birkaç uygulamanın eski versiyonu ve onnarı klonlamak için kullanılacaktır
Ipa olarak hazırlanıp jailbreaksiz cihaza kurulur fakat 7 günde bir tekrar atmanız gerekir veya geliştirici hesabı ile 1 yıl imzalanır.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Nokia lumia telefonlarda whatsappda 1 saniyede 30 mesajı aynı anda tikleyip gönderebiliyor fakat iosda 1 saniyede en fazla 7 tane felan bunu hızlandırabilirmiyiz ?
watusi ayarlarına bakın yoksa yoktur demek.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
meridian yüklenmiyor kardeş
Mesaj düzenlendi:

kardeş hangisini indirecek kusura bakma doblehx3 inmiyor ordanda benmi yanlış yapıyorum anlamadım
Kontrol etti şuanda yükleme yapılmıyor. Sertifika sorunu var biraz bekleyin veya farklı alternatiflere bakın

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iyi günler ıphone 5 10.3.3 sürün ngxplay carplay ekranına yansıtma yapmıyor çözümde yardımcı olacak arkadaş vamı acaba

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar Ring4 programını biliyorsunuzdur. Fake numara sağlamakta bu program yeni indirildiğinde 20 kredi vermekte buda 1 haftalık 2 telefon numarası yapıyor fakat ben istiyorum ki progamı silim yeniden yüklim yeni üyelik alayım bana tekrar 20 kredi versin ama vermiyor bunu nasıl sağlayabilirim.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bilgisayardan yapabildiğimiz “Tek yüzde 4,6,8 sayfa gibi” çıktı seçeneklerini, telefonda da gösteren, ayarlayabilen bir tweak veya uygulama var mıdır ?

vyoleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
MErhaba PC ye high Sierra kurdum checkra aracını ip 6 cihazıma bağlayıp sorunsuz şekilde dfu modunla aldım fakat bootimg bölümünde sona yakın duruyor sonra ise code 20 hatası veriyor halbuki cydia yok yeni jb yapıyordum acil yardımcı olabilir misiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yok sürümde 13.2.2 Youtube music++ bulup cydia ımpa ile yüklemeyi düşünüyorum
Cihazınızı bulunduğunuz sürümde Jb yapabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
10.3.4 jb yapabilirmiyim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
10.3.4 jb yapabilirmiyim
10.3.3 sürümüne düşürerek jb yapabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
10.3.4 jb yapabilirmiyim

linkden downgrade aracını indirin ve 10.3.3 sürümüne düşürün cihazı.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
linkden downgrade aracını indirin ve 10.3.3 sürümüne düşürün cihazı.
sürümü düşürdüm jb yaptım ngxplay yükledim fajat aracda ekrana uygulamaları yansıtamyorum siyah ekran veriyor yotubemusic turkcell tv fox fm

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sürümü düşürdüm jb yaptım ngxplay yükledim fajat aracda ekrana uygulamaları yansıtamyorum siyah ekran veriyor yotubemusic turkcell tv fox fm
Ngxplay stabil çalışan bir tweak değil. carbridge kullanabilirsiniz.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaslar 11.3 uncover jb7 plus cihazim vsrdi.gecen gun reprovision hatasi aldim. Guncellesikten sonra jb yapmadi. Respring ekraninda kaldi. Uncover kaldirip yeniden indirdim. Ancak bir turlu jb olmadi. Hep respring de takili kaldi. Uncover birkac ayar değiştirip jb oldu ancak cydia gelmedi. Sonucta jb yok. Ancak banka uygulamari cihaz jb li diye uyari veriyor. Sorum şu
1-sürüm degistirmeden cihzi jb den temizleyebilirmiyim
2-en kotu ihtimal kalintilari temizlemek icin son sürüme yukseltmem gerekirse onu nasil yaparim. Yardımlarınızı bekliyorum😇

kerimozmen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar bizim arkadas Rahmet etti kendisi esnaf sifresini cogu kez yanlış girmisler telefon itunes baglayin girmis acaba apple bilgileri bize verir mi ölüm raporu hersey mevcut hesap kitaplari telefon da ne yapabiliriz

Tips
Tips
Üst Alt