Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iyi akşamlar daha yeni üye oldum bir sorum olacak jailbreak hakkında en fazla 3 saatlik bilgim var ama biraz aklım karıştı bunu nasıl yükleyebilirim- telefonum iphone 6 sürüm 12.0 anladığım kadarıyla jailbreak 12.0 yok 11.3.1 var ama benim sürüm yazdığım gibi 12.0 benim 11.3.1 sürümüne mi geri dönmem gerikiyor ya da geri dönebilirmiyim 11.3.1 e bunu nasıl yapabilirim detaylı anlatabilirmisiniz ya da anlatım var mı şimdiden teşekürler
Dönemzsiniz malesef imzalar kapandı.ıos 12 için Jailbreak beklemek zorundasınız..

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
iPhone xs'de ekrana gömülü parmak izi okucuyu var mı?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar appcon ile ikonlara resim atmaya çalışıyorum ama seçtiğim resim bütün sayfadaki ikonlara dağılıyor resim de yüklediğim ve yükleme öncesi mevcut

Caner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ya instagram++ nsl indiririm mobilden

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikle Merhaba Ben İos Cleaner ile Jailbreakı Kaldırdım şimdi hailbreak yapmak istiyorum sürekli exploit oluyor sürüm 11.3.1 bulunduğum sürümü kaybetmemek için nasıl reset yapa bilirim? Yardımcı olursanız çok malbule gecer

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iPhone xs'de ekrana gömülü parmak izi okucuyu var mı?
Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Artık yeni iPhone modellerinde Face ID devam etmekte.
ya instagram++ nsl indiririm mobilden
Kesinlikle 3. parti uygulamaları önermiyoruz fakat illa indirmek istiyorsan, 'a bakabilirsin.
İos 11.4.1 jailbreak ne oldu?
ios 12’ye jb tahmini ne zaman gelir?
Arkadaşlar bu tür tahminler pek sağlıklı olmayabiliyor, ne zaman çıkacağı hakkında kesin bilgi yok fakat 11.4-11.4.1 sürümlerine önce gelecek gibi. 12 için de haberler gelmeye başladı, beklemedeyiz, haber çıktığı zaman forumda paylaşılacaktır.

ozgurbakacak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar selam yeni üye oldum yardıma ihtiyacım var.araçta kullanmak için eski bir iphone alıcam ama hangi ios sürümünde almam gerekiyor.
iphone u carplay haline getiren tweakler gördüm.Yani telefondan araçtaki carplayi ayarlamak değil benim sorum.Ben iphone u yada ipadi araç multimedyası olarak kullanıcam..Benim gördüklerim carplay ve ignation uygulamaları.Bunları yükleyebilmem için ios 8 ? 9 ? 10 ? ne lazım bana yardımcı olursanız sevinirim.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar selam yeni üye oldum yardıma ihtiyacım var.araçta kullanmak için eski bir iphone alıcam ama hangi ios sürümünde almam gerekiyor.
iphone u carplay haline getiren tweakler gördüm.Yani telefondan araçtaki carplayi ayarlamak değil benim sorum.Ben iphone u yada ipadi araç multimedyası olarak kullanıcam..Benim gördüklerim carplay ve ignation uygulamaları.Bunları yükleyebilmem için ios 8 ? 9 ? 10 ? ne lazım bana yardımcı olursanız sevinirim.
Bu ihtiyaca göre değişir tabii fakat şu an en iyi alternatif en son iOS 10 güncellemesi almış 32 bit cihazlardır. Hem çökme sonrası tekrar orijinal yazılımı atıp Jailbreak yapabilirsin, hem de çoğu Tweak iOS 10 uyumludur. Benim görüşüm bu yönde.

ozgurbakacak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu ihtiyaca göre değişir tabii fakat şu an en iyi alternatif en son iOS 10 güncellemesi almış 32 bit cihazlardır. Hem çökme sonrası tekrar orijinal yazılımı atıp Jailbreak yapabilirsin, hem de çoğu Tweak iOS 10 uyumludur. Benim görüşüm bu yönde.
yani temiz bir iphone 5 bulsam 10.3.3. jaılbreak yapsam en mantıklısı doğru mu anladım.carplay ve ignation gibi bir tweak destekliyormu ios 10 jailbreak i ? Konuya hiç hakim değilim umarım doğru anlatabiliyorumdur :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
yani temiz bir iphone 5 bulsam 10.3.3. jaılbreak yapsam en mantıklısı doğru mu anladım.carplay ve ignation gibi bir tweak destekliyormu ios 10 jailbreak i ? Konuya hiç hakim değilim umarım doğru anlatabiliyorumdur :)
Evet, temiz iP5 bulursan çok iyi olur. iCloud kilidi olmayan özellikle. Cihazı almadan önce satıcının yanında sıfırla, Hello kısmını geç, ana ekrana gelene kadar herhangi bir bilgi isteyecek mi bak öyle al. Ignition'u şu aralar profil yükleyerek çalışan bir internet sitesi olarak düşünebilirsin, geçici imzalarla uygulamalar indirmeni sağlar, imzası dolduğunda tekrar indirmek zorunda kalırsın. Bunun için Jailbreak'e gerek yoktur.

Son düzenleme:

ozgurbakacak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tam anlatamadım sanırım araçta carplay yok.net örnek vermem gerekirse şu videodakini nasıl yaparım ?
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

mevcutta ios12 yüklü iphone ve ipad de var aslında jailbreak yapmadan yapılabilir mi ? (applestoredaki alternatif uygulamalaın hiçbiri stabil değil.)
Mesaj düzenlendi:

şu da ignation dediğim diğeri

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
tam anlatamadım sanırım araçta carplay yok.net örnek vermem gerekirse şu videodakini nasıl yaparım ?

mevcutta ios12 yüklü iphone ve ipad de var aslında jailbreak yapmadan yapılabilir mi ? (applestoredaki alternatif uygulamalaın hiçbiri stabil değil.)
Mesaj düzenlendi:

şu da ignation dediğim diğeri
Biraz değişik bir istek olmuş. Bu bahsettiğiniz CarPlay iOS da iOS 10 için yapılmış. iP5'te çalışacaktır anca Ignition veya başka yerlerde olacağını sanmam. Haliyle iOS 12 için de bunu yüklemeniz mümkün değil.

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba daha öncede yazmıştım ama yardım alamamıştım.

iPhone 4 telefona sahibim ve bildiğiniz üzere artık ios 7 e whatsapp kurulmuyor. Bende bu forumdan yardım alarak Cydia kurdum ancak anlatımlarda Sürüm düşürmek için indirme tuşuna tıkladıkdan sonra iptal edip bulut işaretine basmanız gerekiyor yazıyor. Artık ios 8.0 istediği için bunu yapamıyorum. Başka bir çözüm yolu varmı wp kurmak için yardımlarınızı bekliyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba daha öncede yazmıştım ama yardım alamamıştım.

iPhone 4 telefona sahibim ve bildiğiniz üzere artık ios 7 e whatsapp kurulmuyor. Bende bu forumdan yardım alarak Cydia kurdum ancak anlatımlarda Sürüm düşürmek için indirme tuşuna tıkladıkdan sonra iptal edip bulut işaretine basmanız gerekiyor yazıyor. Artık ios 8.0 istediği için bunu yapamıyorum. Başka bir çözüm yolu varmı wp kurmak için yardımlarınızı bekliyorum
Appadmin ile downgrade dediğiniz halde olmuyor mu?

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Appadmin ile downgrade dediğiniz halde olmuyor mu?
Maalesef, Downgrade yapmak için AppStore'daki Bulut simgesine tıklamamız gerekiyormuş öğrendiğim kadarıyla. Ancak artık yapamıyorum.
Atladığım bi kısım olabilirmi tam olarak downgrade'i nasıl yapmam gerekiyor ?

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia kaldiriliyor diye duydum. Simdik neyapacagiz Sileo hemen gelir mi?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Maalesef, Downgrade yapmak için AppStore'daki Bulut simgesine tıklamamız gerekiyormuş öğrendiğim kadarıyla. Ancak artık yapamıyorum.
Atladığım bi kısım olabilirmi tam olarak downgrade'i nasıl yapmam gerekiyor ?
Kullandığınız app store kimliği ile daha önce whatsapp indirmemişseniz bulut simgesi çıkmaz.

Pc den İtunes ile apple store hesabınız işe giriş yaparak whatsapp ı indirin telefonda bu sefer bulut simgesi çıkacaktır. O zman yükleme ve versiyon düşürme yapabilirsiniz.

2.yol olarak da daha önce whatsapp indirilmiş hesap kullanın ya da o hesapla ios sürümü yüksek bir telefondan giriş yaparak indirin. Yine indir yazan yer bulut simgesine dönecektir.

Son düzenleme:

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili arkadaşlar bu dual boot 12.1 jailbreak possible diye bir şey var reddit de . Bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cydia kaldiriliyor diye duydum. Simdik neyapacagiz Sileo hemen gelir mi?
Kaldırılıyor diye bir şey yok aslında. Her isteyen Jailbreak geliştirici/kullanıcısı Cydia kullanabilir. Sileo, CoolStar'ın projesi. Eğer ki bir sonraki Jailbreak'i CoolStar çıkarırsa, Sileo göreceğiz muhtemelen. Başka bir ekip çıkarırsa, Cydia tam gaz devam.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ext3nder kuramıyorum ıphone 5 10.3.3 yardımcı olacak kimse varmı

Tips
Tips
Üst Alt