Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Equlle

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba birşey sormak istiyorum, benim iphone 6 12.1 cihazım var 11.3 de jb atmıştım ama onda shsh kaydım yok sadece 11.1 de shsh kaydım var tss sitesinden bakmıştım ben ios 11.1 e düşürebilirmiyim cihazımı shsh kayıtlarım var acaba future restore işe yararmı ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
kardeş kurdum teşekkür ederim telefon kapansada bilgisayara ihtiyaç duymadan buradan yapabilirmiyim süresi geçsede
Bu araç bilgisayardan imzalamayı telefondan yapmanızı sağlıyor. Bu işlemleri yaparken jailbreak aktif olmalı. Aracın konusu var oraya bakarak otomatik imzalama nasıl yapılır bakabilirsiniz.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
merhaba birşey sormak istiyorum, benim iphone 6 12.1 cihazım var 11.3 de jb atmıştım ama onda shsh kaydım yok sadece 11.1 de shsh kaydım var tss sitesinden bakmıştım ben ios 11.1 e düşürebilirmiyim cihazımı shsh kayıtlarım var acaba future restore işe yararmı ?
Hayır maalesef yapamazsınız.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba, tumblr kurmak için ios 11 istiyor ben 10.2'de duruyorum. Hangi kaynaktan kurmalıyım

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İnstagram++ yükleyemiyorum uasharedtools hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz ?

gareen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 6S cihazımda uzun süredir ioss 9.3.3 jailbreak kullanıyorum. Yeni sürümler çıktıkça appStore'daki uygulamaların çoğu da minimum ios 10 ve üzeri sürüm istemeye başladılar. Bu sorunun bir çözümü yok mudur araştırdım ama bulamadım son çare buraya yazıyorum

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.2.1 sürümündeyim,electrayı 1.1 sürümüne güncelliyim diye telefonu kapatıp açtım güncel electrayı tweakboxtan indirdim jailbreak olmuyor şimdi. Enable deyince 1/3 te 3-4 saniye sonra yeniden başlatıyor telefon kendisini. Nedeni nedir acaba

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar ıphone 5 10.3.3 jailbreak kurulu sorum araçda car playda tv veya yotube film izlerken ekran kapanmadan kamera açabilirmiyim böyle tweak varmı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
11.2.1 sürümündeyim,electrayı 1.1 sürümüne güncelliyim diye telefonu kapatıp açtım güncel electrayı tweakboxtan indirdim jailbreak olmuyor şimdi. Enable deyince 1/3 te 3-4 saniye sonra yeniden başlatıyor telefon kendisini. Nedeni nedir acaba
Biraz bekleyin sonra deneyin.

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhaba arkadaşlar ios 11.3.1 jailbreak çıktığı günden beri kullanıyorum dün sileodan bir sürü tweak yükledim telefonum bugün birden bire respringde takılı kalmaya başladı ortada simge dönüyor.bitmiyor home tuşu ve kilit tuşuyla kapatıp açıyorum thor ile de denedim electra ile de denedim ikisinde de respringde takılı kalıyorum çözüm için bir öneriniz var mı?

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar ios 11.3.1 jailbreak çıktığı günden beri kullanıyorum dün sileodan bir sürü tweak yükledim telefonum bugün birden bire respringde takılı kalmaya başladı ortada simge dönüyor.bitmiyor home tuşu ve kilit tuşuyla kapatıp açıyorum thor ile de denedim electra ile de denedim ikisinde de respringde takılı kalıyorum çözüm için bir öneriniz var mı?
Tweaksiz jailbreak yapıp(electrada,tweaks işaretini kaldır enableye bas sonra) cydiadan en son yüklediğin tweaki sil,sonra normal bir şekilde jailbreak yap düzelecektir sorun.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Slm beyler bu gün electra dan unc0ver geçtim CrackTool3 yükledim ama lisanslama yapmıyor lisanlıyorum uygulama Tweak girerken atıyor direk Filza appsmanager denedim çözümü bilen varsa rica etsem yazabilirmi?????

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Slm beyler bu gün electra dan unc0ver geçtim CrackTool3 yükledim ama lisanslama yapmıyor lisanlıyorum uygulama Tweak girerken atıyor direk Filza appsmanager denedim çözümü bilen varsa rica etsem yazabilirmi?????
deb dosyaların cracktool ile uyumlu mu?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu saurik in reposunun adresi nedir acaba.mevcut adreslerden eklediğimde ya bulunamadı yada doğrulanmadı diye hata veriyor...adresi bilen arkadaşlar yazabilir mi acaba...?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu saurik in reposunun adresi nedir acaba.mevcut adreslerden eklediğimde ya bulunamadı yada doğrulanmadı diye hata veriyor...adresi bilen arkadaşlar yazabilir mi acaba...?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uyumlu hangi sürümü denediysem olmadı
Crack yaptigin tweak, ayarlarda lisans satin al diyorsa, yapacağıin işlemi söylüyorum:) interneti kapat ayarlarda lisans hangisi istiyorsa ona gir, sonra cikip herhangi bir uygulamaya gir sonrasında tekrar lisans istedigi uygulamaya girip interneti ac geri cik tekrar gir lisans soruyor mu bak :)

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Crack yaptigin tweak, ayarlarda lisans satin al diyorsa, yapacağıin işlemi söylüyorum:) interneti kapat ayarlarda lisans hangisi istiyorsa ona gir, sonra cikip herhangi bir uygulamaya gir sonrasında tekrar lisans istedigi uygulamaya girip interneti ac geri cik tekrar gir lisans soruyor mu bak :)
Tweak hiç giremiyorum ki lisanlıyorum giremiyorum sonra yeniden kuruyorum öyle giriyor ama lisans olmuyor

Tips
Tips
Üst Alt