Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rollectra ile sıfırlayın önce temizlik yapmanız lazım. Sıfırlamadan sonra electra kurun.
İmdat. Delectra ile cydiayı sildim sonra telefonu sıfırladım ve tekrardan Cydia kurdum. Ve aynı hata hala devam ediyor rocketbootstrap veya cydia substrate çalışmıyor yardım lütfen
F3A89B72-793E-4D0F-AB18-736FBCC2D972.png
Mesaj düzenlendi:

Yani sadece bu değil bir çok Tweak dolayısıyla çalışmıyor ne yapmam lazım

frk_kahraman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Günaydın beyler
Bütün merak ettiklerimi biranda yazayım en iyisi.
1) Benim telefonu sürekli arkadaşlarım kullanabiliyor bende şarj bahanesi olan bir tweak vardı onun çalışanını bulamadım kullanan varsa söyle bilir mi.
2) Yeni kocaeliye taşındım (atandım) malum yalnızlık zor tinder happn vb uygulamaların çakallıklarından jailbreak sayesinde faydalana bileceğim bir tweak vs var mı ?
3) Birde instagram twitter vb uygulamalara başka kullanıcı( ev arkadaşım) girerken kullanıcı adı şifresi bir yere gizlice kaydeden bir tweak var mı varsa efsane olur.
Gereksiz ayrıntılar için özür dilerim. Şimdiden dikkate alanlara teşekkür ederim.
Hayırlı Günler :)))

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İmdat. Delectra ile cydiayı sildim sonra telefonu sıfırladım ve tekrardan Cydia kurdum. Ve aynı hata hala devam ediyor rocketbootstrap veya cydia substrate çalışmıyor yardım lütfen
Ekli dosyayı görüntüle 7867
Mesaj düzenlendi:

Yani sadece bu değil bir çok Tweak dolayısıyla çalışmıyor ne yapmam lazım
Electra ile jailbreak yaptınız öyle değil mi?
Birde Acrivator'u hangi repodan kurdunuz?

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Electra ile jailbreak yaptınız öyle değil mi?
Birde Acrivator'u hangi repodan kurdunuz?
evet electra ile sıfırdan jailbreakledim. activator de zaten sadece ryan petrich in reposunda var ordan. silip denedim ama aynı.

sadece activator değil birçok tweak doğru çalışmıyor. mesela cydown yükledim ilk ama cydia da hiç yokmuş gibi. dosya yöneticisini kullanıyordum ama yok
Mesaj düzenlendi:

telefonu tekrar mı sıfırlasam var mı öneriniz

onurxgunzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar benim telefonum iphne5s sürümü 11.4.1 çok duyuru var jb çıkacağı içi aynı şekilde 12 ye de ben 11.4.1 de kalmalıyım güncellemelimiyim? ayrıca iphone 5s e 12 den sonra sürüm çıkarmı? iphone 5 lerin 10.3.3 de kalmıştı hatırlıyorsam. İyi akşamlar...

Bykursat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar youtube da 11.4.1 yada ios 12 için jailbreak videolar ı var. Ama burdaki yorumları okuyorum yok diyorsunuz. Onların jail breakı ile sizin bahsettiğiniz farklı mı? Cydia elecktra gibi programları yğklüyorsu adam tele anlamadığım için sordum cevaplarsanız sevinirim

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar youtube da 11.4.1 yada ios 12 için jailbreak videolar ı var. Ama burdaki yorumları okuyorum yok diyorsunuz. Onların jail breakı ile sizin bahsettiğiniz farklı mı? Cydia elecktra gibi programları yğklüyorsu adam tele anlamadığım için sordum cevaplarsanız sevinirim
youtube de uzaylılarda gerçek öyle düşün

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Onlar sahte kardesim.Suan en son 11.4 beta 3 ne kadar jb var.sen youtube u degilde burayi takip edersen jb cikar cikmaz ogrenirsin.

Benim tavsiyem 11.4.x de iseniz oldugunuz surumde kalip 12.x icin shsh bloblarini kayit etmenizdir.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

jailbreakTr logosundaki yazı fontu cok güzelmiş fontun adı nedir acaba ?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Electra son zamanlarda iyice sapıtmaya başladı. 2 günde bir cihaz kendi kendini resetliyor yani 2 günde bir jailbreak aktifleştiricem diye 1 saat de bekletiyor. Bu yeni çıkan jailbreak aracını kullanan arkadaşlar memnun mu araçtan? Son olarak yeni çıkan aracın konusunu paylaşırmışsınız

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Arkadaşlar Merhaba

iPhone 4 cihazımda whatsapp sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra cihazı sıfırlamak zorunda kaldım. Sıfırladıkdan sonra whatsapp'ı geri yükledim ve numaramı girdim ancak hata verdi hatada "Bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız.Sadece, bu telefonda en son kullanılan WhatsApp numarasıyla kayıt olabilirsiniz." diyordu. Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
UncOver aracına geçiş yaptım fakat İnstagram için çok güzel bir tweak bulmuştum şimdi bulamıyorum adını unuttum.
InstagramUnleashedXI
İnstagram++
Bu ikisi hariç
Not: uncOver aracı çok hızlı herkese tavsiye ediyorum
Electra ölmüş

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar Merhaba

iPhone 4 cihazımda whatsapp sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra cihazı sıfırlamak zorunda kaldım. Sıfırladıkdan sonra whatsapp'ı geri yükledim ve numaramı girdim ancak hata verdi hatada "Bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız.Sadece, bu telefonda en son kullanılan WhatsApp numarasıyla kayıt olabilirsiniz." diyordu. Ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?
WhatsApp’ın eski sürümünü bulup bi denemeniz lazım.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sanırım cydia güncellemesi gelmiş.Güncellemek istediğimde bulunamadı hatası verdi.Sizde de oldu mu bu?
Cydia'yı kapatıp tekrar aç. Kaynakların güncellenmesini bekle. Wi-Fi ile bu hatayı alıyorsan, mobil veriyle deneyebilirsin.

jailbreakTr logosundaki yazı fontu cok güzelmiş fontun adı nedir acaba ?
Bu olduğundan tam olarak emin değilim fakat Galeb Texture Shadow oldukça yakın bir font.
Bu linkten faydalanabilirsin:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar benim telefonum iphne5s sürümü 11.4.1 çok duyuru var jb çıkacağı içi aynı şekilde 12 ye de ben 11.4.1 de kalmalıyım güncellemelimiyim? ayrıca iphone 5s e 12 den sonra sürüm çıkarmı? iphone 5 lerin 10.3.3 de kalmıştı hatırlıyorsam. İyi akşamlar...
iPhone 5S ve 6 için iOS 11 güncellemesi bir felaket olmuştu. iOS 10'da neredeyse sıkıntısız çalışan bu cihazlar, iOS 11'de tabiri caizse sapıtıyor. Hal böyleyken hatırladığıma göre iOS 12 güncellemesinden sonra bu cihazlar için yazılım desteği son bulacak. iOS 13 bu cihazlar için çıkmayacaktır. Hangi sürümde kalma olayına gelirsek şu an 11.4-11.4.1 için Jailbreak daha erken gelir gibime geliyor. Beklenmedik bir sürpriz olmazsa 12'den önce gelecek.

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar selamun aleykum bi şey sorucam Cydia Dilini Nasıl Değiştire Bilirim Önceden Dil İngilisceydi Sonra Telefon Birden Kapandı Tekrar Jailbreak Yapmak istedikde ipa güvenilmiyor hatası aldım electrayı silip yeniden yükledim jailbreak yaptım fakat cydia arapca oldu bunu nasıl düzelte bilirim?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar selamun aleykum bi şey sorucam Cydia Dilini Nasıl Değiştire Bilirim Önceden Dil İngilisceydi Sonra Telefon Birden Kapandı Tekrar Jailbreak Yapmak istedikde ipa güvenilmiyor hatası aldım electrayı silip yeniden yükledim jailbreak yaptım fakat cydia arapca oldu bunu nasıl düzelte bilirim?
Aleyküm selam, normalde Cydia sistem dilini varsayılan olarak alır fakat hiçbir şekilde düzeltemediysen, Tweak'ini kullanabilirsin.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Cihazı sıfırladım yeni baştan jb yapmak istedim cydia her açıldığında bunu çıkarıyor karşıma. Tweak yüklemiyor.
Jailbreak’i semirestore rollectra ile kaldırmıştım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Cihazı sıfırladım yeni baştan jb yapmak istedim cydia her açıldığında bunu çıkarıyor karşıma. Tweak yüklemiyor.
Jailbreak’i semirestore rollectra ile kaldırmıştım
Packix reposunu sil ve kaynakları tekrar yenile

Tips
Tips
Üst Alt