Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Packix reposunu sil ve kaynakları tekrar yenile
Hocam bu sabah farkettim packix reposu silinmemiş tekrar silip iyice emin olduktan sonra kaynakları yenileyip tekrar denedim sorun düzeldi.
Dün hata yapmışım size de yanlış bilgi verdim k.bakmayın.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi denetim merkezinden el ile(ses açma-kısma düğmeleri ile değil) ekrana dokunarak ses açıp kısamıyorum sizce bu neyden kaynaklı olabilir?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi denetim merkezinden el ile(ses açma-kısma düğmeleri ile değil) ekrana dokunarak ses açıp kısamıyorum sizce bu neyden kaynaklı olabilir?
Denetim merkezinden sil (Ses) tekrar ekle

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar jb yaptım ama bu bir sorunmu çözemedim ıphone 5 10.3.3
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar jb yaptım ama bu bir sorunmu çözemedim ıphone 5 10.3.3
repo666 kaldırdım sorun düzelti
Mesaj düzenlendi:

ıphone 5 10.3.3 müzik indirme tweak varmı sorunsuz

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Deniyorum hocam haber vericem.
Hocam haber vermeyi unuttum o işi hallettim dediğiniz gibi yaptım düzeldi.

Birşey soracaktım telefon kilitliyken WiFi’nin telefon açıkken ki hali gibi çalışmasını istiyorum böyle bir tweak vardı bulamadım.

Dxtr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar iyi geceler.. Telefonum 6 plus, sürüm 12.0.1, kısa bir zaman önce 12.1 den Jailbreak gelecek umuduyla sürüm düşürdüm ve telefonuma almış olduğum 12. 0.1 sürümünden yedeğimi yükledim, ancak sanırım yedek aldıktan sonra resimlerde görmüş olduğunuz gibi saklama alanına iCloud Drive diye 390 MB büyüklüğünde bir dosya geldi, bundan bir türlü kurtulamadım, (iCloudu açtım, kapadım sonuç olumsuz) yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler..

Ekli dosyalar

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar iyi geceler.. Telefonum 6 plus, sürüm 12.0.1, kısa bir zaman önce 12.1 den Jailbreak gelecek umuduyla sürüm düşürdüm ve telefonuma almış olduğum 12. 0.1 sürümünden yedeğimi yükledim, ancak sanırım yedek aldıktan sonra resimlerde görmüş olduğunuz gibi saklama alanına iCloud Drive diye 390 MB büyüklüğünde bir dosya geldi, bundan bir türlü kurtulamadım, (iCloudu açtım, kapadım sonuç olumsuz) yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler..
iCloud.com üzerinden iCloud Drive klasörünü kontrol edebilir misin? iOS 12 de sistem nasıl bilmiyorum ama offline olarak belgeleri indirmiş olabilir. iOS 11’de iCloud ayarları üzerinde görseldeki gibi görünüyor iCloud Drive ve bu dosyalar online olarak bulutta olduğu için cihazda yer kaplamıyor.

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bulutta bir şey yok, boş sayılır, zaten attığım ilk resimde “hızlı erişim için bu cihaza indirildi” yazıyor,
Telefondaki Dosyalar uygulamasında iCloud Drive bölümü var indirilenler orada gözükecektir diye düşünüyorum ordan silebilirsiniz

Dxtr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Telefondaki Dosyalar uygulamasında iCloud Drive bölümü var indirilenler orada gözükecektir diye düşünüyorum ordan silebilirsiniz

Olumsuz, orada da görünmüyor 😢😢

Ekli dosyalar

saufek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herkese merhaba. bugün bir yığın sorunla karşılaştım ve tüm günümü bu işe harcadım belli br seviyeye geldim ama o seviyede yanlış çıktı) şimdi sorunları baştan anlatayım. yanlışlıkla cydia silindi. deb indirerek tekrar yükledim ama kaynakları yenilememe rağmen ios 8 uyumlu tweakler listelenmeye başladı(sürümüm 10.1.1) sonrasında jailbreaki komple silerek yeniden yaptım ama hala tweakler eski sürümlerde. cydia sürüm 1.1.30 gözüküyor. çözemedim ve kaldım burada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Herkese merhaba. bugün bir yığın sorunla karşılaştım ve tüm günümü bu işe harcadım belli br seviyeye geldim ama o seviyede yanlış çıktı) şimdi sorunları baştan anlatayım. yanlışlıkla cydia silindi. deb indirerek tekrar yükledim ama kaynakları yenilememe rağmen ios 8 uyumlu tweakler listelenmeye başladı(sürümüm 10.1.1) sonrasında jailbreaki komple silerek yeniden yaptım ama hala tweakler eski sürümlerde. cydia sürüm 1.1.30 gözüküyor. çözemedim ve kaldım burada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Aldığın hatanın görüntülerini yolla buraya...

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonu satacagim fakat satmadan once sifirlamak istiyorum.ios clenanere guvenemiyorum ama tweak clenaer ile jbyi kaldirdim.Asil sorum ise jb yi kaldirdiktan sonra ayarlardan tum icerikleri ve ayarlari sil desem direk elmada kalir mi telefon?

hayalettttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
telefonumda jb vardı ama çöktü kurtarmak için 12.0.1 güncellemesini yaptım fakat şuan 12.1 versiyonu olmasına rağmen güncellemeleri kontrol et dediğimde versiyonunun güncel diyor telefonu bilgisayara bağladığımda ituneste 12.1 güncellensinmi diye uyarıyor ama telefon kendisi yapmıyor

Ekli dosyalar

szrooel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba. Dün akşam telefon dondu ve bi süre bekledim. Jb olduğu için restart'ı son çare bırakmak istedim ama telefon bir türlü düzelmedi. Restart yaptıktan sonra defalarca denememe rağmen Electra üzerinden jb yapamadım. Enable Jailbreak kısmı bile gelmiyodu. Sadece Jailbreak yazıyodu uygulamada. Sonra unc0ver denedim onda da başarılı olamadım hep aynı adımları atıp duruyodu hiç bi gelişme yoktu. Jailbreak kaybetmek istemediğim için tıkandım. Var mı bi önerisi olan yardım edebilecek olan?

Cihaz iPhone 8 Plus
Sürüm: iOS 11.4 Beta 3
Electra ve unc0ver ignition.fun ' dan indirildi.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefonumda jb vardı ama çöktü kurtarmak için 12.0.1 güncellemesini yaptım fakat şuan 12.1 versiyonu olmasına rağmen güncellemeleri kontrol et dediğimde versiyonunun güncel diyor telefonu bilgisayara bağladığımda ituneste 12.1 güncellensinmi diye uyarıyor ama telefon kendisi yapmıyor
Yazılım güncellemeyi engellicek birkaç şey yapmışın onlarda telefonda kalıntı olarak kalmış

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Suan ios 11.4.1 deyim jb bekliyorum ancak hala gelmedi shsh kaydı alıp 12.1 e geçeceğim ilk defa alıyorum shsh kaydnıda daha sonra jb çıktığında sürüm düşürmeyi düşünüyorum,bir sorun yaşarmıyım sizce?

dog88

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iyi akşamlar daha yeni üye oldum bir sorum olacak jailbreak hakkında en fazla 3 saatlik bilgim var ama biraz aklım karıştı bunu nasıl yükleyebilirim- telefonum iphone 6 sürüm 12.0 anladığım kadarıyla jailbreak 12.0 yok 11.3.1 var ama benim sürüm yazdığım gibi 12.0 benim 11.3.1 sürümüne mi geri dönmem gerikiyor ya da geri dönebilirmiyim 11.3.1 e bunu nasıl yapabilirim detaylı anlatabilirmisiniz ya da anlatım var mı şimdiden teşekürler

Tips
Tips
Üst Alt