Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

HakanTanna

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hatada belirtilen repo'yu kaldırın. Bu repo artık çalışmadığından dolayı bu hatayı veriyor.
Kaldırdım ama bu sefee bu hataları alıyorum ve semirestore u hala kuramıyorum
Kaldırdım ama bu sefer bu hataları alıyorum ve semirestore u hala kuramıyorum
bütün repoları kaldırdım semirestore hbang reposundaymış silip yükleyemiyorum sanırım o repoyu düzelmem gerekiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz (filza telefonumda kurulu değil) birde telefonu restore yapmıştım cydia gidiyor diye ama başarısız oldu acaba bu hataları o yüzdenmi alıyorum

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kaldırdım ama bu sefee bu hataları alıyorum ve semirestore u hala kuramıyorum

bütün repoları kaldırdım semirestore hbang reposundaymış silip yükleyemiyorum sanırım o repoyu düzelmem gerekiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz (filza telefonumda kurulu değil) birde telefonu restore yapmıştım cydia gidiyor diye ama başarısız oldu acaba bu hataları o yüzdenmi alıyorum
Evet jb i bozmuşsunuz ondan kaynaklı filzayı kurmanızı tavsiye ederim. Hatalarınızı çözmeye yardımcı olacaktır.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tüm tweak isimlerini kopyalacığım tweak varmı

djsefa271

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kardeşlerim merhaba acil bir sorum olacak cevaplarsanız çok mutlu olurum apple music ten kardeşim 1 yıllık abonelik sarın almış iptal edersem hemen paramı iade alır mıyım ?

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kardeşlerim merhaba acil bir sorum olacak cevaplarsanız çok mutlu olurum apple music ten kardeşim 1 yıllık abonelik sarın almış iptal edersem hemen paramı iade alır mıyım ?
Eğer bir faturalandırma söz konusu ise bu ayı alamazsınız ancak iptal ettiğiniz takdirde diğer fatura dönemi ödenmez. Ancak peşin peşin ödenmişse iade olacağını sanmıyorum

frk_kahraman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herhangi bi uygulumada girilen kullancı adı ve şifleri kaydeden bi tweak var mı ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İsimden telefon numarası bulmak mümkün mü ?
Truecaller ile kısmen aynı isimdeki kişiler bulunuyor ama hem sayıları çok az hem de doğruluğu kesin olmayan bilgilere ulaşmak için vip üyelik satın alınması gerekiyor.

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herhangi bi uygulumada girilen kullancı adı ve şifleri kaydeden bi tweak var mı ?
Konuyu yanlış başlığa açmışsınız tweak istek kısmına yazarsanız arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Mesaj düzenlendi:

Tüm tweak isimlerini kopyalacığım tweak varmı
Bildiğim kadarıyla yok ancak. Konuyu tweak istek kısmına açarsanız daha net bilgi alırsınız

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iPhone 6 ile iPhone 6+ arasında ki fark nedir??

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
64 gb telefon kullanıuorum icloud hesabı uyarı veriyor telefon hafızasına aktarma şansım varmı biraz araştırdım satın al diyor hafıza zaten telefon hafızasında bu kadar bosluk varken neden diye soruyorum kendime nasıl çözebilirim bu durumu?

Ekli dosyalar

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dream League Soccer için ;
- 100 oyuncu gücü
- Antrenman sınırı kaldırma
Bildiğimiz var mı ? Bulabilir miyiz

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips