Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese iyi akşamlar iyi forumlar. Bir süre önce forumda iphone telefonu bilgisayardan kullanmaya yarayan bir programı başlığı görmüştüm. O an için işim olduğundan sonra bakarım dedim. Gerek arama kısmında gerekse forumları tek tek dolandım ama bulamadım. Bilen duyan gören varsa yardımlarınızı beklerim.

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Herkese iyi akşamlar iyi forumlar. Bir süre önce forumda iphone telefonu bilgisayardan kullanmaya yarayan bir programı başlığı görmüştüm. O an için işim olduğundan sonra bakarım dedim. Gerek arama kısmında gerekse forumları tek tek dolandım ama bulamadım. Bilen duyan gören varsa yardımlarınızı beklerim.
3utools olabilir mi? Bu uygulama ile telefon ekranini pc ye yansitabiliyorsun.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu an telefon jbli iken pc üstünden yedek alsam sonra jbyi silip aynı yedeği geri yüklesem jb kalıntıları kalır mı telefonda?

hayri123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Selam beyley toneEnabler ayarlarda acilmiyor ha

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Herkese merhaba cihazım iphone 7 ve ios 12sürümüne güncelledim ne yazikki bildiğim kadarıyla şuan ios 12 jb çıkmadı ama geri dönme şansım varmı geri dönsem hangi sürüme nasıl dönmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim
Evet dediğin gibi şu anlık sadece 11.3.1'e kadar JB var. En fazla imzası açık olan 11.4.1 sürümüne düşürebilirsin cihazı.

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iTunes'e albüm olarak aktardığım müzikler telefonda albüm olarak gözükmüyor.tek tek şarkı olarak gözüküyor ve sanatçı adı yazmıyor
iTunes 12.6 sürümünde böyle sorun yoktu.
Ayrıca itunes'ten aldığım müzikleride aktarırken albüm olarak gözükmüyor
Ne yapabilirim?T

Ekli dosyalar

bmathers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 11.4.1 için jailbreak yapılabilir mi ? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

frk_kahraman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3137AEDE-6885-4467-BEC7-4B5EB9331832.pngİllallah ettim beyler bilen duyan varsa bir çözümünü söylesin. Sürekli 10 dakka da bir olmaya başladı kendiliğinden respingliyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yedek işini nasıl halledebilirim peki çözüm önerin var mıdır? Cevabın için teşekkürler
Delectra veya electraremover ile jailbreaki kaldırıp öyle yedek alabilirsin. kaldırmadan önce icleaner ile tüm tweak ayarlarını sil

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Ekli dosyayı görüntüle 7471İllallah ettim beyler bilen duyan varsa bir çözümünü söylesin. Sürekli 10 dakka da bir olmaya başladı kendiliğinden respingliyor
Bu sorunun sebebi uyumsuz bir tweak yüklemeniz.
CrashReporter11 tweak'ini indirip raporları buraya atarsanız sorunu çözülebiliriz. Veya SemiRestore araçlarından birisi ile sıfırlayabilirsiniz.

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Konu niteliği taşıyan mesajlarınız yetkililer tarafından konuya dönüştürülecektir
Konul nasil aca bilirim?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar Filza ile ya da başka bir yöntem ile uygulamaların ismini değiştirebilir miyim ?

Tips
Tips
Üst Alt