Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
konu ile hiç alakalı değil ama acil yardıma ihtiyacım var iphone se cihazım 11.2.1 versiyon jailbreak vardı jailbrek iptal edip cihazı güncellemek istiyorum yazılım güncelleme diyorum ios 11.2.1 yazılımınız güncel diyor, dfu moda alıyorum yine başarısız oluyor acaba jb esnasında yazılım güncelleme ile ilgili bir tweak yükledim o mu engel oluyor şuan ipsw dosyası indiriyorum bu şekildede olmazsa nasıl bir yol izlemem lazım
Yazılım güncellemeye karşı profil yüklemiş olabilirsin, ayarlardan kontrol edebilirsin.

fzthakan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Arkadaşlar elimde iOS 9 plan iPad 2 var ben İngilizce yayın okumak istiyorum bütün dosyalar icloud da ama ios9 da dosya yöneticisi Yok icloud var masa üstüne attım ama açmıyor hangi jailbreak önerirsiniz amacım sadece yayın okumak PDF okumak birde Netflix olayım var oyun falan yüklemiyeceğim

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba, bildirim filtreleyen tweak var mı bildiğiniz? Mesela bende bir oyun var birdirimlerde özel ödüller çıkıyor arada, ama çoğu gereksiz. Bildirimleri kapatsam ödüller gelmeyecek, açıkken sıkıcı bildirimler geliyor. Bildirimde "yonca" yazıyorsa engellesin mesela. DiscreetifyXIm isimli tweak buldum paralı ve işimi görürmü bilmiyorum. Sizin bildiğiniz var mı?

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar elimde iOS 9 plan iPad 2 var ben İngilizce yayın okumak istiyorum bütün dosyalar icloud da ama ios9 da dosya yöneticisi Yok icloud var masa üstüne attım ama açmıyor hangi jailbreak önerirsiniz amacım sadece yayın okumak PDF okumak birde Netflix olayım var oyun falan yüklemiyeceğim
Kitapların pdf hali varsa Adobe Reader uygulamasıyla açabilirsiniz.

fzthakan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Kitapların pdf hali varsa Adobe Reader uygulamasıyla açabilirsiniz.
Dosyalar toplam 30-40 GB i cloud 200 gb nin yarısı Bilgi dolu iPad hafızası 16 GB yetmiyor hocam yok mu jailbreak ile hallolur mu ios 11 veya 12 yüklesem dosya yöneticisinde i cloud gözükür mü

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Dosyalar toplam 30-40 GB i cloud 200 gb nin yarısı Bilgi dolu iPad hafızası 16 GB yetmiyor hocam yok mu jailbreak ile hallolur mu ios 11 veya 12 yüklesem dosya yöneticisinde i cloud gözükür mü
iOS 11 dosyalar uygulamasında iCloud dosyalarını görebiliyorsunuz. iOS 9 için aklıma gelen bişey yok maalesef.

Bykursat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba şimdi ben internetten mesala 0 8 plus aldım. Cihaz ios 11 ile geliyor ben şimdi bu telefona işte parmak izi kaydı icloud va yeni açtım. Hemen jailbreak yapabiliyor muyum yoksa sistem otomatik ios 12 yi mi yükletiyor?
Not: android kullanıxısıyım sırf bir oyun için alacağım teli onda da jailbreak lazım

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba şimdi ben internetten mesala 0 8 plus aldım. Cihaz ios 11 ile geliyor ben şimdi bu telefona işte parmak izi kaydı icloud va yeni açtım. Hemen jailbreak yapabiliyor muyum yoksa sistem otomatik ios 12 yi mi yükletiyor?
Not: android kullanıxısıyım sırf bir oyun için alacağım teli onda da jailbreak lazım
İos 11.3.1 sürümüne kadar jb yapabilirsin ios 12 yüklemeden önce sana sorar cihaz sen kurmadığın sürece güncellemez merak ettim oyunun hangisi adı nedir ?

Bykursat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İos 11.3.1 sürümüne kadar jb yapabilirsin ios 12 yüklemeden önce sana sorar cihaz sen kurmadığın sürece güncellemez merak ettim oyunun hangisi adı nedir ?
Şimdi baktım ios 11.0.2 iphone 8 plus sürümü. Ben direk alsam yani jailbreak yapabilirim doğru mu?
Oyun agario mobile

Huysuz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar forumda yeniyim ve ilk defa bir forum sitesine üye oldum yanlış yere yazdıysam affola. Benim sormak istediğim sıfır telefona electra ve cydia yükledim ikiside yan yana telefonda ekranda oluştu. Cydia ya tıkladım sadece baktım hiçbir yere tıklamadım. Dün yanlışla electra yı sildim telefondan gitti sadece cydia kaldı. Cydia yı tıkladım bomboş sayfa açılıp kapandı beni ana ekrana attı. Cydia telefonda kaldı ama tıklayınca boşboş sayfa gösteriyor mspy indircem o yüzden electra ve cydia yükledim ama mspy sohbet bölümündeki yönetici jailbreak gerek Yok ıphone telefona dedi. Boşuna indirmiş oldum ve telefonda kaldı cydia. Bir türlü silemedim onu silip mspy satın alıcam ve telefonu nişanlıma 2-3 saat sonra teslim edicem acil yardım
Mesaj düzenlendi:

Neyse teşekkür ederim telefoncuya geldim çok yardımcı oldunuz ..!

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar forumda yeniyim ve ilk defa bir forum sitesine üye oldum yanlış yere yazdıysam affola. Benim sormak istediğim sıfır telefona electra ve cydia yükledim ikiside yan yana telefonda ekranda oluştu. Cydia ya tıkladım sadece baktım hiçbir yere tıklamadım. Dün yanlışla electra yı sildim telefondan gitti sadece cydia kaldı. Cydia yı tıkladım bomboş sayfa açılıp kapandı beni ana ekrana attı. Cydia telefonda kaldı ama tıklayınca boşboş sayfa gösteriyor mspy indircem o yüzden electra ve cydia yükledim ama mspy sohbet bölümündeki yönetici jailbreak gerek Yok ıphone telefona dedi. Boşuna indirmiş oldum ve telefonda kaldı cydia. Bir türlü silemedim onu silip mspy satın alıcam ve telefonu nişanlıma 2-3 saat sonra teslim edicem acil yardım
Mesaj düzenlendi:

Telefoncuya tekrar uğradığında sorar mısın, hangi Türk Jailbreak forumlarına üyeymiş diye. Bu bilgiler havadan malum olmuyor. Yardımlaşma olayını, paralı hizmet gibi görenlerden birisin ve sabahtan akşama cevap verilmedi diye yazdığın trip cümlesine bak. Forumda olmayı hak etmiyorsun.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mesaj düzenlendi:

Öncelikle forumumuza hoş geldiniz.
Burası forum ve buradaki yöneticiler ya da üyeler sürekli forumda olamaz herkesin işi gücü var. Acele etmenizin hiçbir yararı olmaz gören müsait ve bilgisi olan biri yazacaktır. Böyle tavır göstermeniz doğru değil.

Huysuz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Acil durum olduğunu ve telefonu 2-3 saat sonra teslim edeceğimi belirtmiştim. Ayrıca hangi tavırdan bahsediyorsunuz? Bi dövmediğiniz kalmış bence siz tavrınıza dikkat edin ki ikinizde yetkili üyesiniz 😊 kusura bakmayın herkez her an müsait olamıyor geçmiş olsun sorun çözüldü mü yada aynı şey başka üyelerin de başına gelebilir lütfen hangi yolu izlediniz bilgi verirmisiniz diye sorcağınıza ! Yok forumda olmayı hak etmiyorsun demeler vs. Neyse fazla söze gerek Yok bence iyi akşamlar...

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
az önce bişiler oldu electranın reposu değişti. rocketbootstrap çalışmıyor uyarısı alıyorum sürekli. activator ve birkaç tweak hata veriyor. Geçici bişey mi bu
riclantis reposu eklenmiş ve electranın iki reposu da kendiliğinden silinmiş bu normal mi?
Mesaj düzenlendi:

electranın 2 reposu vardı sabit onları yazar mısınız ya güncelledi bu adam ondan

ya da bende silindiler.

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
az önce bişiler oldu electranın reposu değişti. rocketbootstrap çalışmıyor uyarısı alıyorum sürekli. activator ve birkaç tweak hata veriyor. Geçici bişey mi bu
riclantis reposu eklenmiş ve electranın iki reposu da kendiliğinden silinmiş bu normal mi?
Mesaj düzenlendi:

electranın 2 reposu vardı sabit onları yazar mısınız ya güncelledi bu adam ondan

ya da bende silindiler.
Uncover mi kullandınız?

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover mi kullandınız?
evet. o repoları buldum ekledim ama substrate çalşmıyor activatorden anlıyorum
Mesaj düzenlendi:

uncover kullanınca mı oldu pehhh saatlerdir bende araştırıyorum

Nasıl normale döndürcez bilginiz varm ı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
evet. o repoları buldum ekledim ama substrate çalşmıyor activatorden anlıyorum
Mesaj düzenlendi:

uncover kullanınca mı oldu pehhh saatlerdir bende araştırıyorum

Nasıl normale döndürcez bilginiz varm ı
Rollectra ile sıfırlayın önce temizlik yapmanız lazım. Sıfırlamadan sonra electra kurun.

Tips
Tips
Üst Alt