Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Daha öncesinde yazsaydın, iPhone 8 ve üstü cihazlar için iOS 11.4 Beta 3 yüklenebiliyordu. Electra da bu sürümde çalışıyor. İmzalar kapanalı 1 hafta oldu olmadı. Neden bu kadar geç kaldın ki?

Benim cihazda da aynı bu şekideydi. Hatta kendi kendime dedim ki, üstte reklam var, telefon da onu engellemeye mi çalışyor acaba. Sende reklam engelleyici host blocker falan var mı? Yoksa genel bir sorun demek ki.
Kaldırdım reklam engelleyici tweakleri yine aynı. Ama respring atmadı öyle denedim.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
6s 11.3.1 jb li cihaz şarj durumu ekteki gibi sizde durum nasıl
Mesaj düzenlendi:

Yorum yaptık cevap veren yok konu olsaydı şimdiye kaç cevap aldıydım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s 11.3.1 jb li cihaz şarj durumu ekteki gibi sizde durum nasıl
Mesaj düzenlendi:

Yorum yaptık cevap veren yok konu olsaydı şimdiye kaç cevap aldıydım
Normal bence. Zaten 3-4 saate 5-10 görmüş oluyorsun. Yaklaşık 2 saate de 50 küsür gitmiş.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Normal bence. Zaten 3-4 saate 5-10 görmüş oluyorsun. Yaklaşık 2 saate de 50 küsür gitmiş.
9.2 jb vardı cihazı ilk aldıgımda inan 8 saat kullanım süresi görüyodum ne güzeldi
Mesaj düzenlendi:

2 dk 2 uyarı şarjda daha hızlı gidiyo :D

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
9.2 jb vardı cihazı ilk aldıgımda inan 8 saat kullanım süresi görüyodum ne güzeldi
Mesaj düzenlendi:

2 dk 2 uyarı şarjda daha hızlı gidiyo :D
Valla o kadarını bilemeyecem. Ben 6S’i iOS 11 varken aldım eski sürümleri bilemeyeceğim o yüzden. 😂😂

D

dreguleryuz

Guest
Ios 11.4 e ne zaman jailbreak gelecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NewbieJailbreaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiçbir sıkıntı olmaz. iTunes eşzamanlama yapıp, telefondaki eski müziklerini silmesin istiyorsan, 3uTools ile müziklerini aktarabilirsin.

Sadece banka uygulamaları değil, telefondaki bütün uygulamaların bu tehlikeyi taşıyor. Bu yüzden Apple, tamamen stock/erişilemeyen bir sistem yapmaya çalışıyor. Ben de banka uygulamaları kullanıyorum. Root şifreni değiştir, gerekli Tweak'leri yükle, sıkıntı olacağını sanmıyorum. Banka uygulamalarının Jailbreak'i algılamaması için de, Liberty Lite Tweak'ini kullanabilirsin. Yazılım güncellemesi konusunda da, telefonunu güncellesen dahi ki bunu istemeyiz. Tamamen sıfır olarak güncellenmeyecektir. Yani tam orijinal halini alır diyemeyiz. Cydia gibi uygulamalar telefonda açılmaz fakat kalacaktır. Cihazından bu siteye girip güncellemeyi kapatmayı yükle
Hocam çok teşekkürler cevabınız için dediğiniz gibi yapıcağım artık Fakat forumda Cydia kaldırma yı buldum. Demeye çalıştığım forumdaki gibi yapsam sonra update yüklesem tamamen orjinal halini alır mı yani eskisi gibi? Jailbreak den orjinal e geçiş varmıdır? Garantilik bi durum olursa diye diyorum sonra bu cihaz jailbreak li deyip geri göndermesinler :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ios 11.4 e ne zaman jailbreak gelecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bir gün...

Hocam çok teşekkürler cevabınız için dediğiniz gibi yapıcağım artık Fakat forumda Cydia kaldırma yı buldum. Demeye çalıştığım forumdaki gibi yapsam sonra update yüklesem tamamen orjinal halini alır mı yani eskisi gibi? Jailbreak den orjinal e geçiş varmıdır? Garantilik bi durum olursa diye diyorum sonra bu cihaz jailbreak li deyip geri göndermesinler :D
iOS 11.2-11.3.1 Electra Jailbreak kullanıyorsan, Rollectra kullan. Benim bildiğim, bir kere Jailbreak yapıldı mı, cihazda her türlü anlaşılıyor. iOS yardımcı programları tarafından en azından. Garantiye gönderdiğin zaman geri gönderme ihtimalleri var. iTunes'ten son sürüme sıfırlamadığın sürece bu risk var. Tamamen orijinal halini hiçbir şekilde almaz. En son iOS 10 zamanında Cydia Eraser vardı, %97 oranında telefonu temizliyordu. Saurik artık destek vermediği için, güncellenmedi maalesef.

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar bu sabah böyle bildirimler gelmiş. Neler oluyor acaba:) ?28884043-E7C1-45C3-A9EB-CC1C54844B23.jpeg

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Otomatik imzalama çalışmış, başarılı olmuş.
Hocam teşekkür ederim. peki extenderin içnde indirilenler klosöründe imported ve signed klosöründe electra ya ait .ipa dosyaları gördüm. Bunları kurmam mı gerekiyo yoksa öylece dursunlarmı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam teşekkür ederim. peki extenderin içnde indirilenler klosöründe imported ve signed klosöründe electra ya ait .ipa dosyaları gördüm. Bunları kurmam mı gerekiyo yoksa öylece dursunlarmı?
Bu vakitten sonra hiçbirşeyi elleme bence. Sorunsuz çalışıyor, kalsın böyle

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İos11 de extender otomatik imzalamıyordu bu çalışan hangisi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mtaytas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
2-3 gündür yeni tweak yüklemedim ama bugün respring atıp duruyor alet. İlk kez jb yaptım iyi hoş gidiyorduk aslında 😀 6s+ 11.3.1.

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1. Uygulamaları hangi siteden indirdin ?

2. Hangi uygulamaları indirdin ?

3. Hangi sürümdesin şu anda?

JailbreakTR
Jailbreaktr Reposundaki spiringplustr türkçe yaması, gpscheattr türkçe yaması ve inapps10 tweakı her seferinde hata veriyor dpkg warning file diye. Lütfen günceller misiniz.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
şarj döngüm 688 olmuş sizce batarya değiştirmelimiyim garanti yok pil değiştirirsem jb gidermi

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jailbreaktr Reposundaki spiringplustr türkçe yaması, gpscheattr türkçe yaması ve inapps10 tweakı her seferinde hata veriyor dpkg warning file diye. Lütfen günceller misiniz.
O Tweakleri sil + kırıntısınıda sil ve tekrar kur (Spring ve gpsc.) inapp sil onun yerine repodan localApstore kur.

CyDown kapalı olsun bu işlemleri yaparken

JailbreakTR

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
O Tweakleri sil + kırıntısınıda sil ve tekrar kur (Spring ve gpsc.) inapp sil onun yerine repodan localApstore kur.

JailbreakTR
hocam üstte paylaştıgım hakkında görüşünüzü alabilirmiyim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aldığınız hata değil aslında eksik bilgi. Cihaza ya da çalışmaya en ufak zararı yoktur. Biz yinede güncelleme yapacağız

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

JailbreakTR
sildim sonra cydown kapalı icleaner ile temizledim. respring yaparak tekrar yükledim. Malesefff olmadı. güncellenmesi lazım teşekkürler ilginiz için.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
sildim sonra cydown kapalı icleaner ile temizledim. respring yaparak tekrar yükledim. Malesefff olmadı. güncellenmesi lazım teşekkürler ilginiz için.
Güncellemeden kastiniz nedir, warning kismindan bahsediyorsaniz o sorun yaratmaz tweak hazirlanişi ile alakali ufak bir bilgi eksik girildigi icin o uyari ekranda yaziyor. Problem yoktur anlayacaginiz.

Tips
Tips
Üst Alt