Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
1. Watusi 2 hangi repodan yükledin ?

2. Watusi 2 tamamen WatusiTools ile sil , İCleaner Pro ile kırıntısınıda sil

Problem devam ederse ,

WhatsApp sil ve tekrar yükle..yedek aldıysan iCloud'da , yedeği yükleme..

JailbreakTR
Hangi repo hatırlamıyorumda Watusiden yapmadığını biliyorum. Bi tweak kurduktan sonra oldu ama hangi tweak onu biliyorum.
iCleaner ile deaktif ettiğimde Watsuinin tüm uzantılarını sorun devam ediyor. Jb i deaktif ettiğimde sorun ortadan kalkıyor

mutekabiliyet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ww.iphonecake.com/ Bu siteden indirdim .
Popcorn Time ,Fieldrunners 2 ve Ski Safari bu uygulamalarını indirdim.
11.4 sürümünü kullanıyorum.
1. Uygulamaları hangi siteden indirdin ?

2. Hangi uygulamaları indirdin ?

3. Hangi sürümdesin şu anda?

JailbreakTR

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar şu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Çözümü nedir her tuş kilit açtığımda bu çıkıyor.
Not: JB devredışı kaldı, kullanamıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ceyhungdk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar şu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Çözümü nedir her tuş kilit açtığımda bu çıkıyor.
Not: JB devredışı kaldı, kullanamıyorum.

Safe mode da cydia ya giriş yapılabiliyor en son indirdiğiniz tweakleri silip tekrar deneyin

Ceyhungdk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AudioRecorder2 bazen kaydediyor bazen kaydetmiyor çözümünü bilen var mı ?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia substitute guncellemesi gelmisti guncelledim tweak yukluyor fakat yukleniyorda kaliyor ekran surekli yuvarlak sey donuyor tekrar yeniden baslatinca electradan jb yapiyorum tweak yukleyince yine yukleniyorda kaliyor sizce neden olabilir?

Redbull

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 de shsh kaydım mevcut JB yaptım ancak bir sebepten dolayı 11.4 e yükselttim. tekrar 11.3.1 e düşmek istiyorum bunun için araç çıktımı bilginiz var mıdır.?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hangi repo hatırlamıyorumda Watusiden yapmadığını biliyorum. Bi tweak kurduktan sonra oldu ama hangi tweak onu biliyorum.
iCleaner ile deaktif ettiğimde Watsuinin tüm uzantılarını sorun devam ediyor. Jb i deaktif ettiğimde sorun ortadan kalkıyor
iTranslate tweak i yüklüyse silin düzelecektir.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
eyv dostum ne demek ;)

iTranslate in geliştiricisine de ilettim durumu.. üzerinde çalışıyor :D
Zaten kurduğum günden beri hiç işime yaramadı. Baktığın zaman sağlam duruyor. Ondan dolayı düzeltsede yüklemem kali 😄

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Safe mode da cydia ya giriş yapılabiliyor en son indirdiğiniz tweakleri silip tekrar deneyin

Yüklediklerimi sildim fayda etmedi halen devam ediyor

berroom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, iphone 6 ios 11.0.3 kullanıyorum, appcake üzerinden indirilen programları telefona aktaramıyorum, 1-2 aktardığım program sorunsuz açılırken bazıları telefona yuklendıgınde uygulamanın ıcıne gırdıgımde atıyor, bazıları "support 32 bit apps" problemi veriyor, bazıları ise hiç bir hata vermeden yukleme başarısız diyor. Ne şekilde bu problemi çözebilirim ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaşlar, iphone 6 ios 11.0.3 kullanıyorum, appcake üzerinden indirilen programları telefona aktaramıyorum, 1-2 aktardığım program sorunsuz açılırken bazıları telefona yuklendıgınde uygulamanın ıcıne gırdıgımde atıyor, bazıları "support 32 bit apps" problemi veriyor, bazıları ise hiç bir hata vermeden yukleme başarısız diyor. Ne şekilde bu problemi çözebilirim ?
iOS 11 de bi çok appcake ipası çalışmıyor. support 32bit hatası da bariz. yalnızca 32bit cihazlarda çalıştığını ifade ediyor.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak aktifken iTunes a bağlanıp müzik aktarsam sıkıntı olurmu?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iCleaner ile bi temizlik yapayım dedim 1.89 GB çöp sildi. Bu program neleri siliyor ki böyle ?

NewbieJailbreaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Selam. Bu Jailbreak Konusunda Yeniyim Vfs exploit ile denedim olmadı. Multipath tcp ile yaptım şuan cihazım jailbreakli fakat merak ettiğim iki konu var

1. Banka Uygulamalarını Sıklıkla Kullanan Biriyim. Fakat Jailbreakliyken Korkuyorum. Cihazlarımın Tüm Şifreleri De Bi Uygulama Da Duruyordu Banka Uygulamasını Ve o Uygulamayı Sildim. Sizce Jailbreakli Bir Telefonda Banka Vb. Uygulamaları Kullanmak Güvenli Mi?

2. Genel Yazılım dan Güncelleme Gelmiş. Yaparsam Jailbreak Tamamen Kalkar Ve Telefonum Tekrar Orjinal Halini Mi Alır?

Teşekkürler :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Selam. Bu Jailbreak Konusunda Yeniyim Vfs exploit ile denedim olmadı. Multipath tcp ile yaptım şuan cihazım jailbreakli fakat merak ettiğim iki konu var

1. Banka Uygulamalarını Sıklıkla Kullanan Biriyim. Fakat Jailbreakliyken Korkuyorum. Cihazlarımın Tüm Şifreleri De Bi Uygulama Da Duruyordu Banka Uygulamasını Ve o Uygulamayı Sildim. Sizce Jailbreakli Bir Telefonda Banka Vb. Uygulamaları Kullanmak Güvenli Mi?

2. Genel Yazılım dan Güncelleme Gelmiş. Yaparsam Jailbreak Tamamen Kalkar Ve Telefonum Tekrar Orjinal Halini Mi Alır?

Banka uygulamaları bende de var. Sadece fatura, kira yatırmak için kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Site yöneticilerinden biri de bende uzun zamandır kullanıyorum bir şey olmadı ama bundan sonra olmayacak anlamına gelmez diyordu. Sonuçta kırılmış bir sistem kimse bilemez ama yüksek bir ihtimal sorun olmaz.

Güncellemeyi kapatmak için tvOS beta sürümleri var. Onları indir ve güncellemeyi kapat. Boşver sen yeni sürümü falan. 😂👍
Mesaj düzenlendi:

Youtube için; Cercube mi, YouTube++ mı iyi ?

Instagram için; Rocket For Instagram mı, Instagram++ mı iyi acaba ?

Hangisini önerirsiniz ?

Son düzenleme:

NewbieJailbreaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Banka uygulamaları bende de var. Sadece fatura, kira yatırmak için kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Site yöneticilerinden biri de bende uzun zamandır kullanıyorum bir şey olmadı ama bundan sonra olmayacak anlamına gelmez diyordu. Sonuçta kırılmış bir sistem kimse bilemez ama yüksek bir ihtimal sorun olmaz.

Güncellemeyi kapatmak için tvOS beta sürümleri var. Onları indir ve güncellemeyi kapat. Boşver sen yeni sürümü falan. 😂👍
Mesaj düzenlendi:

Hangisini önerirsiniz ?
Anladım sağolun teşekkür ederim o zaman kullanmaya devam edeyim 😁 Instagram++ / Rocket for instagram dan çok daha iyi ve güncelleniyor unlimapps tarafından, youtube olayını tam hatırlamıyorum ama cercube daha iyiydi sanırım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak aktifken iTunes a bağlanıp müzik aktarsam sıkıntı olurmu?
Hiçbir sıkıntı olmaz. iTunes eşzamanlama yapıp, telefondaki eski müziklerini silmesin istiyorsan, 3uTools ile müziklerini aktarabilirsin.

iCleaner ile bi temizlik yapayım dedim 1.89 GB çöp sildi. Bu program neleri siliyor ki böyle ?
Sistem önbellek dosyalarını, silinmiş Tweak'lerden kalan dosyalar gibi gereksiz dosyaları siliyor. Uzun zamandan sonra sildiysen, normaldir. 1.89 GB yine de biraz fazla gibi geldi.

Sadece banka uygulamaları değil, telefondaki bütün uygulamaların bu tehlikeyi taşıyor. Bu yüzden Apple, tamamen stock/erişilemeyen bir sistem yapmaya çalışıyor. Ben de banka uygulamaları kullanıyorum. Root şifreni değiştir, gerekli Tweak'leri yükle, sıkıntı olacağını sanmıyorum. Banka uygulamalarının Jailbreak'i algılamaması için de, Liberty Lite Tweak'ini kullanabilirsin. Yazılım güncellemesi konusunda da, telefonunu güncellesen dahi ki bunu istemeyiz. Tamamen sıfır olarak güncellenmeyecektir. Yani tam orijinal halini alır diyemeyiz. Cydia gibi uygulamalar telefonda açılmaz fakat kalacaktır. Cihazından bu siteye girip, Güncelleme Kapatma'yı yükle.

Hangisini önerirsiniz ?
Ben Cercube yerine, YouTube++ IPA'sı yükledim, onu kullanıyorum. Benim telefonda daha stabil çalışıyor. Aynı zamanda Rocket for Instagram da gayet iyi.

-25 nedir ne yapmalıyım ? 13 gün sonra ne olacak
Her hafta, 7 gün dolmadan Resign yapmalısın. 13 gün yazdığına bakma sen, 1 hafta'ya kalmadan cihazında Jailbreak yokken, uygulama açılmayacaktır.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İndirilen müziği, müziklerime atmak için yine Mımport gibi tweak mi lazım ? @veyselfurkan

Alfhaily’nin tweakleri de hep reklamlı işte iyi de. 😂

Tips
Tips
Üst Alt