Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonu alalı 20 gün oldu daha şimdiden 99 a düştü günde 2 defa şarj ediyorum ipad adaptörü ile ondan mı acaba yada bu beta özellik tam doğru çalışmıyor mu

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonu alalı 20 gün oldu daha şimdiden 99 a düştü günde 2 defa şarj ediyorum ipad adaptörü ile ondan mı acaba yada bu beta özellik tam doğru çalışmıyor mu

Betadaki Ozellik doğru gostermese bile ipad adaptörü ile sarj etmek sağlıklı degil. Hizli doldurur ona aldanmayın.

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihaz durup dururken kendini resetledi. Jailbreak gitti haliyle. Electradan jb yapıyorum fakat yeniden başlatıyor ama olmuyor jb. İos 11.2.2 iphone 8 plus kullanıyorum sorun nedir napmalıyım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cihaz durup dururken kendini resetledi. Jailbreak gitti haliyle. Electradan jb yapıyorum fakat yeniden başlatıyor ama olmuyor jb. İos 11.2.2 iphone 8 plus kullanıyorum sorun nedir napmalıyım
Denemeye devam. Elle yeniden başlatın birde

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Betadaki Ozellik doğru gostermese bile ipad adaptörü ile sarj etmek sağlıklı degil. Hizli doldurur ona aldanmayın.
hızlı şarj adaptörü pahalı olduğu için kullanıyorum onu baya iyi iş görüyor gün ortasında şarjım az kalınca ben yemek yerken o 80 90 a çıkartıyor:)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
hızlı şarj adaptörü pahalı olduğu için kullanıyorum onu baya iyi iş görüyor gün ortasında şarjım az kalınca ben yemek yerken o 80 90 a çıkartıyor:)

Batarya için pek saglikli değil o şekilde bilginiz olsun:)

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Batarya için pek saglikli değil o şekilde bilginiz olsun:)
Mart ayında x almıştım. Telefonla beraber ankerin hızlı şarj adaptörünüde Aldım. Şimdiye kadar hep onunla şarj ettim. Batarya sağlığım hala %100. Neden sağlıklı değil ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mart ayında x almıştım. Telefonla beraber ankerin hızlı şarj adaptörünüde Aldım. Şimdiye kadar hep onunla şarj ettim. Batarya sağlığım hala %100. Neden sağlıklı değil ?
iPhone 8 ve üstü cihazlar için çok sorun değil aslında. Ancak çok gerekmediği sürece gece vs normal şarj etmek daha iyidir

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihaz çok ısınıyor sorun ne olabilir?
Edit: Anemonedan temayi inaktif hale getirdim. Cihaz düzeldi. Anemone kullanamayacak mıyım?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
tweaklnjector ve substitute güncellemesinden sonra bu ısınma sorunu başladıysa cihazda batarya ile alakalı ne kadar tweak varsa kaldırın.
Batarya ile alakalı hiçbir tweak yok. Cihaz belirteyim ip8+

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bahsettiğim güncellemeden sonra batarya tweakleri yuzunden ısınıyordu.
İlk mesaja edit yaptım. Görmediniz sanırım. Anemonedan kaynaklı ısınma yapıyormuş. Temayı inaktif hale getirince problem ortadan kalktı. Sanıyorum ki temanın görsellerinden kaynaklı. Eğer anemonadan kaynaklanıyorsa sürüm düşürerek çözüme ulaşabilir miyim?

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama içi alım satımlarda hangisinin önerirsiniz? InAppPurchases mi yoksa LocalAppStore mu?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlk mesaja edit yaptım. Görmediniz sanırım. Anemonedan kaynaklı ısınma yapıyormuş. Temayı inaktif hale getirince problem ortadan kalktı. Sanıyorum ki temanın görsellerinden kaynaklı. Eğer anemonadan kaynaklanıyorsa sürüm düşürerek çözüme ulaşabilir miyim?
Temadan kaynaklı oldugunu düşünüyorsanız başka bir tema seçip deneme yapın isterseniz.

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Temadan kaynaklı oldugunu düşünüyorsanız başka bir tema seçip deneme yapın isterseniz.
Sorun temadaymış. Mint 3 teması kullanıyordum. Tweak çakışması yaşanmış olabilir. Temada herhangi bir sorun var mıydı?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone 8 ve üstü cihazlar için çok sorun değil aslında. Ancak çok gerekmediği sürece gece vs normal şarj etmek daha iyidir
gece zaten 1amperlik yavru kurda devrediyorum şarj işini :)

Tips
Tips
Üst Alt