Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
herkese selam , bazen bazı konuların altına yorum yazılıyor yasaklı repo yasaklı tweak filan ne demek oluyor “yasaklı”

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

D

dreguleryuz

Guest
Faturanız mevcutsa tekrar açtırabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet Türkcell’den hallettim ama imei hat eşleştirmesi yapıyorlarmış. Yani bu cihazda şu anki hattan başkasını taksam görmeyecek.
Asıl üzüldüğüm nokta ise dün jailbreaki kaybettim. Mecburen 11.4.1 sürümüne yükselttim. Cihaz elmada kaldı.

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hiçbir sıkıntı olmaz. iTunes eşzamanlama yapıp, telefondaki eski müziklerini silmesin istiyorsan, 3uTools ile müziklerini aktarabilirsin.

Sistem önbellek dosyalarını, silinmiş Tweak'lerden kalan dosyalar gibi gereksiz dosyaları siliyor. Uzun zamandan sonra sildiysen, normaldir. 1.89 GB yine de biraz fazla gibi geldi.

Sadece banka uygulamaları değil, telefondaki bütün uygulamaların bu tehlikeyi taşıyor. Bu yüzden Apple, tamamen stock/erişilemeyen bir sistem yapmaya çalışıyor. Ben de banka uygulamaları kullanıyorum. Root şifreni değiştir, gerekli Tweak'leri yükle, sıkıntı olacağını sanmıyorum. Banka uygulamalarının Jailbreak'i algılamaması için de, Liberty Lite Tweak'ini kullanabilirsin. Yazılım güncellemesi konusunda da, telefonunu güncellesen dahi ki bunu istemeyiz. Tamamen sıfır olarak güncellenmeyecektir. Yani tam orijinal halini alır diyemeyiz. Cydia gibi uygulamalar telefonda açılmaz fakat kalacaktır. Cihazından bu siteye girip, Güncelleme Kapatma'yı yükle.

Ben Cercube yerine, YouTube++ IPA'sı yükledim, onu kullanıyorum. Benim telefonda daha stabil çalışıyor. Aynı zamanda Rocket for Instagram da gayet iyi.

Her hafta, 7 gün dolmadan Resign yapmalısın. 13 gün yazdığına bakma sen, 1 hafta'ya kalmadan cihazında Jailbreak yokken, uygulama açılmayacaktır.
Resign nasıl yapacağım ? Şuan yapsam olur mu

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İndirilen müziği, müziklerime atmak için yine Mımport gibi tweak mi lazım ? @veyselfurkan

Alfhaily’nin tweakleri de hep reklamlı işte iyi de. 😂
Tabii, MImport kullanabilirsin. Reklamlı dediğimiz Tweak'ler senin olsaydı, üstüne ek Pop-up falan eklemiştin. Bence yine iyi davranıyorlar.

herkese selam , bazen bazı konuların altına yorum yazılıyor yasaklı repo yasaklı tweak filan ne demek oluyor “yasaklı”

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi
Kii** reposudur. Zamanında birçok kişi bu repo yüzünden elma'da kalmıştır. Biraz sıkıntılı bir repo.

Resign nasıl yapacağım ? Şuan yapsam olur mu
İmza süresini görüntülediğin yerden, direk üstüne tıklayarak, Resign diyebilirsin. Biraz beklersin, uygulamayı silip, tekrar imzalayıp yüklüyor. Tabii bunu yapabilmesi için, Ext3nder'a Apple ID hesabını bağlaman gerekli. Yine Ext3nder ayarlarında otomatik imzalama seçeneği de var fakat ben önermiyorum. Sıkıntılı çalışıyor gibi.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben cercubenin nerede olduğunu bulup oradan alıp, müzik kütüphanesine atıyorum. Mımport atmıyor nedense. İçeri aktar diyor tepkisizce kalıyor. @veyselfurkan

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Evet Türkcell’den hallettim ama imei hat eşleştirmesi yapıyorlarmış. Yani bu cihazda şu anki hattan başkasını taksam görmeyecek.
Asıl üzüldüğüm nokta ise dün jailbreaki kaybettim. Mecburen 11.4.1 sürümüne yükselttim. Cihaz elmada kaldı.

Geçmiş olsun hocam. Beklemekten başka çare yok artık

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S

hocam imei i nasıl çaldılar cihaz ikinci elmi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ben cercubenin nerede olduğunu bulup oradan alıp, müzik kütüphanesine atıyorum. Mımport atmıyor nedense. İçeri aktar diyor tepkisizce kalıyor. @veyselfurkan
Dediğin yöntem çalışıyorsa, sıkıntı yok. MImport'ta takılmalar olabilir.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
bence bişy çıkmaz çünkü senin imeiyi koruman lazım senden kaynaklı problem deyip geçerler

D

dreguleryuz

Guest
bence bişy çıkmaz çünkü senin imeiyi koruman lazım senden kaynaklı problem deyip geçerler

Bazen Türkiye’de yaşadığımı unutuyorum ben elimden geleni yapayım da ona mahkeme karar versin.

Aliveli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 9.7'
merhaba airblue sharing gibi çalışan bir tweak var mı acaba

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bazen Türkiye’de yaşadığımı unutuyorum ben elimden geleni yapayım da ona mahkeme karar versin.

Böyle bir sorun yaşasaydım, ben de ilgili makamlara başvururdum. Yaşadığın olay aşırı saçma, tek bir hat'la kısıtlanman kabul edilebilir gibi değil.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazım iPhone 6S, iOS 11.4 Final sürümündeyim.
1-) Sizce Jailbreak beklemeli miyim?
2-) iOS 11.4.1-iOS 12 sürümlerine JB çıkar ise, SHSH kaydı aldığım sürümlere dönebilir miyim?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cihazım iPhone 6S, iOS 11.4 Final sürümündeyim.
1-) Sizce Jailbreak beklemeli miyim?
2-) iOS 11.4.1-iOS 12 sürümlerine JB çıkar ise, SHSH kaydı aldığım sürümlere dönebilir miyim?
Benim cihaz da iP6/11.4, tweetlere göre 11.4.1 için bir açık var, o yayınlanırsa Electra aracının çalışabileceği belirtildi. Bu 11.4'ü de kapsar diye düşünüyorum. Ben bekliyorum, yine de karar senin tabii. SHSH kaydı olayına gelirsek, Downgrade yapabilmek, FutureRestore aracının belirttiğin sürümlere çıkıp, çıkmayacağına bağlı bir durum. Yine de SHSH kayıtlarını al, her ihtimale karşı.

CanerKinali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar,
Benim telefonum iPhone X iOS 11.4.1 jailbreak yapmak istiyorum fakat bildiğim kadarıyla 11.4.1'e daha jailbreak yapamıyoruz. Ben de buna nazaran telefonumun sürümünü 11.3.1'e indirmek istedim. IPSW'den doğru olan sürümü indirdim sonrasında iTunes'tan sürüm düşüreceğim zaman "hata 3194" veriyor. Sebebi ne olabilir? Yardım eder misiniz 2 gündür arıyorum ama bulamıyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar,
Benim telefonum iPhone X iOS 11.4.1 jailbreak yapmak istiyorum fakat bildiğim kadarıyla 11.4.1'e daha jailbreak yapamıyoruz. Ben de buna nazaran telefonumun sürümünü 11.3.1'e indirmek istedim. IPSW'den doğru olan sürümü indirdim sonrasında iTunes'tan sürüm düşüreceğim zaman "hata 3194" veriyor. Sebebi ne olabilir? Yardım eder misiniz 2 gündür arıyorum ama bulamıyorum.
11.3.1 sürümünün imzası kapalı. Bu yüzden yükleyemezsin, o hatayı alırsın. Jb yapamazsın maalesef. Anca sürümünde kalıp, jb çıkmasını bekleyeceksin

CanerKinali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3.1 sürümünün imzası kapalı. Bu yüzden yükleyemezsin, o hatayı alırsın. Jb yapamazsın maalesef. Anca sürümünde kalıp, jb çıkmasını bekleyeceksin
Şuan gerçekten üzdü.. Teşekkür ederim sağolasınız

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
67E589C7-128B-44D3-9D0A-AEA8E647F00F.png

Linktunes üstte gözükmüyor. Üst taraf siyah, link çok olursa aşağıda gösteriyor. Az olursa link siyah ekran oluyor. Sorun nedir acep ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bende hata veriyordu linktunes hangi repodan indirdiniz?

Xarold reposundan indirdim. Linktunes plugins ve linktunes iOS 8 olanı indirdim.

hoca

linktunes yüzünden telefon günde 1 kere çöküyor tahminim linktunes yüzünden sildim çökme falan olmadı
Ben şuana kadar sorun yaşamadım ben hocam.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Selamlar,
Daha öncesinde yazsaydın, iPhone 8 ve üstü cihazlar için iOS 11.4 Beta 3 yüklenebiliyordu. Electra da bu sürümde çalışıyor. İmzalar kapanalı 1 hafta oldu olmadı. Neden bu kadar geç kaldın ki?

Ekli dosyayı görüntüle 5646

Linktunes üstte gözükmüyor. Üst taraf siyah, link çok olursa aşağıda gösteriyor. Az olursa link siyah ekran oluyor. Sorun nedir acep ?
Benim cihazda da aynı bu şekideydi. Hatta kendi kendime dedim ki, üstte reklam var, telefon da onu engellemeye mi çalışyor acaba. Sende reklam engelleyici host blocker falan var mı? Yoksa genel bir sorun demek ki.

Tips
Tips
Üst Alt