Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

D

dreguleryuz

Guest
Orda sadece sistem programlari var hocam
Hmm. Siz AppStore dan indirdiğiniz uygulama dosyalarını soruyorsunuz sanırım. eğer öyleyse:

/var/mobile/Containers/Data/Application

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hmm. Siz AppStore dan indirdiğiniz uygulama dosyalarını soruyorsunuz sanırım. eğer öyleyse:

Sagolasin kardesim ツ buldum ツ

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sarı renkli olan eklentileri ben yüklemedim. Bunların ne olduğunu ve nerden geldiğini bilen var mı ?
sistem icin gerekli olan tweaklar ve ya yuklediginiz tweak icin kurulmasi icin bunlarda gerekli otomotik yukleniyor bunlar

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Boxy kurdum 3 cihazda demedim masaüstü icon değiştirmeyi aktif edip açmaya çalışınca direk safe moda atıyor.Onu açmayıncada tweak bir işe yaramıyor.Var mı yapılması gereken bişey
Mesaj düzenlendi:

Boxy kurdum 3 cihazda demedim masaüstü icon değiştirmeyi aktif edip açmaya çalışınca direk safe moda atıyor.Onu açmayıncada tweak bir işe yaramıyor.Var mı yapılması gereken bişey ?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Video uygulaması birden kayboldu ne oldu anlamadım itunes eşzamanlama filan yaptı sonra video uygulaması ve içindeki videolarım gitti ne olmuş olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam benim telefon sürekli 2-3 saatte bir çöküyor ilk anemone den sandım çoğu tweak ı sildim işe yaramıyor ne yapmalıyım crash reporter hiçbir şeyi şüpheli bulmuyor sildiğim tweaklar resimsiz bir şekilde ana sayfada kalıyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Video uygulaması birden kayboldu ne oldu anlamadım itunes eşzamanlama filan yaptı sonra video uygulaması ve içindeki videolarım gitti ne olmuş olabilir

Eşzamanlama ile videolar gitmiştir. Videolar uygulamasını AppStore’dan kurabilirsin.

hocam benim telefon sürekli 2-3 saatte bir çöküyor ilk anemone den sandım çoğu tweak ı sildim işe yaramıyor ne yapmalıyım crash reporter hiçbir şeyi şüpheli bulmuyor sildiğim tweaklar resimsiz bir şekilde ana sayfada kalıyor
Yüklü tweaklerini görebilirmiyim

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
YouTube’dan veya internetten video indirebileceğim bi uygulama var mı?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eşzamanlama ile videolar gitmiştir. Videolar uygulamasını AppStore’dan kurabilirsin.

Yüklü tweaklerini görebilirmiyim
Videoları kurtarma şansım yok mu

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Burakoz211 Sen en iyisi cydia ve tweakleri kaldır. Forumda semirestore ve delectra konularına bak

Videoları kurtarma şansım yok mu

Maalesef benimde başıma bir kaç kez gelmişti

YouTube’dan veya internetten video indirebileceğim bi uygulama var mı?

Cercube for Youtube tweakini kullanabilirsin. Forum reposundan kurabilirsin

EmirAkin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
IOS 11.2.6 kullanıyorum Filza’ da hiç birşey yapamıyorum her seferinde “bu işlemi yapma izniniz yok” tarzında bir şey söylüyor galiba root access daha gelmedi ne zaman gelir ya da ne yapmalıyım?

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Burakoz211 Sen en iyisi cydia ve tweakleri kaldır. Forumda semirestore ve delectra konularına bak

hocam cydia substrate diye tweakı silince bütün kurduğum tweaklar siliniyor muş sonrada tekrar kurabiliyormuşum öyle mi yapayım yoksa restore mu edeyim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hocam cydia substrate diye tweakı silince bütün kurduğum tweaklar siliniyor muş sonrada tekrar kurabiliyormuşum öyle mi yapayım yoksa restore mu edeyim
Dostum o şekilde kalıntılar kalıyor. Semirestore ve Delectra kullan. konuları forumda mevcut

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
IOS 11.2.6 kullanıyorum Filza’ da hiç birşey yapamıyorum her seferinde “bu işlemi yapma izniniz yok” tarzında bir şey söylüyor galiba root access daha gelmedi ne zaman gelir ya da ne yapmalıyım?
Filza yı kaldırıp forum reposundan kur eğer işe yaramaza cihazı kapatıp yeniden aç ve tekrar jailbreak yap

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar benim bi sorum olacak bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi acaba?
Iphone da yüklü olan programlarin icerisindeki dosyalara Filza ile nerden ulasabiliyoruz. Mesela benim TDownloader diye bir video indirme programim var ordaki indirdigim videolari Filza ile nerden bulabilirim bu yolu bana yazabilcek olan varmi?
Edit:
Mesela burdan girince programlarin icindeki dosyalari bulamiyorum sadece ana kurulum dosyalari var bu klasörde
Filza'ya girdikten sonra ortadaki yıldız'a basın. Root'u işaretleyin. "/" dizinine ulaştıktan sonra, sol üstte arama işaretine basın. Bu klasör değil, root'u seçin tekrar. Video programınızdaki herhangi bir videonun ismini yazın ve aratın. Program videoyu bulduktan sonra da videonun sağ tarafındaki mavi yönlendirme işaretine basın. Hangi dizinde olduğunu öğreneceksiniz.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Boxy3 her cihazda safe moda atıyor benzer tweak var mı iconları istediğimiz yere manuel çekmemiz için

EmirAkin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Birşey soracağım ben iOS 11.2.6 kullanıyorum ve bende GameGemiOS çalışmıyor. Zaten bildiğim kadarıyla aidooTK daha güncelleme getirmedi. Ne zaman getirir ya da güncelleme herhangi bir yere geldi mi? (Çoğu oyun için kullanmak istiyorum da)
Mesaj düzenlendi:

Bir şey daha soracağım bir de bildiğiniz GameGem dışında iOS 11.2.6 ile uyumlu CheatEngine alternatifi var mı?
Ve de ben iGameGuardian da denedim bu kez de processing de kalıyor ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
D

dreguleryuz

Guest
Boxy3 her cihazda safe moda atıyor benzer tweak var mı iconları istediğimiz yere manuel çekmemiz için
Ben de merak ediyorum. Bulursan bana da haber verebilir misin hocam?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Jb yok :)

Tips
Tips
Üst Alt