Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

cngkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaslar selamlar , 2 gun once ios 11.3.1 jailbreakini yaptim. ignition.fun in multipath i ile. Dun aksam farkettim ki arama kayitlarimda boyle bisey var. QQ diye birisi kayitli degil rehberimde ve bakinca numarasi yok sadece sosyal medya adresi diyor bu da buyuklu kucuklu harfler ve rakamlardan olusuyor. Sizce bu nedir. Guvenlik ihlali falan mi yoksa internette tiklanan sacma reklamlardan mi . Ben aramisim gozukuyor ama bu sekilde bir arama gerceklestirmedim ve instagram goruntulu arama diyor. Daha once bu durumla karsilasan ve ya yardimci olabilecek var midir?20180709_110217.jpg_20180709_110838.JPG

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aynı soruyu soruyorum cevaplayabilir mi bilgili bir abimiz
Evet, bilgisayarla uğraşmak istemiyorsanız extender kullanın. Konusu mevcut.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba Electra 11.3.1 jailbreak telefonumda kurulu ve yeni güncellemesini nasıl yapacağım hatasız.repo veya hiç bir tweak kurulu değil sıfır cydia ama update gelmiş nasıl yapacağım
En başta yaptığınız gibi bilgisayardan yenisini atacaksınız. Önceki Electra uygulamasını silin önce.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba bu cihaz belli saatler başı safe moda atıyor fakat hangi tweak olduğunu bulamıyorum. Hangi tweaktan kaynaklandığını bulmaya yarayan bir tweak varmıdır ?
Son yüklediğin tweakleri tek tek kontrol et.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Onlinenotify satin alamiyorum Cydia is not yet prepa..... yaziyor bunu gecmek icin bi tweak varmiydi veya yöntem?
Paypal ile satın alın ya da cydown kullanın.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
61E23C63-8E05-4467-8F4A-833CC6B82207.png
Şu repolar arasında tehlikeli veya sakıncalı olan varmı

D

dreguleryuz

Guest

362 gün diyor. Her hafta tekrar yüklememe gerek yok değil mi?

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Video uygulaması birden kayboldu ne oldu anlamadım itunes eşzamanlama filan yaptı sonra video uygulaması ve içindeki videolarım gitti ne olmuş olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone 8+ aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Redbull

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba
son gelen 11.3.1 de cydia da tweklerden en basiti cylender kurmak istediğimde yükleniyor olarak gösteriyor herşey normal bir şekilde ama ana ekrana dönüp bakmış oldugumda yüklemiş oldugum uygulama çıkmamakta. cydia ya baktıgımda ise yüklenmiş olarak göstermekte. bunun sebebi ne olabilir acaba

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba
son gelen 11.3.1 de cydia da tweklerden en basiti cylender kurmak istediğimde yükleniyor olarak gösteriyor herşey normal bir şekilde ama ana ekrana dönüp bakmış oldugumda yüklemiş oldugum uygulama çıkmamakta. cydia ya baktıgımda ise yüklenmiş olarak göstermekte. bunun sebebi ne olabilir acaba
Tweakler gorunmuyor Burda mevcut.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Uygulamaları açarken şifre isteyen bir tweak arıyorum mesala fotoğrafları açıcak şifre istesin

murathan64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi
Tweak kısmını kapat öyle jaikbreak yap sonra
Cydia yı aç ve xenhtml sil sonra telefpnu kağat aç yap sonra tweak kısmı açıkken yeniden jailbreak yap

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaslar benim bi sorum olacak bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi acaba?
Iphone da yüklü olan programlarin icerisindeki dosyalara Filza ile nerden ulasabiliyoruz. Mesela benim TDownloader diye bir video indirme programim var ordaki indirdigim videolari Filza ile nerden bulabilirim bu yolu bana yazabilcek olan varmi?
Edit:
/var/mobile/Containers/Data/Application
Mesela burdan girince programlarin icindeki dosyalari bulamiyorum sadece ana kurulum dosyalari var bu klasörde

D

dreguleryuz

Guest
Genelde /var/mobile/Library/(istediğiniz dosya ismi) kısmında oluyor hocam

kerty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ReformX alternatifi tweak önerebilir misiniz?

Tips
Tips
Üst Alt