Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar kilitli ekran da çalışan hava durumu tweak i var mı şu an

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhabalar arkadaşlar iphone 7 hard reset nasıl yardımcı olurmusunuz

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydia impactor ile electrayi kurup cydiayi aktif ettikten sonra 1 hafta sonradami ayni islemi yapmak zorundayiz?

Aynı soruyu soruyorum cevaplayabilir mi bilgili bir abimiz

gaiska_1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Konu niteliği taşıyan mesajlarınız yetkililer tarafından konuya dönüştürülecektir
Merhaba Electra 11.3.1 jailbreak telefonumda kurulu ve yeni güncellemesini nasıl yapacağım hatasız.repo veya hiç bir tweak kurulu değil sıfır cydia ama update gelmiş nasıl yapacağım

D

dreguleryuz

Guest
Arkadaşlar artık cydia ya girdiğimde siyah ekran gelip direk kapanıp açılıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
1 saat yada 2 saat bir safe mode atıyor neden acaba bu sorun genelmi yoksa sadece bendemi var
Yüklü tweakler bunlar yasaklı repoda kulanmadım sürüm 11.3.1
485C63C9-BBC2-4073-B397-A1DD5F33054C.jpeg3410C548-D148-4782-A5CE-7B4706880AA2.jpeg

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba bu cihaz belli saatler başı safe moda atıyor fakat hangi tweak olduğunu bulamıyorum. Hangi tweaktan kaynaklandığını bulmaya yarayan bir tweak varmıdır ?

Tuna

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Electra 11.3.1 w/Multi_Path kurmak daha mı sağlıklı?

D

dreguleryuz

Guest
Arkadaşlar artık cydia ya girdiğimde siyah ekran gelip direk kapanıp açılıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Yok mu bilen birisi. Cydiaya giremiyorum. Siyah ekran olup kapanıp açılıyor. Ama eski tweakler çalışıyor. Electrayı silip güncel olanı yükledim pcden ama durum yine aynı?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yok mu bilen birisi. Cydiaya giremiyorum. Siyah ekran olup kapanıp açılıyor. Ama eski tweakler çalışıyor. Electrayı silip güncel olanı yükledim pcden ama durum yine aynı?

En son yüklediğin tweakden kaynaklı olabilir filza gir ordan sil

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba bu cihaz belli saatler başı safe moda atıyor fakat hangi tweak olduğunu bulamıyorum. Hangi tweaktan kaynaklandığını bulmaya yarayan bir tweak varmıdır ?
/JailbreakTR Repo/

Bunu bi yukle belki yaptigi zaman birsey gosterir

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Evet 11.3.1 de çalışıyormuş öyle not düşmüşler başka repoda versiyon aynı bununla

Adamsın reis bu arada kurdum ve anemone yazıyor bakalım anemone az önce güncelleme aldı umarım hata içindir bu güncelleme.

Meli04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
IMG_0022.jpg
Merhabalar, Springboard sürekli çöküyor. (Hata kaydını ekledim.)
Yardımcı olursanız sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ozyberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
merhaba;
1-2-3 tamamladım ancak " enable jailbreak " kısmında takılıp kaldım, cydia da geldi ama açılmıyor. ne yapmam lazım siri kapalı, parola kapalı, uçak modunda, wifi açık deniyorum, " enable jailbreak " bastıgımda 1/3 diyor ve restart atıyor cihaz :(

**wifi kapalı da denedim olmuyor :(

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Iphone Respring yapinca Safarideki tüm acik pencereler sifirlaniyor yani hepsi kapaniyor. Neden oluyor bilgisi olan varmi acaba?

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Onlinenotify satin alamiyorum Cydia is not yet prepa..... yaziyor bunu gecmek icin bi tweak varmiydi veya yöntem?

frk_kahraman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler kolay gelsin safariden film indirebileceğimiz tweak var mı ?

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra 11.3.1 aracını çıktığı zaman ilk seferde telime kurdum. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum. Lakin telin şarjı bitmiş tel kapandı. Yeniden jb yi aktif etmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? İndirdiğim uygulamalar telefonda duruyor. Sadece Electra nın uygulaması açılıyor. Jb yap dediğimde olmuyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

D

dreguleryuz

Guest
Electra 11.3.1 aracını çıktığı zaman ilk seferde telime kurdum. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum. Lakin telin şarjı bitmiş tel kapandı. Yeniden jb yi aktif etmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? İndirdiğim uygulamalar telefonda duruyor. Sadece Electra nın uygulaması açılıyor. Jb yap dediğimde olmuyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Electra uygulamasından tweak açık yaparak dene, ben 6-7 defa denedim ancak oldu. Uçak modunu aç, şarj kablosunu cihazından çıkar öyle dene.

Tips
Tips
Üst Alt