Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cydia arkaplanda açılıyo ama ekrana gelmiyo kullanamıyorum tema hariç yüklü tweaklerde kayboldu
iOS versiyonun nedir? Telefonu kapatıp, yeniden açtıktan sonra Jailbreak yapabilir misin?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İos 11.2.1 denedim düzeldide 2 kere yaptı aynı hatayı bi daha yapar mı..
Sen ne olur ne olmaz, iCleaner ile temizliğini yap. Son yüklediğin Tweak'leri gözden geçir. Tekrar olursa yaz buraya, detaylı incelemesi yapılır.

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

bu tweak ne işe yarıyor?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

bu tweak ne işe yarıyor?
Yeni yayınlandı. 'Daha fazla bildirim yok' cümlesini alıntılarla değiştirir. Mesela bir kişinin sözleri gibi. Kendin başka şey de yazabilirsin tabi. Bigboss reposundan indirebilirsin.

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Neden Sileo alternatifi kullanalim?
Cydia bence gayet güzel calisiyor bundanda daha hizli calisacagini da sanmiyorum düsünceleriniz ney?

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
arkadaşlar iconların yerini değiştirmeye çalışırken, "özellikle de appstore" cihaz safe moda alıyor kendini ve reset atıyor buna hangi tweak neden olmuş olabilir.
çözümü var mı Teşekküler

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar iconların yerini değiştirmeye çalışırken, "özellikle de appstore" cihaz safe moda alıyor kendini ve reset atıyor buna hangi tweak neden olmuş olabilir.
çözümü var mı Teşekküler
crashreporter yükle oradan bakabilirsin

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba safari plus kurdum . videoları indiriyor fakat bunları galerime yada videolar uygulamama nasıl atabilirim ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
merhaba safari plus kurdum . videoları indiriyor fakat bunları galerime yada videolar uygulamama nasıl atabilirim ?
MImport Tweak'ini yükle. Filza ile indirdiğin dosyaları bulup, paylaş de, MImport'u seç.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Neden Sileo alternatifi kullanalim?
Cydia bence gayet güzel calisiyor bundanda daha hizli calisacagini da sanmiyorum düsünceleriniz ney?
Tercih meselesi. Ben yeni şeylere her zaman açığımdır. Hızlı çalışacağını ise görmeden bilemeyiz.

Ceyhungdk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Veexellium TEMA’sına ait döndürme kapalının simgesi. Onu açarsan döndürme de gider simge de. Bende yeni yükledim temayı, benim de dikkatimi çekti. 😂😂
İki saattir silmediğim tweak kalmadı :) Çok sağol kardeşim beni büyük bi dertten kurtardın.

D

dreguleryuz

Guest
AppStore dan uygulama indirince her bir uygulama yeni bir sayfaya yerleşiyor. Hangi tweakten kaynaklanıyor bu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çıkan jbler hep semi. Tihmstar 8.4.1’e çıkardığı jb de bir tweak ile untethered yapmıştı. Telefonu temizle programı çıkardılar, yeni cydia bile yapıyorlar. Bunu untethered yapacak bir tweak neden yapmıyorlar ki ?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Whatsapp mesajlarını silemiyorum arkadaşlar.
Hatta mesajları hiç seçemiyorum. İlet, sil, kopyala menüsü çıkmıyor. Watusi yüklü. Bilen var mı?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
AppStore dan uygulama indirince her bir uygulama yeni bir sayfaya yerleşiyor. Hangi tweakten kaynaklanıyor bu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Normalde yeni uygulama indirirken, hep ikinci sayfaya yerleşmesi için ayarlanır. Sende hepsi ayrı ayrı sayfa mı oluşturuyor şimdi?

Tips
Tips
Üst Alt