Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Detaylı anlatır mısınız?

fedahan2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Merhabalar dostlar aranızda yeniyim
Elimde ipad 7 . Nesil bi cihaz var jailbrack yapmaya çalışıyorum 2 gündür bir çok siteden uncover indiridim çoğu kurulmadı bazılarını kurdum açılıp bir daha Home ekranına attı 2 gündür bir türlü yapamadım elimde bir PC de yok lütfen yardımcı olurmusunuz ?
Sürüm 13.6.1.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yardım istemeden önce konuyu iyice inceleyin. Başlıkta kocaman yazıyor hangi sürümü desteklediği, 13.6.1'de yapamazsın.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@fedahan2

sadece Checkra1n aracı ile Jailbreak yapabilirsin...

A10 fusion Chip olduğu için Checkra1n destekler

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba instagramda gönderilerimi Tek tek silmek yerine çoklu silebileceğim Bir tweak veya uygulama var mı?

Kaanito09

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Udid kaydım var Unc0ver’ı nasıl imzalayacağım kendi telefonumda ? Bana dm yazabilirmisiniz yada burdan yanıtlayabilirmisiniz çok teşekkürler

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Instagram reklamlarından kurtulmanın bi tweak’i varmı son güncel sürüm için?

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s. a. arkadaşlar iphone 7. ios 13.6 cihazım var. jailbreak yapılıyormu. yardımınız için tşk ederim.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar sa,
Bu usr/bin/gamegemnative nedir ne işe yarar bilen var mı?
Gamegemios ile bir bağlantısı var mıdır?
Mesaj düzenlendi:

s. a. arkadaşlar iphone 7. ios 13.6 cihazım var. jailbreak yapılıyormu. yardımınız için tşk ederim.
13.6 da şuan herhangi bir JB aracı yok dostum
Mesaj düzenlendi:

Instagram reklamlarından kurtulmanın bi tweak’i varmı son güncel sürüm için?
Rocket for instagram

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphone metin mesajlarının ya da imessage içinde kelime arama yapabileceğim bir tweak veya uygulama var mı?

realdescent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yüklediğim hiç bir tweak ayarlarda gözükmüyor sebebi nedir?

İos 13.6 checkra1n jb kullanıyorum

omers1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Herkese iyi pazarlar bir şey sormak istiyorum bugun iphone 8 telefon modelime 13.5 olan iosa jailbreak işlemi gerçekleştirdim checkra1n ile aynı işlemi ipad 5 mini ios 13.4.1 ile gerçekleştirmek istediğimde yapamıyorum ipad 5 minilere jailbreak olmuyor mu bilgilendirirseniz çok sevinirim

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, telefonumda jailbreak vardı fakat dra1n tweakini yükledim respring yerine cihazı yeniden başlat dedi ve jailbreak devre dışı kaldı yeni bir yerden unc0ver indirdim yüklediğim resimlerde de gözüktüğü gibi profilde güveniliyor fakat uygulamaya tıklayınca güvenilmediğini söylüyor yardımcı olabilecek var mı?

Ekli dosyalar

efsane

Administrator
Cihaz
@Borckali08

Yüklediğin Unc0ver imzasız onun için yüklemiyor...

Başka bir yerden yüklemen gerekiyor

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Borckali08

Yüklediğin Unc0ver imzasız onun için yüklemiyor...

Başka bir yerden yüklemen gerekiyor
İmzalı olmazsa uygulama doğrulanmaz benim bildiğim? Deniyorum fakat olmuyor reklam gibi olmasın şimdi ama ben app valleyden indirmiştim şu an da oradan hiç inmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

Administrator
Cihaz
Yüklediğim hiç bir tweak ayarlarda gözükmüyor sebebi nedir?

İos 13.6 checkra1n jb kullanıyorum
Checkra1n Loader içinde Re-install komutu ile sıfırlayın ve yeniden Jailbreak yapın

Bağımlılık tweaklerini kurmayı unutmayın

efsane

Administrator
Cihaz
İmzalı olmazsa uygulama doğrulanmaz benim bildiğim? Deniyorum fakat olmuyor reklam gibi olmasın şimdi ama ben app valleyden indirmiştim şu an da oradan hiç inmiyor.

internetin de sorun yoksa uygulama doğrulanması geçersiz

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar Telim jailbreakli pokemon Masters oyununu oynayamıyorum flyjb ve liberty Lite tweakleri kurulu yine de oynanmıyor oynayan yada nedenini bilen var mı acaba

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhabalar şöyle bir bı tweak arıyorum, varmı bilmiyorum siz değerli forum arkadaslara sorup bilgilendirilmek istiyorum , Safariden video yada film izlerken tam boyut ekranında olmuyor videolar anca parmagimla yaklaştırdimda oluyo ama geri çektim de tekrar ekran kuculuyo , bunun için bildiğiniz tweak varmıdır ? Aydınlatırsaniz sevinirim teşekkürler 🤗

Ekli dosyalar

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar,
iPhone 7 telefonumda IOS 13.7 kullanmaktayım. Unc0ver 13.5'e kadar destekliyor ve Apple 13.5'in imzalarını kapatmış durumda yani (Downgrade) geri dönemiyorum. Biraz bilgi edindim ve Checkra1n ile 13.7'ye Checkra1n'in ayarlar kısmından test edilmemiş versiyonlara izin verirsek Checkra1n ile JB yapabildiğimizi öğrendim. Daha önce Unc0ver kullanıyordum. Sonrasında kaldırdım ve temiz kurulum yapıp JB'siz kullanıyorum uzun zamandır. Sizce 13.7 sürümünü Checkra1n kullanarak JB yapmak sağlıklı olur mu? ve ya telefona bir zarar gelir mi?

Bir diğer merak ettiğim ise anladığım kadarıyla Checkra1n bir usb belleğe boot edilip kolayca iPhone'lara tek tuşla JB atmamızı sağlıyor yani videolarda izlediğim kadarıyla öyle :) Öğrenmem gereken başka bir ince noktası varsa belirtirseniz sevinirim.

Ve son olarak JB yapmadan önce telefondan hangi özellikleri devre dışı bırakmam gerektiğini hatırlatırsanız çok teşekkür ederim.
Saygılar.

Tips
Tips
Üst Alt