Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 6 ios 12.4.7 kullanıyorum bootra1n ile jb yaptım ama dlg memor injected da arama yapamıyorum aratmaya bastığım an uygulama donup çöküyor yardım
Tweak ile alakalıdır. Güncel olmayabilir veya oyunun sürümü uygun olmayabilir.

realdescent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar checkra1n üzerinden jailbreak yapmıştım fakat daha sonra bir tweak yükledim fakat beğenmedim akabinde silmek istedim sildim ve cihaz kapanıp açıldı (re-spring) değil bildiğiniz restart. Sonrasında ise jailbreak haliyle gitti ama cydia ana ekranda kaldı, ne yaptıysam silemedim girmeye çalıştığımda ise direk atıyor uygulamadan. Tekrar jailbreak yaptım yine olmadı daha doğrusu jailbreak olmadı olmuyor. cydia yı cihazdan silmek ve yeniden jailbreak yapmak için factory reset harici ne yapabilirim?

edit : ios 13.5.1

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@realdescent

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@efsane Hocam iphone 5s telefonumu bir geliştiricinin linuxa çıkardığı downgrade toolu sayesinde 10.3.3'e düşürdüm jailbreak yapmamı önerir misiniz
Bu arada telefon kendine geldi ios 10'a düşünce :D

merak edenler icin link burda:)

Son düzenleme:

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@efsane Hocam iphone 5s telefonumu bir geliştiricinin linuxa çıkardığı downgrade toolu sayesinde 10.3.3'e düşürdüm jailbreak yapmamı önerir misiniz
Bu arada telefon kendine geldi ios 10'a düşünce :D

merak edenler icin link burda:)
Hocam 12.1.1’e düşürmenin yolu var mı? SHSH kaydım var 12.1.1 için. Cihaz 12.4.8’de can çekişiyor şu an.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam 12.1.1’e düşürmenin yolu var mı? SHSH kaydım var 12.1.1 için. Cihaz 12.4.8’de can çekişiyor şu an.
olur hocam hem unc0ver destegi de geldi o surumlere nonce degerini ayarlayip dusurmeyi deneyin bu arada bu konuda daha bilgili olan birine sormak daha faydali hocam

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@dplali
IOS 12.4.8 sürümünde hiç bir problem görmedim...

en iyisi DFU moduna alın sıfır bir kurulum yapın ve tekrar test edin...

ozturkcagatay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba . i phone 7 13.5 jailbreak Li cihazım bugün çöktü . Yeniden jailbreak atmak için u3tree uygulamasını yükledim ancak 13,5 jailbreak seçeneği artık yoktu . Bu durumu nasıl düzeltir ve jailbreak yapabilirim .

Safari

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak kaldırıp mı temiz kurulum yapmalıyım, jailbreakli haliyle temiz bir kurulum olur mu

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios 13.3.1 den 13.6 ya dfu mod ile sıfırdan fresh kurulum gerçekleştirdim. checkra1n 13.6 nın desteklenmediğini söylüyor ,şu an cihazda jb yok sizce ios 14 ü mü bekleyeyim yoksa checkrain ile jb yapayım mı (allow untested versions seçeneği ile)

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 13.3.1 den 13.6 ya dfu mod ile sıfırdan fresh kurulum gerçekleştirdim. checkra1n 13.6 nın desteklenmediğini söylüyor ,şu an cihazda jb yok sizce ios 14 ü mü bekleyeyim yoksa checkrain ile jb yapayım mı (allow untested versions seçeneği ile)
Size kalmış hocam. Hangi sürümü daha stabil buluyorsanız o sürüme JB yapın. İOS 14 için bir 2 ay daha beklemeniz lazım.

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar instagram da otomatik Video oynatma özelliğini kapatan bi tweak var mı ayarlardan hücresel veri kullanımını azalt dedim ancak Videolar direk oynamaya devam ediyor bunu kapatan bi tweak var mı ya da instagramın sadece dm kısmını açan mesenger gibi bi uygulaması veya yaması mevcut mu

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar instagram da otomatik Video oynatma özelliğini kapatan bi tweak var mı ayarlardan hücresel veri kullanımını azalt dedim ancak Videolar direk oynamaya devam ediyor bunu kapatan bi tweak var mı ya da instagramın sadece dm kısmını açan mesenger gibi bi uygulaması veya yaması mevcut mu
Instagram++
Repo : unlimapps

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n de Error code -78 hatasını bilen,çözen var mı ?

onurtsc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar telefonumu ilk kez arkadaşımın mac'inden jbledim (13.4.1) 8-9 gün sonra tekrar jb gerekti haliyle ama ulaşamadım arkadaşa. Cydia duruyor ama açılmıyor haliyle, dün telefondan bi siteden uncover 5.3.1 sürümünü indirdim, telefonu jbliyor ama telefonda dokunmatik kesinlikle çalışmıyor.Telefonu jbledigini nasil anladim? cunku kullandığım hattın isminin yazdığı yere benim kendi belirlediğim (tweak sayesinde) yazı yazıyor, ana ekrandaki saate saniye eklemiştim vs vs. Touch ID ile bile açabiliyorum ekranı ama kesinlikle dokunmatik hiçbir türlü çalışmıyor. Sonra hard reset ile jbsiz hale geri getirebiliyorum. çözümü olan varsa lütfen yardimci olabilir mi?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iPhone X orjinal klavyeyi düzgün bi şekilde renklendiren bi tweak varmı yada çıktımı yeni bişe?

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar whatsapp profilimize kimin baktıgını görebileceğimiz bir tweak yada baska bir yol varmıdır ?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar whatsapp profilimize kimin baktıgını görebileceğimiz bir tweak yada baska bir yol varmıdır ?
Yok öyle bir tweak bildiğim kadarıyla.

muhammeddoqan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar öncelikle geçmiş Bayramınız Mübarek olsun

Bana tweak Manager lazım ama birtürlü bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Cikojanx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
selam arkadaşlar bunun için şimdilik konu açmayayım dedim. Sorun şu WhatsApp'a 3 gün önce gelen güncellemeden sonra jb mevcut olan telefonumda WhatsApp'a girdiğimde mevcut alan dolu 100 mb yer sil diyor . Bende bunun üzerine bir şeyler silmeme rağmen WhatsApp genede o uyarı silinmedi . Bu sorunla karşılaşan oldu mu ? jb yi kaldırdığımda WhatsApp a girebiliyorum ama .yeni bir tweakta yüklememiş olmama rağmen bu sorun ortaya çıktı .

agamemnunsanki

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Selamlar...

Ipad 7. gen cihaz aldım memnunum ancak bir konu hakkında bilginize başvurmak istiyorum;

Cihaz üzerinde 13,6 versiyon yüklü ve benim gamesir x1 cihazı kullanmak istiyoum. Jailbreak işlemini yaparsam ios 13,3 versiyona dönüş yapabilirmiyim. Ya da imzasız bir sürüme dönüş yapabilmek için bir yol var mı?

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba checkrayı kaldırmaya çalışırken restore error general diyor çözümü bilen var mı?

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar merhaba checkrayı kaldırmaya çalışırken restore error general diyor çözümü bilen var mı?
Safe modda jailbreak yapıp tekrar deneyin
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar snapchat nerdeyse her gün girdiğim zaman siyah bi kısmı beyaz ekranda kalıyor ne yapabilirim silip yüklemekten gına geldi artık

Tips
Tips
Üst Alt