Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

hakan312

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 iOS 12.4.8 jailbreak varmıdır varsa en güvenli nasıl yapabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 6 iOS 12.4.8 jailbreak varmıdır varsa en güvenli nasıl yapabilirim?

Forumda konusu var—-unc0ver jailbreak veya Checkra1n Jailbreak

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sayfa kaydırır gibi Dock kaydırma vardı sanırım o tweak i arıyorum

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreaklı telefonu yanlışlıkla içerikleri ve ayarları sil diyerek sıfırladım şimdi kurulum ekranında fakat orta tuşum bozıuk olmadığı halde orta tuşu algılamıyor dfu moda alıp çözebilirmiyim bu sorunu

Gurkan09

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç jailbreak yapmadım 13.6 sürümü kullanıyorum yapabileceğim jailbreak var mı birisi nasıl yapacağımı tarif edebilir mi @grkanacrr instagramdan veya buradan yardıma ihtiyacım var bende yapılan iyilikler karşılıksız kalmaz.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreaklı telefonu yanlışlıkla içerikleri ve ayarları sil diyerek sıfırladım şimdi kurulum ekranında fakat orta tuşum bozıuk olmadığı halde orta tuşu algılamıyor dfu moda alıp çözebilirmiyim bu sorunu
DFU moda alarak sıfırdan kurulum yapın.
Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç jailbreak yapmadım 13.6 sürümü kullanıyorum yapabileceğim jailbreak var mı birisi nasıl yapacağımı tarif edebilir mi @grkanacrr instagramdan veya buradan yardıma ihtiyacım var bende yapılan iyilikler karşılıksız kalmaz.
Cihazınız iPhone 6s - iPhone X kapsamında ise checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz. iPhone XS/XR ve üstü ise yapamazsınız.

abdullahyesildemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhaba arkadaşlar. daha önce hiç apple telefon kullanmadım ve elime 5s geçti. lakin dfu modda takılı kaldığı için güncellemişler ve apple kimliğini bilmiyoruz. bunu atlatmanın bir yolu var mıdır. dfu moda veya recovery moda alarak jailbreak yaparak atlatamazmıyız. teşekkürler

hakan312

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Whatsapp ta istediğim kişinin çevrimiçi olduğunda bildirim almak istiyorum böyle bir ücretsiz tweak varmı?

Gurkan09

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
DFU moda alarak sıfırdan kurulum yapın.

Cihazınız iPhone 6s - iPhone X kapsamında ise checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz. iPhone XS/XR ve üstü ise yapamazsınız.
XR malesef ki ilerde çıkar mı bizim telefona ait jailbreak ne diyorsunuz? Zaman olarak ortalama

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@hakan312 Watusi veya Stalky, ikisinden biri istediğiniz işi görüyordu sanırım.
Repo: apt.fouadraheb.com

@abdullahyesildemir iCloud bypass programları var bildiğim kadarıyla, ama ücretsiz olanlarıyla sinyal alamaz, arama gibi en temel özelliği kullanamazsınız. Tam olarak kullanabilmeniz için ücretli bir bypass kullanmanız gerekir. Ama bana kalırsa en doğrusu telefona ait Apple ID’yi bulup kilidi kaldırmak olur.

@Gurkan09 kesin bir zaman vermek doğru olmaz, şu kadar süre sonra çıkacak diye bir durum yok çünkü maalesef. Yapabileceğiniz en iyi şey, gelişmeleri takip etmek sadece.

joker1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba herkese, iyi geceler. Popcorn time su hata icin cozum bulamadim maalesef. bilen varsa yazabilirse cok memnun olurum kolay gelsin

popcorn time server with the specified hostname uyarisi var ekranda film resimleri yok gelmiyor

onrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhabalar,
bir sorum olacaktı konu açamadım forumda.

macbook pro 2015 15 inç kullanıyorum.
cihazım iphone 7 plus ios 13.2.2

checkra1n ile jailbreak yaptım cihazıma. telefonu windows bir cihaza bağlayınca sorun olmuyor, şarj dosya aktarımını sorunsuz yapıyorum ancak macbooka bağlayınca sanki temassızlık yapan bir şarj cihazı gibi bir görüyor bir görmüyor.

yardımınızı rica ediyorum.

joker1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar , iphone 6s telefonum icin checkrain ile jailbreak yapılabiliyor mu su anda. ios 13.6.1 surumundeyim.

furkanzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar instagram da otomatik Video oynatma özelliğini kapatan bi tweak var mı ayarlardan hücresel veri kullanımını azalt dedim ancak Videolar direk oynamaya devam ediyor bunu kapatan bi tweak var mı ya da instagramın sadece dm kısmını açan mesenger gibi bi uygulaması veya yaması mevcut mu
Hocam iphone 6s im var ios 13.6 nasıl jailbreaklerim checkr1in olmadan

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba arkadaşlar bazı uygulamaların bildirimini otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan tweak var varmı

yani örneğin sürekli mail geli yada başka uygulama bunların bildirimini kendimiz belirleyip sadece iş saatlerinde açılsa gibisinden..

Vegeta9

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar jailbreaksiz filza indirmek istiyorum ipa var mı?

joker1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaslar iosninja.io sitesi guvenli mi acaba altstore ile bu siteden uygulama yukluyorum bazen

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaslar iosninja.io sitesi guvenli mi acaba altstore ile bu siteden uygulama yukluyorum bazen
Güvenirliliğini bilemeyiz ama önermiyoruz. Yüklediğiniz uygulamayı her zaman kaynağından yükleyin.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocalarım otg kablosu ile flash bellekten veri aktarımı yapabilir miyim ? filzadan hangi yolu izlemem gerekiyor ?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba arkadaşlar bazı uygulamaların bildirimini otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan tweak var varmı

yani örneğin sürekli mail geli yada başka uygulama bunların bildirimini kendimiz belirleyip sadece iş saatlerinde açılsa gibisinden..
yokmu bu konuda yardımcı olacak arkadaş :hmmm:

5S-12.4.8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5S model 12.4.8 sürümlü cihazıma nasıl JailBreak atabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt