Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cihazda sıkıntılar baş gösterdi, PC yok. Succession tweak ile sorunsuz bir şekilde restore yapıp, unc0ver dev den 5.2.0 indirip yine kolay bir şekilde JB yapabilir miyim? PC olmadan bulaşma diyenler oldu da. Teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazda sıkıntılar baş gösterdi, PC yok. Succession tweak ile sorunsuz bir şekilde restore yapıp, unc0ver dev den 5.2.0 indirip yine kolay bir şekilde JB yapabilir miyim? PC olmadan bulaşma diyenler oldu da. Teşekkürler
Evet
Jb işlemini pc ile yapın.

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Evet
Jb işlemini pc ile yapın.
Hocam PC yoksa hiç bulaşmasam mı? Şuan JB Li kullanıyorum ve yaparken yine PC olmadan yapmıştım sorunsuz bir şekilde. Succession mu sıkıntı çıkartabilir?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam PC yoksa hiç bulaşmasam mı? Şuan JB Li kullanıyorum ve yaparken yine PC olmadan yapmıştım sorunsuz bir şekilde. Succession mu sıkıntı çıkartabilir?
Succesion konusunda talimatlara uygun yaparsan sorun olmaz. öncesinde restore rootfs yapabilirsin mesela.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhaba hayırlı akşamlar ustadlarim biliyom sorum çok ilginç ama cidden böyle bisey varsa çok minnattar olurum cihaz iPad pro jailbreakli appmanager le oyun yedeği aldığında resimdeki buton ayarlarına dönebiliyom bu eski iPad promdaki ss di lakin bu tam buton ayarına dönmem lazım yedek almam için neden tam derseniz çünkü hafif buton ufaklinda yada hafif kaymada oyunda kötü oynuyom hep bu ayarda alışmıştım, size sormak istedim herhangi bir program varmıdır ekranda ss cihazda var o butonları daire içine alıp oyun içi aynı şekil tam hizada yapabilecem direk daire içine sokup çok çok yardımınız dokunur paralı bile olsa farketmez uygulamayı satinda alırım benim için çok çok önemli şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız icin

Ekli dosyalar

hakan7854

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar Herkese Merhabalar Hayırlı Gunler Dılerım
Elimde İphone 6 32 gb speck gray Var Telefon 2 hafta Once Yere Duserek Kasa Ve Ekran Hasar Aldı bir Kaç gun oncede Kendı Kendıne Kapanıp Acılmaya Basladı sorun Nedir
Tahmını Yapım Ucreti Nedir Yaptırırsam Daha Sonra Tekrardan Arıza Verırmı ?
Yardımlarınız İçin Tesekkur Ederim <3

bydustx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben eski telefonum olan 6s e Jailbreak yapmıştım unc0ver ile sonra unc0ver ile Jailbreak kaldırdım ama telefonu sıfırlamadım 3 gün önce iphone 11 aldım ve 6s teki olan yedeklerimi iphone 11 e yükledim iphone 11 e Jailbreak kalıntısı yada geçme gibi bir durum olmuş mudur sizce yeni telefon da Jailbreak kalıntısı olsun istemiyorum yani yedekten yeni telefona geçer mi Jailbreak kalıntısı sizce

bydustx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane
İçinden bir tek fotoğraflarımı alsam sıkıntı olmaz demi şuanda komple sıfırladım ama bir bilgisayarda jailbreak yapmadan önceki yedeğim var ondan yükleme yapsam sıkıntı olur mu

Son düzenleme:

bydustx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane kusura bakma seni yine rahatsız ediyorum 6s te olan jailbreak kaldırıldıktan sonra yeni telefonum olan iPhone 11 e yedeği yükledikten sonra jailbreak geçmiyor demi iphone 11 jailbreakli olmuyor yani

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@bydustx
Yedek üzerinden Jailbreak aktarılmaz başka cihaza...

Sadece aldığın yedekte Jailbreak kırıntıları varsa aktarılabilir...

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
AppStore de ülke değiştirmeye yarayan tweak adı neydi arkadaşlar?

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sabah kalktığımda galerimde bulunan büyün fotoğraflarım silinmiş. Kapatıp açtım gelmedi. Bu neden olur sizce ? Fotoğrafları geri nasıl getiririm ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sabah kalktığımda galerimde bulunan büyün fotoğraflarım silinmiş. Kapatıp açtım gelmedi. Bu neden olur sizce ? Fotoğrafları geri nasıl getiririm ?

Jailbreak varsa
Filza ile "var/mobile/Media/DCIM/100APPLE" konumuna gidip fotoğraflarınızı kontrol edin. Eğer orada yoksa gitmiştir.

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak varsa
Filza ile "var/mobile/Media/DCIM/100APPLE" konumuna gidip fotoğraflarınızı kontrol edin. Eğer orada yoksa gitmiştir.
Tavsiyeniz üzerine baktım fakat fotoğraf namına hiçbir şey yok :( tek çare teşefona temiz kurulum yapıp icloud'dan almak alabileceğimi. Peki jb varken icloud'dan alabilir miyim ?

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tavsiyeniz üzerine baktım fakat fotoğraf namına hiçbir şey yok :( tek çare teşefona temiz kurulum yapıp icloud'dan almak alabileceğimi. Peki jb varken icloud'dan alabilir miyim ?

Anladığım kadarıyla, telefonunuzu sıfırladıktan sonra iCloud'da bulunan yedeklenmiş fotoğrafları indirmek istediğinizi düşünüyorum. Bu işlemi JB varken de yapabilirsiniz.
Bu adımları takip edin : Ayarlar uygulaması > "İsminiz" > iCloud > Fotoğraflar > İndir ve Özgünleri Tut seçeneğini işaretleyin.

Not : Bu işlem iCloud Fotoğrafları seçeneği açık ise geçerlidir. Kapalı ise muhtemelen yedekleme yapılmamıştır,

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tamamdır teşekkür ederm

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kayıtlı parolalarımın hepsi silinmiş.
Apple kimliğinden çıkış yaptım, ondan mı oldu acaba? Parolaları nasıl geri getirebilirim? Lütfen yardımcı olunuz. Teşekkürler

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kayıtlı parolalarımın hepsi silinmiş.
Apple kimliğinden çıkış yaptım, ondan mı oldu acaba? Parolaları nasıl geri getirebilirim? Lütfen yardımcı olunuz. Teşekkürler
yedekte varsa icloud oturumu açınca tekrar getirmesi gerekir.

beratmercanaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonum 7 plus, sürümüm 13.5 ve unc0ver jailbreak mevcut. Reprovision yükledim ve internete bağlı olmama rağmen the internet connection appears to be offline diye bir hata alıyorum. Hata kodu ise -1009. Lütfen biri çözümünü yazsın.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
NetworkDisabler vb. Tweak kurup Wifi Ve Hücresel kısımda Reprovision devredışı ise aktif edin. Eğer aktif ise kapatıp sonrasında tekrar aktif edin. Sorunun düzeleceğini düşünüyorum. Eğer Netcontrol kullandıysanız buna sebeb olmuş olabilir. Son olarak Düzelme olmaz ise icleaner ile ayar dosyasını silip(netcontrol yada networkdisabler) cihazı Respring yapın.

Tips
Tips
Üst Alt