Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba,
İpad 3. nesil (A1430) cihazımız var. İOS 9.3.6 yüklü.. Bu cihaza hangi ios sürümünü yükleyebilirim? Forumda araştırdım bulamadım :(
Teşekkür ederim...
Cihazdaki Son sürüm o zaten. İos8 e sürüm düşürebilirsiniz. Untethered.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar succession a13 destekli mi arkadaşlar. Yeni iPhone 11 cihazım 13.4.1 unc0ver jb var olurda restore etmek istersem bu araçla yapacağım.

realdescent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar checkra1n ile yurt disi telefona imei degistirme islemi yapiliyor mu?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iOs yeni yazılımı yükleyebilirsiniz Pop Up mesajını engelleyen bir tweak varmı sürüm 13.3
Unc0ver 5.0.1 ile jealbreak yapandan beri bu uyarıdan kurtulamadım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar iOs yeni yazılımı yükleyebilirsiniz Pop Up mesajını engelleyen bir tweak varmı sürüm 13.3
Unc0ver 5.0.1 ile jealbreak yapandan beri bu uyarıdan kurtulamadım
Uncover ayarlardan “Disable updates “ tikini kapalı tut ve tekrar Re-Jailbreak yap

Bu işlem sadece uncover 5.0.0 ve 5.0.1 için geçerli

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover ayarlardan “Disable updates “ tikini kapalı tut ve tekrar Re-Jailbreak yap

Bu işlem sadece uncover 5.0.0 ve 5.0.1 için geçerli
Teşekkür ederim, Yanlız bende açıkmış tikini kaldırdım Re-Jealbreak yaptım sonrasında cihazı kapattım açtım tekrar jb yaptım artık gelmiyor

yasinozmeen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 14 de arkaya çift tıklamayla işlem yaptırma işini nasıl yapıyolar. nasıl bi mühendislik yatıyor bu işin adında birde hangi telefona kadar destekleniyor ?
teşekkürler.

egemen28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Cihazdaki Son sürüm o zaten. İos8 e sürüm düşürebilirsiniz. Untethered.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim.. Yani bu cihazı jailbreak ile en azından ios 10'a güncelleyemem o zaman doğru mudur? : )
ios 9a artık yeni güncellemeler gelmiyor youtube bile gitti bişey yapma şansım var mı?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu forumda ipa sitesi sormak yasak mı? jailbreak yasal bir şey mi? olay nedir? bilen biri aydınlatabilir mi?
jailbreak yapıp tweak uygulama yüklemenin sakıncası nedir? filza ile uygulama yükleme tarifi var da ipa yüklemenin sakıncası nedir?
kısaca bir bilgi veren var mı?
şimdiden teşekkürler

(ipa site tavsiyesi sorduğum konu silindi de ondan soruyorum)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamlar hocam, aslına bakarsan forum kurallarına biraz göz gezdirdiğinde konunun neden silindiğini zaten anlayacaktın fakat yine de sormanda sakınca yok hemen cevaplayayım.

Forum olarak bu topluluk içerisinde kırmızı çizgimiz CRACK'tir. Seninde söylediğin gibi Jailbreak legal lakin crack kullanmak her ne sebeple ve ne şekilde olursa olsun illegal bir durumdur. Bizde uygun olduğunu düşündüğümüz kurallar çerçevesinde insanların bu hizmetten daha faydalı bir şekilde yararlanabilmeleri için forumumuzda belli sınırlar çizdik, haliyle takipçilerimizden de edeceğimiz yardımlar karşılığında sadece bu kurallara uymalarını talep ediyoruz.

Anlayışın için teşekkür ederim. Umarım faydalı bir açıklama olmuştur..

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese selamlar. gerçi çok acelem yok ve henüz 13.5.1 'e geçmedim ama yinede araştırıken şöyle bir videoya denk geldim.
biliyorsunuz iphone x ve öncesi telefonlardaki jailbreak, bootrom-based açığı üzerine kurulu. o bakımdan 13.5.1 ile gelen güncellemede ki jailbreak açıklarının kapatılmış olması bahsi geçen telefonları çok ilgilendirmiyor. konu hakkında tecrübeli bilgili ilgili meraklı arkadaşların fikirlerini öğrenmeyi çok isterim.
sizce denenmeli mi? en kötü bir süre jailbreaksız kalınır.
bu kadar sabırsız olmamın nedeni applestore'dan bir türlü uygulama indiremiyor olmam. telefona baştan başlattıktan sonra bile.
sağlıcakla.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonunu güvenle son sürüme güncelleyip checkra1n uygulamasından Allow untested seçeneğini açarak cihazına jailbreak yapabilirsin dostum.

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
boşuna heyecan yapmışım :)) neyse bilmemek değil öğrenmemek ayıp. çok teşekkürler :)))

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar hocam, aslına bakarsan forum kurallarına biraz göz gezdirdiğinde konunun neden silindiğini zaten anlayacaktın fakat yine de sormanda sakınca yok hemen cevaplayayım.

Forum olarak bu topluluk içerisinde kırmızı çizgimiz CRACK'tir. Seninde söylediğin gibi Jailbreak legal lakin crack kullanmak her ne sebeple ve ne şekilde olursa olsun illegal bir durumdur. Bizde uygun olduğunu düşündüğümüz kurallar çerçevesinde insanların bu hizmetten daha faydalı bir şekilde yararlanabilmeleri için forumumuzda belli sınırlar çizdik, haliyle takipçilerimizden de edeceğimiz yardımlar karşılığında sadece bu kurallara uymalarını talep ediyoruz.

Anlayışın için teşekkür ederim. Umarım faydalı bir açıklama olmuştur..
tam açıklama olmuş teşekkürler.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Instagramda hesap açmak istesem onay kodu diyor eskiden maille açılıyordu hesap.Rastgele bir maille şimdi kod ya da numara diyor.Tweaki veya çözümü bilen var mı?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu (Alderis color picker) Paket bağımlılığını nerden kurabilirim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Instagramda hesap açmak istesem onay kodu diyor eskiden maille açılıyordu hesap.Rastgele bir maille şimdi kod ya da numara diyor.Tweaki veya çözümü bilen var mı?
Web üzerinden mail ile alamıyor musunuz.

Tips
Tips
Üst Alt