Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar kesin cevabını vermişsinizdir ama ben rastlamadım teli yeni jailbreak yaptım şunları farkettim mesela pinterestten foto indiriyorum ama galeriye kaydetmiyor,whatapp dan galeriye ulaşamıyorum ne yapmam gerek şimdiden teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugurcankra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler çift faktörlü doğrulama olmadan icloud hesabı nasıl açılıyor yardım edermisiniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Beyler çift faktörlü doğrulama olmadan icloud hesabı nasıl açılıyor yardım edermisiniz

size SMS / Çağrı(tel.) direk yoluyla şifre gelir o şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz

ugurcankra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos 13.5.1 den 13.5 veya 13.4.1 e ipsw yok mu imzaları kapandımı hepsinin

AfatsumZemnod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
merhabalar çok sorulmuş ancak ben göremedim iphone 5im var ve ios 11 yapabilir miyim ? teşekkür ederim.

zeyneepdemiir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba herkese, ayarlarda tweak kısmı en aşağıda biliyorsunuz merak ettiğim konu ise geçenlerde bir videoda sistem ayarları tweakler vs diye ayrılmış ayarlar kısmı ben bunu nasıl yapabilirim ios 13.2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba herkese, ayarlarda tweak kısmı en aşağıda biliyorsunuz merak ettiğim konu ise geçenlerde bir videoda sistem ayarları tweakler vs diye ayrılmış ayarlar kısmı ben bunu nasıl yapabilirim ios 13.2
Shuffle tweakı

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba aranıza yeni katıldım İphone 6 12.4.6 kullanıcısıyım jailbreak yapmadım ama yapmak istiyorum burdan aldığım bilgilere göre unc0ver sürümümü desteklemiyor checkra1n ile yapmam gerek ama pc m yok köydeyim ulaşamıyorum ne yapabilirim? Önümüzde ki zamanlarda unc0ver 12.4.6 ya destek verir mi ? Daha eski sürümleri desteklerken neden 12.4-.12.7 sürümlerini desteklemiyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba aranıza yeni katıldım İphone 6 12.4.6 kullanıcısıyım jailbreak yapmadım ama yapmak istiyorum burdan aldığım bilgilere göre unc0ver sürümümü desteklemiyor checkra1n ile yapmam gerek ama pc m yok köydeyim ulaşamıyorum ne yapabilirim? Önümüzde ki zamanlarda unc0ver 12.4.6 ya destek verir mi ? Daha eski sürümleri desteklerken neden 12.4-.12.7 sürümlerini desteklemiyor? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Bu güne kadar sürekli seri cevaplı konuşulmuş ben yazdım gelen giden yok burayı da mı kuruttuk arkadaş...

efsane

Administrator
Cihaz
1. PC yoksa Checkra1n yüklenmez...

2. Unc0ver 12.4.2-12.4.7 arası sürümlere destek verirmi şimdilik bunu hiç kimse bilemez (unc0ver geliştiricisi dahil)

3. IOS 12.4.2 - 12.4.7 arası bir exploit olmadığı için şimdilik bu sürümlere destek yok...

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1. PC yoksa Checkra1n yüklenmez...

2. Unc0ver 12.4.2-12.4.7 arası sürümlere destek verirmi şimdilik bunu hiç kimse bilemez (unc0ver geliştiricisi dahil)

3. IOS 12.4.2 - 12.4.7 arası bir exploit olmadığı için şimdilik bu sürümlere destek yok...
Peki şu an bir geliştirme söz konusu olmadığından sürümümü en güncel de mi tutmalıyım yoksa 12.4.6 da kalmam mı daha iyi yani 11 den sonra en olmadık sürüme denk geldik zaten 6’lılar olarak yok olma zamanımız geldi sanırım 😄

efsane

Administrator
Cihaz
Peki şu an bir geliştirme söz konusu olmadığından sürümümü en güncel de mi tutmalıyım yoksa 12.4.6 da kalmam mı daha iyi yani 11 den sonra en olmadık sürüme denk geldik zaten 6’lılar olarak yok olma zamanımız geldi sanırım
12.4.7 son sürüm olduğu için acele yok 12.4.6 da kalabilirsin...

5s ve 6’lı kullanıcılar yavaş yavaş maziye karışacaktır 4s/5 gibi

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler acaba filza ile whatsapp'ın giriş ekranını değiştirme şansımız varmı deneyen oldumu arama ekranı değişiyor fakat blurlu gözüküyor onuda bilen varmı

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhabalar developer hesabı uygulamanız devam ediyor mu? Kiminle görüşebilirim? Sormak istediğim birkaç doru bulunmakta şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

Sunny

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm güzel insanlar
iPhone XS Max 12.3.1 ios jailbreak yapılıyormu?
Sadece car bridge vb app için lazım ve yahut bu tarz alternatif uygulama öneriniz varmı? ( araçta YouTube vb için )
Saygılar

elvinkerimov

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar iyi akşamlar. Ben jeilbreak yaparak iCloud ekranını aştım. Ama şimdi bir kaç sorum olucak. Şimdi iCloud kullanamıyorum. Giriş yapılmıyor. Ama app store kullanmak oluyor. Bundan başka en kötü yanı elimde olan iPhone IMEI sorgulama sonucu çalıntı diye çıkıyor. IMEI temiz. Şimdi sorularım. iCloud kullanmak mümkün mü jailbreak olursa. Bundan başka şimdi iPhone kullanıyorum. Çalıntı yazması hangi kötü durumlar yarata bilir. IMEI sorgulamada kayıt yapmalısın söylüyor. Yani IMEI kayıt yaptırırsam rahat rahat kullana bilirmiyim ? Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt