Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

beratmercanaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NetworkDisabler vb. Tweak kurup Wifi Ve Hücresel kısımda Reprovision devredışı ise aktif edin. Eğer aktif ise kapatıp sonrasında tekrar aktif edin. Sorunun düzeleceğini düşünüyorum. Eğer Netcontrol kullandıysanız buna sebeb olmuş olabilir. Son olarak Düzelme olmaz ise icleaner ile ayar dosyasını silip(netcontrol yada networkdisabler) cihazı Respring yapın.
Teşekkür ederim

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar herkese. Arkadaşlar benim cihaz 6s sürüm 13.3 daha önce Pubg mobile kasmadan rahatlıkla oynayabilirken hatta evo alanında dünya sıralamasındayım cihazı jb yaptım 1 aydık kasıyor gibi sanki herkesten düşük fps benim anlamadım gitti böyle bir sorun yaşayan yada içinde evham oluşan başka kimse var mı? Ne oldu ne değişti anlamıyorum performansım yarının altına indi oynayamıyorum resmen

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar herkese. Arkadaşlar benim cihaz 6s sürüm 13.3 daha önce Pubg mobile kasmadan rahatlıkla oynayabilirken hatta evo alanında dünya sıralamasındayım cihazı jb yaptım 1 aydık kasıyor gibi sanki herkesten düşük fps benim anlamadım gitti böyle bir sorun yaşayan yada içinde evham oluşan başka kimse var mı? Ne oldu ne değişti anlamıyorum performansım yarının altına indi oynayamıyorum resmen
JB işleminden sonra olduğunu düşünüyorsanız DFU Moda alıp sıfırlayın, Tekrar izlenimlerinizi gerçekleştirin. Eğer donma olmaz ise ufak ufak tweak kurulumlarınızı gerçekleştirir sonuca ulaşırsınız.

realdescent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bilgisayarsız ios 13.5.1 Jailbreak yapamıyorum, uncover 2. adımda takılı kalıyor veya error veriyor, ne yapacağım?

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Apple music kullanamıyorum denetim merkezinde bağlanıyor diyo
ne yapabilirim?

taha099

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bataryayı 6 ay önce yenilemiştim orjinaliyle 2 hafta önce jailbreak attım telefona ve jb attıktan 1 hafta sonra telefonun pil sağlığı %100 den %75 e düştü ve batarya şişti yeni bataryayla tekrardan değiştiridim bidaha jb atmaya korkuyorum jbnin böyle sorunları varmı yoksa başka bişeydenmi kaynaklı olmuş olabilir teşekkürler.
Telefon : İphone 6S
Sürüm : 13.3.1

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bataryayı 6 ay önce yenilemiştim orjinaliyle 2 hafta önce jailbreak attım telefona ve jb attıktan 1 hafta sonra telefonun pil sağlığı %100 den %75 e düştü ve batarya şişti yeni bataryayla tekrardan değiştiridim bidaha jb atmaya korkuyorum jbnin böyle sorunları varmı yoksa başka bişeydenmi kaynaklı olmuş olabilir teşekkürler.
Telefon : İphone 6S
Sürüm : 13.3.1
Jb donanımsal sorunlara yol açmaz.

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Çıkış yaptıktan sonra tekrar girip respring attım düzeldi teşekkürler hocam :D

pilgrimage

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Merhaba Arkadaşlar İpad 3 MC705ZP/A 9.3.5 versiyonu Jailbreak yaptım.(Yaptıgımı dusnuyorum cydia uyuglşaması geldi arada server bağlanadm diyor ama dikkate almadım )Ancak anlamadım bir kaç husus var. Ben Normalde Garageband ve logic remote uygulamalarını yuklemek istediğimde Logic Remote bu ipad ile uyumlu değil.Aslında Jailbreak yapma sebebi İpad 3 yükleyemediğim uygulamaları yuklemekti.Ancak gene yükliyemiyorum. Andorid ortamındaki apk gibi logic remote ve garageband ipad 3 ile uyumlu calısack ipa dosyalarını nerden bulabilirim ve Nasıl yüklerim. Cydia İmpactor ile olmadı.Bu konuda desteğinize ihtiyacım var.Jailbreak demek bunlarıu istediğim gibi yükleyebilmek demek değil mi ? Bu işte yeni olduğum icin sorularımı mazur gorun.Teşekkürler.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@pilgrimage

Her iki uygulamanın güncel versiyonunu o cihazda çalıştıramazsın... çünkü 64-Bit desteği yok o cihazda...

Jailbreak ile belki bazı uygulamaların çok eski versiyonlarını çalıştırabilirsin... yalnız çok yavaşlamalar/donmalar olacaktır uygulama çalışırken (eğer çalışırsa)

Yani kısacası cihazın + sürümün bu uygulamalar için çok eskidi

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar arkadaşlar Apple store da harika bi uygulama buldum uyku düzeni takip ediyor nefes alış verşimizi dinliyor ve ona göre en uygun zamanda kaldırıyor bizi.
Yalnız uygulama ücretli uygulama içi ödeme sitemi ile benim yüklemek istediğim cihazındaki hesabım orijinal hesabım ben bu uygulamayı bu hesabım da localapp vs. Tweaklar ile kullansam hesabımdan ücret çeker mi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba Arkadaşlar İpad 3 MC705ZP/A 9.3.5 versiyonu Jailbreak yaptım.(Yaptıgımı dusnuyorum cydia uyuglşaması geldi arada server bağlanadm diyor ama dikkate almadım )Ancak anlamadım bir kaç husus var. Ben Normalde Garageband ve logic remote uygulamalarını yuklemek istediğimde Logic Remote bu ipad ile uyumlu değil.Aslında Jailbreak yapma sebebi İpad 3 yükleyemediğim uygulamaları yuklemekti.Ancak gene yükliyemiyorum. Andorid ortamındaki apk gibi logic remote ve garageband ipad 3 ile uyumlu calısack ipa dosyalarını nerden bulabilirim ve Nasıl yüklerim. Cydia İmpactor ile olmadı.Bu konuda desteğinize ihtiyacım var.Jailbreak demek bunlarıu istediğim gibi yükleyebilmek demek değil mi ? Bu işte yeni olduğum icin sorularımı mazur gorun.Teşekkürler.
Bendede var bu cihaz, appstore++ kullan ancak, daha önce uygulamayı indirmiş olmalısın ki tekrar indir butonu bulut olsun. Sonra appstore dan eski sürümlerden birini dene zaten sana uyumlu sürümü bulup indiriyor. Netflix, youtube vs bu şekilde kullanıyorum.

Cihaz sürümünü yüksek göstermek için lowerinstall tweak kullan, bu sayede cihaz sürümü ilk indirirken yüksek gösterirsin uygulama zaten yüklenmez hata verir ama indir butonu buluta döner, bu sayede tekrar lowerinstall ile kendi ios sürümünü gösterip buluta dönen indir butonundan eski sürümleri indirebilirsin.
.....
Senin yine 9.3.5 benim sürüm 8.4 untethered :)

Uygulamaların eski sürümlerini iphonecake web sitesinde bulabilirsin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.5.1 sürümü kullaniyorum. 13.3 yada 13.5 hepsinde ayni durumu yasadim. Söyle ki; Checkra1n jb yaptigimda kilit ekraninda bildirim geldiginde ustune dokunup Acamiyorum. Saga kaydirip görüntüle demem gerekiyor. Bir sure sonra kendiliginden ustune dokunarak direkt aciliyor Uncover jb yaptigimda ise bu durum olmuyor. Bildirime dokundugumda direkt aciliyor. Sebebini bilen var mi? Ben bildirime dokununca acilmasini istiyorum. Saga kaydirip goruntule demekten direkt acilmasi daha kullanisli. İnsallah anlatabilmisimdir.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar rehberdeki kişileri tek hamle ile silebileceğim tweak varmıdır. Swipe to delete contoct denedim ama malesef uyumsuz sanırım. Cihazım iPhone 11 13.4.1 unc0ver jailbreak kullanıyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar rehberdeki kişileri tek hamle ile silebileceğim tweak varmıdır. Swipe to delete contoct denedim ama malesef uyumsuz sanırım. Cihazım iPhone 11 13.4.1 unc0ver jailbreak kullanıyorum.
Repo:
TweaK: Delete Contact
Örnek:

zenon332

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
arkadaşlar herkese hayırlı geceler.
spam veya 0850 li hatları engelleyen bir tweak var mıdır?
sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim.

egemen28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
merhaba,
İpad 3. nesil (A1430) cihazımız var. İOS 9.3.6 yüklü.. Bu cihaza hangi ios sürümünü yükleyebilirim? Forumda araştırdım bulamadım :(
Teşekkür ederim...

Horasan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
S aleyküm iOS 13.3.1 iPhone 8 için bilgisayarsız jb var mi uygulama şeklinde.

Tips
Tips
Üst Alt