Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili dostlar 13.5 unc0ver rocketbootstrap da bir problem mi var acaba. Bununla ilgili hangi uygulama yı yüklesem safemode a atıyor. Google dada aradım bir şey bulamadım
Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Sevgili dostlar 13.5 unc0ver rocketbootstrap da bir problem mi var acaba. Bununla ilgili hangi uygulama yı yüklesem safemode a atıyor. Google dada aradım bir şey bulamadım
Saygılar

Bu repo ekli olsun

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Uygulama klonlama tweaki varmı hocam iOS 13 için

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saygılar

Hangi uygulamayı kuruyorsunuz örneğin

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ekli ama anlayamadığım bir şekilde hata veriyor

Repo yu silip zebra Dan yükledim oldu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ekli ama anlayamadığım bir şekilde hata veriyor

Yüklediğin repo ve Tweaklerin görüntüsünü at buraya ona göre bir analiz yapalım

Ozyurtuna

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba kolay gelsin
İphone 8 plus için JB nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Ramirestimo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar. Telefona jailbreak attım, ipad görününümü için terminal, nomoreclassicapps yükledim ve filza dan source kodlar vs girdim. Sorunum şu jailbreksiz telefonumda aşırı ısınma kasma yokken. Şu an telefonumla 2 dakika oyun oynayamıyorum aşırı ısınma yapıyor var mıdır çözümü ?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var şimdi beni arayan 0501 ile başlayan bir numara var ama 0501 aynı her aradığında diğer numara farklı bu 0501 nasıl engellerim callblocker var engellemek için sadece 0501 yazmam yeterlimi ??

Son düzenleme:

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var şimdi beni arayan 0501 ile başlayan bir numara var ama 0501 aynı her aradığında diğer numara farklı bu 0501 nasıl engellerim callblocker var engellemek için sadece 0501 yazmam yeterlimi ??
numaranın tamamını yazmalısınız

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar kesin cevabını vermişsinizdir ama ben rastlamadım teli yeni jailbreak yaptım şunları farkettim mesela pinterestten foto indiriyorum ama galeriye kaydetmiyor,whatapp dan galeriye ulaşamıyorum ne yapmam gerek şimdiden teşekkür ediyorum

borazanpower

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım, site sayesinde jailbreak işlemini yaptım. Cihaz ipad 2. Siteden önerilen appcake uygulamasıyla youtube vs. Yüklemeyi denedim fakat sürüm kabul etmiyor. Bu cihaza nasıl youtube, office uygulamarı vs. yükleyebilirim? Eski sürümleri nasıl bulabilirim? İos sürümü 9.3.5

yasinozmeen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben telefonu 13.4.1 sürümünde kullanıyorum ,malum yeni sürüm çıktı ve sürekli beni uyarıyor geçireyim mi diye , hem yeni sürüm kullanmak istiyorum hemde bu bildirimi artık görmek istemiyorum lakin jailbreakide bırakmak istemiyorum güncel olan son sürüme yüklesem checkra1n yapabilir miyim telefonu yada uncover ?
Teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt