Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar jbli ip8 (13.3.1) kullanıyorum şu anda. İos 14 çıktığında checkrain ile zınk diye jb yapabilecek miyim acaba ?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tittle de Settings yazan yeri sileyim derken Title komple silindi hocam
ayarlara girince inglicze ve yazilar bozuk iconlarin

borabaz8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
benim telefonum 11.4.1 jailbreakli şuan 13.5.1 güncellemesi çıkmış sanırım ama ben telefonu 13.5 e güncelleyip jailbreak yapabilir miyim?(iphone8 plus)

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
benim telefonum 11.4.1 jailbreakli şuan 13.5.1 güncellemesi çıkmış sanırım ama ben telefonu 13.5 e güncelleyip jailbreak yapabilir miyim?(iphone8 plus)
Buedan iOS 13.5 indir

itunes ile yükle cok önemli Itunes da Iphone geri yükle tiklamadan önce PC de Shift tusuna basili tutacaksin ;)
A4A63BA4-896C-4BC3-8AFB-945A9E834285.jpeg

Son düzenleme:

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şu lisanslıyoduk ya ürünleri o tweak neydi
Mesaj düzenlendi:

Appcake açılmıyor yardım

Son düzenleme:

tolgademirtas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 13.1.3 kullanıyorum. unc0ver ile Jailbreak yaptım herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar taaki whatsapta medya gönderememek dışında. Şuan kullandığım tüm tweakları durdurdum iclenar ile ama yine düzelmedi. jailbrak sildim restore rootfs yükledim yine olmadı. Ne yapsam sorunu çözemedim. Medya göndermek isteyince cihazı kapatıyorum açınca medya gönderimi yapıyorum sonrda Jailbreak yapıp kullanıyorum bir çözüm önerisi olan yardımcı olabilecek olan arkadaş var mı?

Ekli dosyalar

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tel sıfırladım şuan Cydia çalışmıyor exıt yazıyor üstte ve Apple kimliğini kabul etmiyor şifre yenilememe rağmen acil yardım
Mesaj düzenlendi:

Cydia sildim checkra1n den halen Apple kimliği olmuyor

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Tel sıfırladım şuan Cydia çalışmıyor exıt yazıyor üstte ve Apple kimliğini kabul etmiyor şifre yenilememe rağmen acil yardım
Mesaj düzenlendi:

Cydia sildim checkra1n den halen Apple kimliği olmuyor
iCloud servislerinde sıkıntı var şuan. Apple sorunu düzeltene kadar erişim sağlayamazsınız.

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
onu düzelttim şimdide safe moda girdi hangi tweaktan olduğunu bilmiyorum nasıl bulcam i cleaner ile temizledim düzelmedi sorun

siyard

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar ios 12.4.7 nasıl Jailbreak yapabilirim acil yardım lazım cihazım 6 plus

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Cydia ya Facebook la alişveriş yapmiştim Facebook la giriş varmı bende olmuyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Wehemod1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
0564A2FF-791B-4CF2-991E-6E1249C01BDF.png
arkadaşlar dün den önce unc0ver yüklemeye çalışıyordum ama yüklenmiyordu dün şans eseri yükledim hiç sorunsuz kuruldu jailbreak yaptım lakin tweakler ayarlara gelmiyordu ard arda tekrar jailbreakledim bu sefer cydia gitti indirdiğim tweak uygulamaları duruyor ama ne unc0ver açılıyor nede indirdiğim uygulamalar siliniyor unc0ver I tekrar da indiremiyorum ne yapmam lazım
İos 13.5 iphone 6s

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
NoLowPowerAlert 13,5 JB çalışıyor mu? Ben denedim, olmadı.. @efsane @srdgny

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar benim eski bir 5S’im var. 12.1.1 Uncover JB var. Ben bunu ayarlardan sıfırlarsam elmada kalma olayı olur mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zeyneepdemiir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 13.2 kullanıyorum cihazım jailbreakli. benim aradığım tweak whatsapp'ı 2015teki görünümüne kavuşturabileceğim bir tweak var mı merak ediyorum. Kısaca istediğim şey sohbet kısmında kişi ismini ortaya almak, online olduğunu onun altına almak kısaca ekteki fotoğraftaki gibi yapabileceğim veya benzetebileceğim.0893A6C1-86AD-48E1-BE3E-6888293FA85A.jpeg

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
İos 13.2 kullanıyorum cihazım jailbreakli. benim aradığım tweak whatsapp'ı 2015teki görünümüne kavuşturabileceğim bir tweak var mı merak ediyorum. Kısaca istediğim şey sohbet kısmında kişi ismini ortaya almak, online olduğunu onun altına almak kısaca ekteki fotoğraftaki gibi yapabileceğim veya benzetebileceğim.Ekli dosyayı görüntüle 17489
Daha önce arama ve görüntülü arama iconları olmadığı için durum ortadaydı. Watusi ile arama iconlarını kaldırabilirsin. böylelikle o “kişi bilgisi için..... “ diye kayıp giden yazıyı takip etmek zorunda kalmazsın. sanırım o yazı dikkatini çektiği için bunu yapmak istiyorsun. eğer öyleyse dediğim gibi işini görür.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7+ cihzimdan rehberi sim karta atabilecegim tweak yada bir yöntem var mi

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Online bir oyunda iki tane hesabım var ve iki hesaba da hızlı bir şekilde erişe bileceğim bir uygulama varmıdır parallel space tarzı ?

Tips
Tips
Üst Alt