Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeni ios kullanıcısıyım X 11.3.1 kullanıyorum kör cahil durumdayım sanırım zaman daralıyor ve güncellemesini mobil den yaptım ilk jb olucak ve resimden başka yedeğim yok dikkat etmem herhangi birşey var mı? Sorun yaşamamak için ?

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yeni ios kullanıcısıyım X 11.3.1 kullanıyorum kör cahil durumdayım sanırım zaman daralıyor ve güncellemesini mobil den yaptım ilk jb olucak ve resimden başka yedeğim yok dikkat etmem herhangi birşey var mı? Sorun yaşamamak için ?
Ota guncellemesini yapmayın pcden guncelleyin forumda bulunan yazılım güncelleme profilini yükleyip cihazi güncellemeye kapatın iphonumu bul kapatın

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sıfırlamaya gerek yok anladığım kadarıyla İtunes kullanarak güncellemek gerekiyor ama iTunes de şuan ki sürümü indiremiyorum Üst versiyonu aktf olan 11.4 versiyonu indirme butonu aktif
Mesaj düzenlendi:

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sıfırlamaya gerek yok anladığım kadarıyla İtunes kullanarak güncellemek gerekiyor ama iTunes de şuan ki sürümü indiremiyorum nir üstü olan .4 versiyonu indirme butonu aktif
Ota guncellemesi yaptığın için sıkıntı olur eski yazılımın üstüne yeni yazılım kurdun sonuç olarak pcden ipsw sitesine girerek telefon modelini seçip 11.3.1 firmwareyi indir i tunes ile telefonu dfu moduna al shift tuşuna basarak geri yüklemeye tıkla dosyayı seçip yüklemeyi bitir

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone model numarası, iPhone’un arkasındaki küçük metinde “Model AXXXX” şeklinde yer almaktadır.
mobilden form kullanamıyorum elime yüzüme bulaştırdım model yazısı cidden mevcut değil

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ayarlar Hakkında kısmında Model yazar, Model satırında sağdaki yazıya tıklayın bir kere yazar orda Axxxx şeklinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 11.3.1 (15E302) for iPhone X (GSM) şuan bunu indiriyorum

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Global modelde olabilir 2 dosya var 11.3.1 için

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
restore indi şimdi ne yapmalıyım
Yedeğinizi alın sonra telefonu DFU moda alıp restore edin, iTunes’den Geri Yükleye Shift e basarak tıklayın ve indirdiğiniz dosyayı seçin kurulumu yapın

Anlatımı varmış hocam buyrun;

DFU Mode ile Yazılım Yükleme

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 11.3.1 (15E302) for iPhone X (GSM) kurulum son bulur ve jailbreak bekleme moduna girmiş bulunuyorum :) yardımlarınız için tşkkr

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
iOS 11.3.1 (15E302) for iPhone X (GSM) kurulum son bulur ve jailbreak bekleme moduna girmiş bulunuyorum :) yardımlarınız için tşkkr
Aramıza hoşgeldin :) rica ederim

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladım @murat hocam iki gündür arıyorum şu vshare vip yi indiremedim ya para istiyor sizin bir bilginiz varmı nasıl para vermeden indirebilirim teşekkürler

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Linux dağıtımında atıyorum Ubuntu, Virtualbox üzerinden windows kursam ve itunes yüklesem, Telefonumu usb ile ubuntu işletim sistemi yüklü makineye bağlasam virtualboxtaki windows taki itunes ile telefonumu kontrol edebilirmiyim mesela dfu moduna alıp telefonu ipsw restore edebilirmiyim? Elimde cihaz yok teorik olarak konusuyorum aranızda deneyen var mı?

Edit: Teorime karşılık böyle bir şey buldum gönüllü biri deneyip bana bildirebilirse sevinirim.

Kod:
I found the following procedure listed on a couple of forums and websites. Just tried it out with my iPhone 5S on a Windows 7 VM with a Ubuntu 14.04 host and it works fine.

Install VirtualBox and the VirtualBox Extension Pack. Find them both here. Create a Windows virtual machine.
On your host Ubuntu machine, run the following command -

sudo usermod -a -G vboxusers <USERNAME>
Replace <USERNAME> with your username, of course.

Log out and log back in. (This seems to be important!)

Run VirtualBox. Open the Settings to your Windows VM. Under the USB tab you'll be able to choose your Apple device by clicking on the + button on the right.

Run your Windows VM now and install iTunes. You'll be able to sync and backup like normal.

Hope this helps you out!

ismailaygn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 9.7'
Ipad 5 11.3.1 kullaniyorum bazi oyunlar icin klavye-mouse almak istiyorum , netten baktim da klavye takilir gözüküyo da mause baglanmiyo diye anladim kusuruma bakmayin pek bilgim yok bu konularda mause ve klavye ipadima baglamam mumkun mu ve nerden satin alabilirim

Tips
Tips
Üst Alt