Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,

Sadece 9.3.3 de jb kullandım.
Vazgeçmemin sebebi ise, internet bankacılığını sık kullanıyor olmam.
Ne kadar internet bankacılığı kullandığım uygulama varsa, açılmadan önce uyarı veriyor.
Tehlikeli midir jb li internet bankacılığı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,

Sadece 9.3.3 de jb kullandım.
Vazgeçmemin sebebi ise, internet bankacılığını sık kullanıyor olmam.
Ne kadar internet bankacılığı kullandığım uygulama varsa, açılmadan önce uyarı veriyor.
Tehlikeli midir jb li internet bankacılığı?
Jb işlemi yapıyorsan zaten bu tarz durumları kabul etmiş oluyorsun çok güvenli olduğunu söylemek zor tabiki ama uyarılar kapatılabilir yıllardır kullanmaktayım bi sorun yaşamadım root klasörlerine erişim olduğundan riskli gorunebiliyor haliyle.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben sadece kira gönderiyorum bir de faturaları internet bankacılığından ödüyorum. Ara da da ne kadar para kaldı diye bakıyorum ondan dolayı sıkıntı olur mu ? Önceki jb kullandığım zamanlar da kullanmıyordum da kirada falan olunca kullanmaya başladım. Ben bu yönden düşünmemiştim. 😁

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Jb işlemi yapıyorsan zaten bu tarz durumları kabul etmiş oluyorsun çok güvenli olduğunu söylemek zor tabiki ama uyarılar kapatılabilir yıllardır kullanmaktayım bi sorun yaşamadım root klasörlerine erişim olduğundan riskli gorunebiliyor haliyle.
Cevabın için teşekkür ederim adminim.
Androidlerde bu sorun her zaman var, senelerdir onlara birşey olmadıysa bize de olmayacaktır diye düşünüyorum. :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben sadece kira gönderiyorum bir de faturaları internet bankacılığından ödüyorum. Ara da da ne kadar para kaldı diye bakıyorum ondan dolayı sıkıntı olur mu ? Önceki jb kullandığım zamanlar da kullanmıyordum da kirada falan olunca kullanmaya başladım. Ben bu yönden düşünmemiştim. 😁
Sıkıntı olmaz dersem, sıkıntı oldugunda benı mi muhattap göreceksin :D ben gayet acık bir şekilde belirttim orda gerisi sizin bileceğiniz iş. ;)

Cevabın için teşekkür ederim adminim.
Androidlerde bu sorun her zaman var, senelerdir onlara birşey olmadıysa bize de olmayacaktır diye düşünüyorum. :)
Rica ederim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sıkıntı olmaz dersem, sıkıntı oldugunda benı mi muhattap göreceksin :D ben gayet acık bir şekilde belirttim orda gerisi sizin bileceğiniz iş. ;)

Rica ederim.
Tamamdır teşekkürler.

Bir de başka soru telefon güncellemesin kendi kendini diye tvOS profili yükledim ana ekrana Feedback diye bir uygulama geldi. Bu onunla ilgili demi ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir başka soru ama bu sefer abimin sorunu 😁 FaceTime’dan 7 TL kadar bir ücret gitmiş kullanmadan. Onu kapatmaya çalışıyor ama sınırlamalar parolasının şifresini bilmiyor. Ben koymadım diyor. Apple aramış restore edeceksiniz diyor. Restore etmeden bir çözümü yok mudur ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bir başka soru ama bu sefer abimin sorunu 😁 FaceTime’dan 7 TL kadar bir ücret gitmiş kullanmadan. Onu kapatmaya çalışıyor ama sınırlamalar parolasının şifresini bilmiyor. Ben koymadım diyor. Apple aramış restore edeceksiniz diyor. Restore etmeden bir çözümü yok mudur ?
siz bencede restore edin bilmeden ücret aldıysa tekrar yanlış bir işlem yine bir ücret alır en sonunda başarırsın ama kurtulayım derken fazla fazla ödeme :D

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
siz bencede restore edin bilmeden ücret aldıysa tekrar yanlış bir işlem yine bir ücret alır en sonunda başarırsın ama kurtulayım derken fazla fazla ödeme :D
Parayı da geri vermiyormuş hainler. 😁 Öyle yapacağız artık 😁

Sametssm1011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
beyler iphone 5 e bi jailbreak yapalım ya siz nasıl yaptınız bi yardımcı olun bana :nusenuse:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
en son helix jailbreak yaptım cydiadan iprotect,maize,3dshortcut indirdm kapatıp açtıktan sonra hücresel veriyi kullanamaz oldum açıyorum hücresel veriyi ama kullanamıyorum
Jailbreak yokken çalışıyor mu peki?

JailbreakTR

Sametssm1011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Jailbreak yokken çalışıyor mu peki?

JailbreakTR
evet jailbreak yokken sorun yok hiçbişeyde jb yapınca hücresel veriden hiçbiyere girmiyor müşteri temsilcisi ile görüştüm sıkıntı telefonda dediler başka telefonda çaışıyor hat nasıl düzelticez ki bunu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
evet jailbreak yokken sorun yok hiçbişeyde jb yapınca hücresel veriden hiçbiyere girmiyor müşteri temsilcisi ile görüştüm sıkıntı telefonda dediler başka telefonda çaışıyor hat nasıl düzelticez ki bunu
Ayarlardan "Roaming" aktif et..
Değişen birşey olmazsa DfU moduna al ve Cihazı tam sıfırla.

ITunes Cihaza sürüm yüklerken Operatör bildirimi gelecek onu "Hayır" ile devam et ve düzelmesi gerekiyor.

JailbreakTR

Sametssm1011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Ayarlardan "Roaming" aktif et..
Değişen birşey olmazsa DfU moduna al ve Cihazı tam sıfırla.

ITunes Cihaza sürüm yüklerken Operatör bildirimi gelecek onu "Hayır" ile devam et ve düzelmesi gerekiyor.

JailbreakTR
uluslararası dolaşımı açıcam demi
Mesaj düzenlendi:

bir de iphone 5 te PUBG nasıl oynayabilirim

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
uluslararası dolaşımı açıcam demi
Mesaj düzenlendi:

bir de iphone 5 te PUBG nasıl oynayabilirim
Bildiğim kadarıyla daha iyi bir cihaz istiyor. Yani oynayamazsınız.

JailbreakTR

Sametssm1011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
şimdi tekrardan iphone 5 e jailbreak yaptım telefonu yeniden başlatınca veri çalışmaz olucak biliyorum napiyim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
şimdi tekrardan iphone 5 e jailbreak yaptım telefonu yeniden başlatınca veri çalışmaz olucak biliyorum napiyim
Denedinmi ? Yukarda dediğim gibi yaptınmı ?

Başka bir sim kartı ile denedinmi ?

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt