Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios11 de bildirim ekranına düşen bildirimleri tek tıklamayla açan bir eklenti vardı bilen hatırlayan var mı ? yani sağa sola kaydırmadan

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar ios 10.3.1 te çalışan bytafont 3 vardı kimde varsa deb dosyasını atabilirse sevinirim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler ınstagram birine yorum atarken yorum yerine video yada foto atacağım bir tweak varmı

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Twitter dan video indirmek için bir tweak varmı?
Twitter++ çalışmıyor bende.
Sürüm ios 10.3.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Twitter dan video indirmek için bir tweak varmı?
Twitter++ çalışmıyor bende.
Sürüm ios 10.3.1

IMG_0061.jpg
Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal uygulamalarda çalışıyor.

Ayarlardan aktif etmeyi unutma 👍

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yükledim hocam , ayarlar dan da aktif ettim. Ama başarısız oldu yine .

Ayarlardan aktif et, respring at sonra twitter'da herhangi bir videonun üzerine basılı tut

Ekli dosyalar

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ayarlardan aktif et, respring at sonra twitter'da herhangi bir videonun üzerine basılı tut
Aynen bu dediklerinizi yaptım zaten hocam. Bende çalışmadı . Vazgeçtim kaldırdım geri tweaki...

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Aynen bu dediklerinizi yaptım zaten hocam. Bende çalışmadı . Vazgeçtim kaldırdım geri tweaki...

Uzun süredir kullanıyorum youtube dahil sorunsuz download yapıyor.

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek için neler kullanıyorsunuz ? Appcake çoğu şeyi yükleyemiyor. İnternet üzerinden indirdiğim ipaları filzadan yükle diyince de çoğu uygulamadan atıyor. Tavsiyeleriniz nelerdir ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek için neler kullanıyorsunuz ? Appcake çoğu şeyi yükleyemiyor. İnternet üzerinden indirdiğim ipaları filzadan yükle diyince de çoğu uygulamadan atıyor. Tavsiyeleriniz nelerdir ?
Aynen bende aynı şeyi merak ediyorum.Ücretli oyunların ipasını indiriyorum filzadan yükleyemiyorum Ne yapmak gerek

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aynen bende aynı şeyi merak ediyorum.Ücretli oyunların ipasını indiriyorum filzadan yükleyemiyorum Ne yapmak gerek
AppStore üçretli tavsiye ederim

Dışardan ne yüklersen yükle çalışmaz
, çalışsada ömrü kısa olur o tür uygulamaların.

JailbreakTR

Sametssm1011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba arkadaslar benim iphone5(10.3.3)cihazim var buna jailbreak yukledim h3lix ile ilk basta bi sorun yoktu ama sonra mobil veriyi kullananamaz hale geldim lutfen yardim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaslar benim iphone5(10.3.3)cihazim var buna jailbreak yukledim h3lix ile ilk basta bi sorun yoktu ama sonra mobil veriyi kullananamaz hale geldim lutfen yardim
Sistem dosyalarıyla oynadın mı?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hayır sadece iprotect,maize,force3dshortcuts,camera mod10 tweaklerini yükledim. yardım edin zor durumdayım
Rahat ol kardeşim son sürümün 10.3.3 :) ipsw.me adresinden cihazına uygun sürümü indir DFU ile yükle gitsin hiç uğraşma.

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar su semperon tweak inin bir alternatifi var mı acaba.hanı bu samsunglardakı gibi kilt ekrandayken saati gösteren tweak:::iki saattir ugrasıyorum tweakı satın alıcam bir türlü olmadı

Tips
Tips
Üst Alt