Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba. Iosda çok yeniyim. Çok değişik sistem Android sonrası. Yardimlariniza ihtiyacım var

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba. Iosda çok yeniyim. Çok değişik sistem Android sonrası. Yardimlariniza ihtiyacım var
Ios alakalı mı soracaksın yoksa jailbreak or alakalı mı.ikisi birbirinin içinde ama farklı şeyler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ios 10.3.1 uyumlu bildirimleri gruplayan bir tweak varmı?

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar app store herhangi bir şekilde indirme yapmama veya uygulama güncellememe izin vermiyor. Sıkıntı nedir ? Başına gelen oldu mu daha önce ?

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ios alakalı mı soracaksın yoksa jailbreak or alakalı mı.ikisi birbirinin içinde ama farklı şeyler.

Aslında JB. Beklerken çıkışını araştırıyorum da sürekli. Hallemedezsem kendi başıma o zaman yardım talep edeceğim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar app store herhangi bir şekilde indirme yapmama veya uygulama güncellememe izin vermiyor. Sıkıntı nedir ? Başına gelen oldu mu daha önce ?
Şifrenizi değiştirmeyi deneyebilir misiniz?

JailbreakTR

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Oldu hocam tamamdır. Teşekkürler. Ama anlamadım bunun mantığı neydi ?

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler tutu app vipyi nasıl indirebilirim para vermeden bilen biri varsa yardımcı olabilirmi

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok teşekkür ederim kardeşim @Samet
Mesaj düzenlendi:

@Samet kardeşim bu hatayı alıyorum ya nedeni nedir versiyonum 11.3.1 bu sürüm olmuyorsa app valleyin de vip si var onu verebilirsen sevinirim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çok teşekkür ederim kardeşim @Samet
Mesaj düzenlendi:

@Samet kardeşim bu hatayı alıyorum ya nedeni nedir versiyonum 11.3.1 bu sürüm olmuyorsa app valleyin de vip si var onu verebilirsen sevinirim
Sende jailbreak yok o yüzden appsync olması lazım senin sürümüne jailbreak geliyor o zaman yüklersin

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu uygulamaları jb olmadan yükleyince 1 hafta sonra sıkıntı oluyormuş bu mevzu nedir tam olarak anlayamadım heryerde de bi bilgi kirliliği var kimisi diyor tutuapp'den yükleyince 1 hafta sonra uygulama çalışmıyor kimisi diyor geliştirici profili lazım ?
Tweakbox AppValley işini görür
SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Bu uygulamaları jb olmadan yükleyince 1 hafta sonra sıkıntı oluyormuş bu mevzu nedir tam olarak anlayamadım heryerde de bi bilgi kirliliği var kimisi diyor tutuapp'den yükleyince 1 hafta sonra uygulama çalışmıyor kimisi diyor geliştirici profili lazım ?

SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geliştirici hesabı dışındaki hesaplarla yüklenen ipaların 1 hafta geçerlilik süresi vardır. Durum bundan ibaret 👍

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 jb çıktımı?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Çok güzel bir duvar kağıdı bunun iPhone 6 olanını bulabilir miyiz ?

4FEDABD9-6357-47F0-8A4E-ECC60D1C899D.jpeg

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Papers.co adresinden telefonuna uygun bir sürü duvar kağıdı bulabilirsin. AppStore'da uygulaması var onu da indirebilirsin. Ayrıca Jailbreakli olanlar LocalIApStore ile satın alarak reklamsız Premium üyeliğe de geçebilirler.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Papers.co adresinden telefonuna uygun bir sürü duvar kağıdı bulabilirsin. AppStore'da uygulaması var onu da indirebilirsin. Ayrıca Jailbreakli olanlar LocalIApStore ile satın alarak reklamsız Premium üyeliğe de geçebilirler.

Ben bunun aynısını istiyordum

Tips
Tips
Üst Alt