Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iyi geceler arkadaşlar biraz önce call Recorder yükledikten sonra cihazın kamerası çalışmamaya başladı siyah ekranda kalıyor.uncover ile restore rootfs yapınca düzeliyor.simdi benim sorum şu resimdeki 2 tane gözükenleri silip denemek istiyorum cydia da sadece call Recorder gözüküyor diğeri gözükmüyor nerede ve nasıl bulup silebilir mesela filza ile şimdiden teşekkürler..
Biri CallRecorder diğeri CallRecorder’in lisansı diyelim.. bunları silmekle kamera sorunu gidermiş olmaz...

Unc0ver yakın bir güncelleme ile yakında bu ve benzer sorunlara çözüm olacaktır..

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Biri CallRecorder diğeri CallRecorder’in lisansı diyelim.. bunları silmekle kamera sorunu gidermiş olmaz...

Unc0ver yakın bir güncelleme ile yakında bu ve benzer sorunlara çözüm olacaktır..
Cevabınız için teşekkürler,şu şekilde deneyerek bu kanıya vardım.sirasiyla cydia dan uygulama indirdim sonra respring yapıp kamerayı denedim tüm indirmiş olduğum uygulamalardan sonra kamera çalıştı ancak call Recorder uygulamasını lisansiyla birlikte yükleyince kamera siyah ekranda kaldı.kac defa rootfs yapıp yükledimse hepsinde aynı yerde kamera çalışmaz oldu maalesef.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cevabınız için teşekkürler,şu şekilde deneyerek bu kanıya vardım.sirasiyla cydia dan uygulama indirdim sonra respring yapıp kamerayı denedim tüm indirmiş olduğum uygulamalardan sonra kamera çalıştı ancak call Recorder uygulamasını lisansiyla birlikte yükleyince kamera siyah ekranda kaldı.kac defa rootfs yapıp yükledimse hepsinde aynı yerde kamera çalışmaz oldu maalesef.
CallRecorder Geliştiricisi ve bazı geliştiriciler kendi yaptıkları Tweaklerin tam çalışması için ufak bir düzenleme yapmaları gerekiyor ve aynı zamanda Unc0ver geliştiricisi de yeni unc0ver aracına bir güncelleme getirecektir..

1. Unc0ver 12.4 A12 cihazlar için yayınladığı araç içinde artık Cydia Substrate değil, onun yerine Substitute var.. yani iki farklı Tweak çalışmasını sağlayan araçlar..

Onun için şu anda , Kamera , FaceID , WatusiTools , iThemer sorunları var..

Not: Unc0ver A12 - 12.4 için geçerli

faze06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba cihazım 12.3.1 sürümü İPhone 7 Plus. Jailbreak yapma imkanım var mı ?

dgknoz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar ikinci el bir tane iPhone 6s aldım adam sıfırlamış telefonu ben elime alıp açtığımda baştan açıldı ülke ve dil seçtikten sonra direk kullanıcı adım ve şifremi girerek iPhone girişi kendim yaptım. Şimdi sormak istediğim soru şu telefonu sıfırlama yaptığımda adamın eposta etkinleştirmek çıkar mi acaba yoksa sorunsuz olarak artık benim kullanıcım mi çıkacak, neden soruyorum; birinden 5c almıştım kendi kullanıcımı girmiştim bugün telefon sıfırlamak istedim etkinleştirmek istedi ondan dolayı, birileri konu hakkında bilgisi var ise dönüş yapabilir mi ?

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.4 uncower jailbreak yaptım sadece ngxplay yükledim fakat repsing yapmıyor çözüm bulamıyorum yardımcı olacak arkadaşlar varmı

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@akrep27 tweak kurduktan sonra denetim merkezinden PowerModule yanindaki Artı işaretine dokun resimdeki gibi ekran görüceksin

14496

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalae cydia da tweak kurduktan sonra veriler yeniden yükleniyor ekranında çok bekliyorum sebebi nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
jailbreak li cihazım snuz respring hatası verdikten sonra telefonumu home ve power tuşu ile yeniden başlattım ve şöyle bir problemle karşılaştım
Mesaj düzenlendi:

video atamıyormuyuz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalae cydia da tweak kurduktan sonra veriler yeniden yükleniyor ekranında çok bekliyorum sebebi nedir

Cydianın çalışma hızı biraz yavaş, cihazınız ile alakalı değil.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
jailbreak li cihazım snuz respring hatası verdikten sonra telefonumu home ve power tuşu ile yeniden başlattım ve şöyle bir problemle karşılaştım
Mesaj düzenlendi:

video atamıyormuyuz
Tapatalk içerisinden video gönderemezsiniz.
Ekran hata görüntüsü atabilirsiniz.

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ben şu anda bilgisyardayım telefonu kullanamıyorum

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hello diye açılıyor sonrasında cighazınız güncellendi diyor devam ettiğimde başlat diyorum ve 5 veya 6 bsaniye sonra tekrar hello ekranına dönüyor

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
hello diye açılıyor sonrasında cighazınız güncellendi diyor devam ettiğimde başlat diyorum ve 5 veya 6 bsaniye sonra tekrar hello ekranına dönüyor
Telefonunuz sıfırlanmış olabilir mi

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hayır sonsuz respringten sonra power ve home tuşuyla yeniden başlattıktan sonra böyle oldu
hatanın videolu linki
döngü halinde her başlat diyişimden 5 6 saniye sonra hello ekranına tekrar dönüyorum telefonum döngüye girdi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hayır sonsuz respringten sonra power ve home tuşuyla yeniden başlattıktan sonra böyle oldu
hatanın videolu linki
döngü halinde her başlat diyişimden 5 6 saniye sonra hello ekranına tekrar dönüyorum telefonum döngüye girdi
İmazing programı ile ekranı geçmeyi denedinizmi

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
nasıl yapacağım ? imazing den yedek yüklemeye çalıştım fakat iphonumu bul açık ve kapatamıyorum

Tips
Tips
Üst Alt