Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
cydia'da bir kaç dosyanın güncellenmesini istiyordu, güncelledim sonrasında hiç bir tweak çalışmamaya başladı. ilk başta tweaklar gözüküyordu şimdiyese hiçbir şey gözükmüyor.
Cydia içinden en son güncellediklerinin resmini atarmısın (cydia alt yapı güncelleme mi, tweak güncelleme mi)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu “AZinstaller” tweaki ile ilgili bilgisi olan varmı, biraz ilginç geldi de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Reprovision alternatifi bir uygulamaya benziyor tek farkı hesap ile imzalama yapmıyor, ek olarak appsync tweakının kurulması gerekiyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@taha34 crack repo ve tweak kaynaklı sorunlara yardımcı olmuyoruz.
Cihazında hali hazırda crack repo mevcut.
Cihazını tekrar restore yap ve crack repo ve tweaklardan uzak dur.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Crackten ötürü kaynaklanmadı.

Cydia altyapı güncellemesi. Zaten crackli tweak kullanmıyorum listeyi buradan çektim toplu ekledim. İçerisinde hiçbir crackli tweak yok
Mesaj düzenlendi:

Tweakları geri getirmeye çalışıyorum sadece
Peki dediğiniz gibi olsun.
Cydia içerisinde tweaklar görünmüyorsa geri getiremezsiniz tekrar yüklemeniz gerekli.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki bu düşük çözünürlük sorununu nasıl aşabilirim ?
Tweak listesini yüklediğimde veriler geri gelecek midir?
Tam ekran yapmak için cydia installeri tekrar yükleyin.
Veriler den kastınız tweakların ayarları ise icleaner pro ya giriş yapın ve sol alt köşe (+) basın ayar dosyalarını açın (tweakların ayar dosyaları gözüküyorsa otamatik ayarlanır kurduğunuz tweaklar) eğer ayar dosyaları yoksa yeniden tweakları ayarlamanız gerekli.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
tweakların kaydettiği verilerden bahsediyordum aslında?
Cydia dan silinen Her hangi bir tweakı ismi ile filza içinde root kısmında arama yapın eğer dosyalar çıkıyorsa tweak cydia önbelleğinden silinmiştir tweakı kurduğunuzda tüm ayarları geri gelir.
Fakat cydia içinde preference loader ve mobilesubstrate resetlendiyse tüm tweaklar sıfırlanmıştır

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
bu nepeta hem reposunu hemde twitter hesabını kapatmış. varmı bilgisi olan zaten cydia da reposu sürekli hata veriyor dünden beri

Redline19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s kullaniyorum sürümüm 12.3.1 uncover yükledim ama jealbreak liyemiyorum.
Yardimci olursaniz cok sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 6s kullaniyorum sürümüm 12.3.1 uncover yükledim ama jealbreak liyemiyorum.
Yardimci olursaniz cok sevinirim
12.3 1 sürümü için jb yayınlanmadı.
Cihazınızı 12.4.1 sürümüne güncelleyerek yayınlanacak olan jb bekleyebilirsiniz.
Konu linkini takipte kalın.

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar, JB yaparken fatal error hatasını verdi.
Çözüldü - uncover Error (Fatal) bu konuda se7touch ın verdiği çözümü uyguladım ancak şuanda neden bilmiyorum Cydia'ya repo ekliyorum ama eklediğim repo gözükmüyor. iCleaner Pro ve ReProvision yüklemem lazım ancak yok yani yeniden yükle falan yapıyorum Cydia'da bir türlü gözükmüyor eklediğim repo ve tweakler.
Yardımcı olurmusunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar, JB yaparken fatal error hatasını verdi.
Çözüldü - uncover Error (Fatal) bu konuda se7touch ın verdiği çözümü uyguladım ancak şuanda neden bilmiyorum Cydia'ya repo ekliyorum ama eklediğim repo gözükmüyor. iCleaner Pro ve ReProvision yüklemem lazım ancak yok yani yeniden yükle falan yapıyorum Cydia'da bir türlü gözükmüyor eklediğim repo ve tweakler.
Yardımcı olurmusunuz?
Hangi repoyu eklemeye çalışıyorsunuz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
'in reposu iCleaner Pro için ekledim ama gözükmüyor Cydia'da.
Beta ile biten repo yu ekleyin.

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beta ile biten repo yu ekleyin.
Telefonu yeniden başlattım jb yi baştan tekrar attım sorun çözüldü teşekkürler yardımınız için iyi geceler dilerim.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kaynaklar güncellendikten sonra böyle bi hata alıyorum nepeta reposuyla ilgili ama ne olduğunu bulamadım bilen var mı?
nepeta reposunu silebilirsin tabi sana bağlı. Nepete hem twitter hemde repoyu kapamış destek vermeyecekmiş diye söylentiler var ne kadar doğru bilemeyiz ama şimdilik böyle

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Repoyu güncelledim her yolu denedim hâlâ yükleyemiyorum reinstall cydia yaptım yine olmadı gitmiyor bu hata

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Repoyu güncelledim her yolu denedim hâlâ yükleyemiyorum reinstall cydia yaptım yine olmadı gitmiyor bu hata

Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve tekrar jb yapın tüm tweaklarınız silinir.
Filzayı açın ve root kısmına gsc.camera yazıp aratın çıkanların ekran görüntüsünü ekleyin buraya

egonavayzinger

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba JbTR Ailesi, herkese güzel günler olsun.

Tema kurulumları hakkında hiç bilgim yok..

Tema bölümümüz varmış lakin nasıl kurulur, ne yapmak lazım bunların olduğu sabit bir konu olsa iyi olabilir..

Hangi konudan öğrenebilirim bunları?

Teşekkürler.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba JbTR Ailesi, herkese güzel günler olsun.

Tema kurulumları hakkında hiç bilgim yok..

Tema bölümümüz varmış lakin nasıl kurulur, ne yapmak lazım bunların olduğu sabit bir konu olsa iyi olabilir..

Hangi konudan öğrenebilirim bunları?

Teşekkürler.

Tema kullanabilmek icin once temalari çalıştıracak tweaklar kurmaniz lazim
cyida kullaniyorsaniz
Veya
Tweaklarini kullanabilirsiniz
Cydia dan istediginiz temayi kurup bu tema
Aktif eden tweaklarala etkinleştirebilirsiniz sectiginiz temayi
Dark Tema Kullanmak isterseniz @kadir1009 kardesin yaptigi Kara temasina
Bakabilirsin

Son düzenleme:

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve tekrar jb yapın tüm tweaklarınız silinir.
Filzayı açın ve root kısmına gsc.camera yazıp aratın çıkanların ekran görüntüsünü ekleyin buraya

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Selam begler Iphone XS 14.1 JB Beta kurulu ,Mario Kart oyunu kurdum ,oyun aciliyo sonra kapaniyo .. Liberty Lite,shadow denedim calismadi .. yardimci olabilcek varmi ,tsk

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iyi geceler arkadaşlar biraz önce call Recorder yükledikten sonra cihazın kamerası çalışmamaya başladı siyah ekranda kalıyor.uncover ile restore rootfs yapınca düzeliyor.simdi benim sorum şu resimdeki 2 tane gözükenleri silip denemek istiyorum cydia da sadece call Recorder gözüküyor diğeri gözükmüyor nerede ve nasıl bulup silebilir mesela filza ile şimdiden teşekkürler..

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt