Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.
Bir kaç gündür çözemediğim sorunum var hocam iphone 7 plus kullanıyorum 12.4 sürümde impactör ile jailbreak yaptım telefon kapanıp açılınca uncoverla tekrar aktifleştiriyodum daha sonra uncover açılmamaya başladı basıyorum üstüne açılıp kapanıyor pek bilgim yok nasıl düzeltebilirim sorunu şimdiden teşekkür ederim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir kaç gündür çözemediğim sorunum var hocam iphone 7 plus kullanıyorum 12.4 sürümde impactör ile jailbreak yaptım telefon kapanıp açılınca uncoverla tekrar aktifleştiriyodum daha sonra uncover açılmamaya başladı basıyorum üstüne açılıp kapanıyor pek bilgim yok nasıl düzeltebilirim sorunu şimdiden teşekkür ederim
7 günlük sertifika süresi dolmuş. Cihazdan Unc0ver siliyorsun tekrar Cydia impactor ile kuruyorsun.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Merhaba arkadaşlar bir türlü çözemedim şunu ya gsc.camera-flash hatası alıyorum normal flashım çalışıyor ama amber tweakini yüklerken bu hatayı alıyorum telefona re-jailbreak yaptım amber tweaki kendiliğinden kalktı bir daha da kuramadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
icleaner ile Cydia ve cydia kaynaklarını temizledim yine çözülmedi her yolu denedim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
icleaner ile Cydia ve cydia kaynaklarını temizledim yine çözülmedi her yolu denedim

Kurmaya çalıştığınız eski bir tweak ve depends i cydia dan kaldırılmış.

fatiherg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Konu açamadım o nedenle buraya yazıyorum;

12.4 yüklü iPhone 8'e sahibim. Daha önce jb yaptım ama son 1 haftadı jailbreak yapmak istediğimde direk telefon reboot oluyor. yardımcı olabilecek var mı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu açamadım o nedenle buraya yazıyorum;

12.4 yüklü iPhone 8'e sahibim. Daha önce jb yaptım ama son 1 haftadı jailbreak yapmak istediğimde direk telefon reboot oluyor. yardımcı olabilecek var mı
Uncover jb aracının 3.6.1 sürümü ile jb yapmayı deneyin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bu sefer de jailbreak olduktan sonra respring yaparken reboot oldu.
Öncelikle uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın işlemi 3-4 kez tekrarlayın (tüm tweaklarınız silinir) daha sonra restore rootfs sekmesini kapatıp jb yapın.
Sorun devam ederse uncover 3.5.6 sürümü ile jb yapmayı deneyin.

miyawex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba elimde sim kart okuyucusu bozulmuş 12.3.1 yüklü iphone 5s var.Telefonu geri yükleme yaptıktan sonra sim kartı görmediği için aktifleştiremiyorum.Telefona jailbreak yaparak bu sorunu çözebilirmiyim acaba?

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydown vardı telefonda. Silmeye kalkınca garip şeyler oldu. Cydia açılmadı. Telefonu kapatıp açtım tekrar unc0ver ile jb yaptım. Tekrar sildim cydownı. Cydown simgesi ana ekrandan gitmedi cydia yine açılmıyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cydown vardı telefonda. Silmeye kalkınca garip şeyler oldu. Cydia açılmadı. Telefonu kapatıp açtım tekrar unc0ver ile jb yaptım. Tekrar sildim cydownı. Cydown simgesi ana ekrandan gitmedi cydia yine açılmıyor

Cihaz ayarlarında CyDown görünüyormu?

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözdüm hocam. Cydown silinirken cydia installer da silinmiş onu yükleyince çözğüldü

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Çözdüm hocam. Cydown silinirken cydia installer da silinmiş onu yükleyince çözğüldü

Cydown silerken Cydia installer beraberinde silinmez. sen farkında olmadan silmişsindir. biraz daha dikkatli olalım jailbreak eskisi gibi kolay bulunmuyor :nono:

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar güncelleme denetlenemiyor hatası alıyorum. Beta profili sildim. ne yapmalıyım?

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar güncelleme denetlenemiyor hatası alıyorum. Beta profili sildim. ne yapmalıyım?
Cihazın jb ise bu normal herahngi bi sıkıntı yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam Arkadaşlar ben dün xs max 12.4 versiyon lu telefonumu jailbreak yaptım herşey yolunda gidiyor derken bugün marketten bir uygulama ireyim dedim hata verdi respring yaptım yine aynı hatayı verdi başka uygulamalarida denedim sonuç olumsuz oldu varmı bir önerisi olabilecek?şimdiden teşekkürler
Aynı sorun bende de var. Parolayı kapatınca düzeliyor. Açınca yine gidiyor. Safaride parolaları doldurma özelliği de aynı. Birde kamera siyah ekran. Siz çözebildiniz mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Berk crack repo ve tweak kullanıyorsun.
Cihazını restore yap ve crack repo ve tweak dan uzak dur.
Extender ve reprovision aynı işlemi yapan iki uygulama

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
selamlar cydia iphone 4 teki gibi kare ekranda açılıyor. Tweaklar gitti sanki resetlendi gibi
Nasıl bir işlem yaptınız da bu sorun oluştu.
Cydia içinden repo ve tweak görüntülerini atarmısın.

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu “AZinstaller” tweaki ile ilgili bilgisi olan varmı, biraz ilginç geldi de

Tips
Tips
Üst Alt