Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

johancav

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Fİlza dan apk yükleme nasıl yapabilirim ? İpa dosyası filzada görünüyor ama yükleme nasıl yapıldığını bilmediğim için yardımlarınızı rica ederim. İyi günler.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Fİlza dan apk yükleme nasıl yapabilirim ? İpa dosyası filzada görünüyor ama yükleme nasıl yapıldığını bilmediğim için yardımlarınızı rica ederim. İyi günler.
İpa nın üstüne basıp install(kur) basın sonra sağ üstten yükleye basın (appsync olması lazım) sonra bash#5 görünce sağ üstten respring yapın

2. Yöntem ipa dosyasına basıp paylaş diyin ve ReProvision ile açın (reprovision tweaki yüklenmeli)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamın aleyküm ipsw ota bölümünde imzalanmış şekilde sürümler var bunlarla sürüm düşüremezmiyiz cihaz 5s

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamın aleyküm ipsw ota bölümünde imzalanmış şekilde sürümler var bunlarla sürüm düşüremezmiyiz cihaz 5s
Shsh kaydınız yoksa yapamazsınız ancak birkaç saat önce bunu başaran bir açık bulmuşlar muhtemelen bir süre sonra yaparsınız (1-2 hafta da ay da olabilir zaman bilmiyorum )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatihxyldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İos 13 deneyimlemek istiyorsanız karar sizin. Aksi takdirde 12.4.1 sürümüne geçebilir ve gelecek olan jb yi bekleyebilirsiniz.
Hocam çok başınızı ağrıttım ama nasıl geçeceğim hakkında bir konu vardır illaki yönlendirirmisiniz beni rica etsem ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam çok başınızı ağrıttım ama nasıl geçeceğim hakkında bir konu vardır illaki yönlendirirmisiniz beni rica etsem ?
Linkden cihaz modelinize göre 12.4.1 ipsw indirdikten sonra itunes ile yükleyebilirsiniz.

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appstorede henüz beta aşamasında olan,oyunları veya uygulamaları bulup indirebileceğimiz bir tweak varmı?

mertd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
12.3.1 kullananlar da 12.4.1 e geçiş yapsın mı önerir misiniz? Uzun zamandır bekliyorum jailbreak :hmmm:

GhostKiller

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 7 plus 12.2 unc0ver ile jailbreak yapmıştım telefonu kapatıp açmam gerekti. Kapattıktan sonra açarken apple logosunda kalıyodu 2 gün kadar bekledim ama 12.4.1 e güncellemeden (iTunes) üzerinden telefon açılmadı jailbreak falan gideceğini biliyordum ama yapacak bir şey yoktu . 12.4.1 e güncelledim telefon açıldı şimdi de güncelle kısmında “Güncelleme Denetlenemedi” hatası veriyor . Tekrar bilgisayar olmadan ios13 e ya da 13.1 e nasıl güncelleyebilirim . Veya jailbreak için 12.4.1 de mi beklemeliyim ?

Elrosalensar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
Merhabalar.

12.9” iPad Pro 2018 12.4 sürümüne başarılı bir şekilde jailbreak yaptım. AppCake üzerinden uygulama yükleyemiyorum. Sanıyorum a12x için appsync henüz yok. Uygulama yüklemek için alternatif bir çözüm yolu var mıdır ?

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar.

12.9” iPad Pro 2018 12.4 sürümüne başarılı bir şekilde jailbreak yaptım. AppCake üzerinden uygulama yükleyemiyorum. Sanıyorum a12x için appsync henüz yok. Uygulama yüklemek için alternatif bir çözüm yolu var mıdır ?
Reprevision tweakı ile olur sanırım. İnen Uygulamayı filza ile bul yada iphonecake sitesinden indir, indikten sonra birlikte aç ile reprevisiona yolla imzalayarak yükle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler statusbar için kişisel erişim noktasını ya da ekran kaydı aldığımızdaki barı kaplamasını Xdeki gibi küçük simge haline getirebileceğimiz tweak önerebilir misin? Forumda aradım ama bulamadım. Status bar için moveable9 tweakini kullanıyorum.

Elrosalensar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
Reprevision tweakı ile olur sanırım. İnen Uygulamayı filza ile bul yada iphonecake sitesinden indir, indikten sonra birlikte aç ile reprevisiona yolla imzalayarak yükle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde yükleyebildim.

Beyazkin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Anlamadım gitti. Kurduğum repo kendiliğinden siliniyor. Sebebini bilin var mı?

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
selamlar iphone 5s cihazımda 12.4 sürümündeyim ancak icloud şifremi unuttuğum için iphone'u mu bul özelliğini kapatamıyorum. bundan dolayı unc0ver ile jailbreak yapabilir miyim ? yaparsam problem olur mu ?
diğer bir sorum da daha sonrasında jailbreak aracılığı ile icloud hesabımı kapatıp yeni hesap girişi yapabilir miyim ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
selamlar iphone 5s cihazımda 12.4 sürümündeyim ancak icloud şifremi unuttuğum için iphone'u mu bul özelliğini kapatamıyorum. bundan dolayı unc0ver ile jailbreak yapabilir miyim ? yaparsam problem olur mu ?
diğer bir sorum da daha sonrasında jailbreak aracılığı ile icloud hesabımı kapatıp yeni hesap girişi yapabilir miyim ?
Jb yapabilirsiniz problem olmaz. Tek sorun cihaz cydia dan repo ve tweak kaynaklı bir sorun nedeni ile elmada kalırsa icloud hesabı ve şifresini bilmediğiniz için cihazı etkinleştiremezsiniz.
Diğer sorunuzun cevabı hayır.

Tips
Tips
Üst Alt