Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Football manager mobile 2018 oyunu 39,99TL apple storeda.Bu oyunu ücretsiz indirme yöntemi var mı acaba yada indirimli ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@yusuf.ozgul hocam site reposundaki datameter tweaki güncelleme alan bir tweaktenmi kaynaklıdır bilmiyorum ama ekranda data trafiğini artık göstermiyor. Başkasında da varmı bu sorun?
Kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Muhtemelen etki eden bi tweak vardır.

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Denedim hocam işe yaramadı. Hatta bigbosdan da yükledim yine aynı. Resim atıyorum son yüklenenlerle ilgiliIMG_0357.PNG
Mesaj düzenlendi:

Düzeltdim hocam. Son yüklediklerimi kaldırdım. Hepsinin datameter dahil ayar dosyalarını sildim temizlik yaptım ve tekrar kurdum çalıştı şuan.

Son düzenleme:

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İnstagramdaki reklamlar inanılmaz derecede arttı. Bunları kaldırmanın bir yolu yokmu arkadaşlar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagramdaki reklamlar inanılmaz derecede arttı. Bunları kaldırmanın bir yolu yokmu arkadaşlar?

instagram ++ (electra) yı kullan onun yanında minimal host blocker tweakini kur o eengelliyor reklamları

sefacanturk54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba arkadaşlar kısa geçiyorum iphone 4 telefonum cloud kilitliydi clean mod hallettım . downgrade yapayım dedım bi türlü yapamadım eski haline getirdim 7.1.2. kıurdum şimdi cloud şifresini kırarken sshd okuma dosyasında using syringe bootrom diye hata alıyorum bilgisi olan varmı ?redsnow programında just boot dedimde shshs bllobs hatası alıyorum acill yardım.

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Arkadaşlar merhaba iOS 10.3.3 sürümlü telefonumda erişebilirlik adımı altında ekran kolaylıkları seçeneği çıkmıyor bu neden olabilir ben birşekilde bunu kapatmış olabilirmiyim?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba iOS 10.3.3 sürümlü telefonumda erişebilirlik adımı altında ekran kolaylıkları seçeneği çıkmıyor bu neden olabilir ben birşekilde bunu kapatmış olabilirmiyim?
Öyle bir seçenek bulunmuyor fakat tweakler ile yapılabilir ya da kurmuş olduğun bir tweak etkiliyor

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Whatsapp uygulamasında kimsenin online olduğunu göremiyorum. Yazışırken bile karşıdaki kişiler çevrim dışı görünüyor bende... onlinenotify ve watusi kullanıyordum. İki tweakide kaldırdım. Whatsapp ı kaldırdım. Appsmanager ile temizlik yaptım. İCleaner ile temizledim. Filzadan ilgili tüm dosyaları aratıp sildim. Sonra yeniden whatsapp yükledim. Ama hala durum aynı. Bu konuda yardım edebilecek yada bir fikri olan var mı arkadaşlar... teşekkür ederim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Whatsapp uygulamasında kimsenin online olduğunu göremiyorum. Yazışırken bile karşıdaki kişiler çevrim dışı görünüyor bende... onlinenotify ve watusi kullanıyordum. İki tweakide kaldırdım. Whatsapp ı kaldırdım. Appsmanager ile temizlik yaptım. İCleaner ile temizledim. Filzadan ilgili tüm dosyaları aratıp sildim. Sonra yeniden whatsapp yükledim. Ama hala durum aynı. Bu konuda yardım edebilecek yada bir fikri olan var mı arkadaşlar... teşekkür ederim

Whatsappı kaldırıp yeniden yüklediğinde yedek kurmadan denedin mi?

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Whatsappı kaldırıp yeniden yüklediğinde yedek kurmadan denedin mi?
Yedek zaten almamıştım... yani tüm mesajlar yazışmalar gitti yani. Sorun değil onlarda, sorun hala devam ediyor. Bir kişiyle 15 20 dk yazışınca "çevrim içi" ibaresi görünüyor, sonra yine kayboluyor...

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
47F08AB0-597F-4395-AD6A-205893A6608C.jpeg
Telefonda 360^ Şeffaf kaplama vardı sarılığın kaplamadan olduğunu düşünüyordum bu nasıl oluyor ver nasıl geçer?:(

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İcon resizer güncellemesi ne zaman çözülür ?

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz

aynı sorun bendede var. bende sadece son görülmeleri görünmüyor , çevrimiçiyken görünüyorlar. aynı tweakleri kullanıyordum aynı şeyleri denedim hatta jb kaldırıp telefonu sıfırlayıp tekrar kurdum ama sonuç değişmedi bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?​

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynı sorun bendede var. bende sadece son görülmeleri görünmüyor , çevrimiçiyken görünüyorlar. aynı tweakleri kullanıyordum aynı şeyleri denedim hatta jb kaldırıp telefonu sıfırlayıp tekrar kurdum ama sonuç değişmedi bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?​
Ben onlinenotify tweak ini paypal ile sagın aldım üstelik. Whatsapp a mail attım adamlar bana durum kısmını anlatan bir cevap yazmışlar. Mesele durum değil ki arkadaş. 3 yaşındaki bir çocuğun anlayacağı şekislde anlatmıştım halbuki. Baştan savmışlar anlican... birde nette biraz araştırınca bu whatsapp plus gibi uygulamaları kullananları whatsapp ceza olarak bir hafta 10 gün bazen daha uzun ceza olarak uygulamadan men ediyor muş falan gibi bişeyler okudum ama bilmiyorum aslını...

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Ben onlinenotify tweak ini paypal ile sagın aldım üstelik. Whatsapp a mail attım adamlar bana durum kısmını anlatan bir cevap yazmışlar. Mesele durum değil ki arkadaş. 3 yaşındaki bir çocuğun anlayacağı şekislde anlatmıştım halbuki. Baştan savmışlar anlican... birde nette biraz araştırınca bu whatsapp plus gibi uygulamaları kullananları whatsapp ceza olarak bir hafta 10 gün bazen daha uzun ceza olarak uygulamadan men ediyor muş falan gibi bişeyler okudum ama bilmiyorum aslını...

Bence watusi ve online notify güncellenir ise düzelir , whatsappa gelen güncelleme ile bu sorunlar ortaya çıktı . umarım yakın zamanda güncellenir.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bence watusi ve online notify güncellenir ise düzelir , whatsappa gelen güncelleme ile bu sorunlar ortaya çıktı . umarım yakın zamanda güncellenir.
WhatsApp in eski versiyonlarınıda tek tek denedim valla ben ... hiçbirşey değişmedi... bakalım görecez. İnşallah çözülür . Ama jb siz kullanıncada aynı sorun var sıkıntı orada :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Şu anda OnlineNotify de çok büyük problemler var ve ne yazıkki bu OnlineNotify Tweakin ömrü bitti sayılır..

Geliştiricisi elinden geldiğini yapıyor ama WhatsApp serverler yeni bir güncelleme ile bu tweakin çalışmasını engelliyor.

Son görülmeler İP adresinden WhatsApp tarafından engellendiği için görülmüyor.

WhatsApp kafayı Sim kartınada takmış , yani başka numara kullananlar yakında mecburen ana sim kartı numarasını mecburen kullanmaları gerekiyor.

Watusi 2 de bu gidişle yakın bir zamanın içinde çalışmayacak gözüyle bakılıyor

JailbreakTR

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu anda OnlineNotify de çok büyük problemler var ve ne yazıkki bu OnlineNotify Tweakin ömrü bitti sayılır..

Geliştiricisi elinden geldiğini yapıyor ama WhatsApp serverler yeni bir güncelleme ile bu tweakin çalışmasını engelliyor.

Son görülmeler İP adresinden WhatsApp tarafından engellendiği için görülmüyor.

WhatsApp kafayı Sim kartınada takmış , yani başka numara kullananlar yakında mecburen ana sim kartı numarasını mecburen kullanmaları gerekiyor.

Watusi 2 de bu gidişle yakın bir zamanın içinde çalışmayacak gözüyle bakılıyor

JailbreakTR
Anladım hocam . Tweak ten vazgeçtik whatsapp normal çalışsın onada razı etti bizi. Yalnız bu sim kart , ana kart başka numara kullanma olayını anlayamadım...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Anladım hocam . Tweak ten vazgeçtik whatsapp normal çalışsın onada razı etti bizi. Yalnız bu sim kart , ana kart başka numara kullanma olayını anlayamadım...

Yani yakında WhatsApp numası ve Telefon numarası aynı olması gerekecek.
Bazı kişilerin tel No ve WhatsApp No ayrı olamayacak

Watusi geliştiricisini bekleyelim belki yeni bir Tweak yada ufak bir yol bulur.

JailbreakTR

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Arkadaşlar merhaba. h3lix 32 bit jailbreak li cihaz için ikon ismini ve ikon resmini değiştiren bir tweak var mı acaba?Tşk.

Tips
Tips
Üst Alt